Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) XuChi


XuChi
addikt

GamesRadar+ – 3/5 WTF???? :Y

(#2) anulu válasza XuChi (#1) üzenetére


anulu
félisten

jaja, ezt en is neztem

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#3) ldave válasza XuChi (#1) üzenetére


ldave
félisten

Gondolom a szövegben leírják, hogy miért is kapott 3 pontot az 5-ből.

A Slime draws near! Command?

(#4) unrealnoise válasza ldave (#3) üzenetére


unrealnoise
senior tag

Azért mert gyökerek'. a DC-nek 4-et adtak az 5-ből....

NORMÁLISAK?! :D

steam / trakt.tv ID: unrealnoise

(#5) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Az Ultimate Edition tölthető már?

(#6) bulikavagyok válasza unrealnoise (#4) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Nehéz komolyan venni egy 60 pontos értékelést, amikor 89 az átlag pontszám 23 teszt alapján.
Corpuscle: Igen!

[ Szerkesztve ]

(#7) Corpuscle válasza bulikavagyok (#6) üzenetére


Corpuscle
őstag

Szuper! Hétvégén még nem engedte.

(#8) bulikavagyok válasza Corpuscle (#7) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Ez furcsa. Többen írták már napokkal ezelőtt (más fórumokon), h letöltötték már.

[ Szerkesztve ]

(#9) Corpuscle válasza bulikavagyok (#8) üzenetére


Corpuscle
őstag

A DLC-ket letöltötte vásárláskor, a játéknál "pre-ordered" felirat volt még hétvégén. Este ránézek.

(#10) bulikavagyok válasza Corpuscle (#9) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

A Gamer365-ön olvastam, h valaki ugyanígy járt, de végül egy re-install megoldotta. Itt olvass utána! (4051-es hozzászólástól)

[ Szerkesztve ]

(#11) Corpuscle válasza bulikavagyok (#10) üzenetére


Corpuscle
őstag

Köszi szépen! :R Megírom majd mire jutottam, hátha más is járt így.

(#12) Luck Dragon

Azért egész jó pontokat kaptak "többnyire" .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#13) Corpuscle válasza Corpuscle (#11) üzenetére


Corpuscle
őstag

Egy reinstall megoldotta...

(#14) lmno


lmno
őstag

Jöjjön már :O

(#15) anulu


anulu
félisten

ma este Forza5 uninstall, hogy legyen helyem...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#16) anulu


anulu
félisten

kilóra megvett, beszipantott, élvezet minden perc vezetés vele! az esős vezetés pedig tényleg egy új dimenziót adott a játéknak. azt sajnálom, hogy időjárás átmenet nincs, de talán FM7-ben majd. hosszú évekig GT párti voltam, ez mostanra teljesen elmúlt.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#17) ldave válasza anulu (#16) üzenetére


ldave
félisten

Kívácsni vagyok érdemben tud-e majd reagállni a Polyphony a Forzákra. Lassan két éves lesz a GT6, tuti nagyban készül már az első PS4-es GT játék. Rendesen feladták most a leckét nekik.

A Slime draws near! Command?

(#18) Sirandrish


Sirandrish
legenda

pff..gyerekes kis csattogós lepke...kinek kell ez?

;]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#19) bulikavagyok válasza anulu (#16) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Tegnap délután 3-tól nekem is sikerült játszanom egy kicsit.. Hajnal 2-ig. :)) Multiztam is pár órát a többiekkel, eddig úgy tűnik az is rendben lesz (kopp-kopp) :) Mi a gamertag-ed egyébként? Lehet, h egy lobbiban voltunk? Több mit 10-en voltunk, nem ismertem mindenkit..

[ Szerkesztve ]

(#20) anulu válasza bulikavagyok (#19) üzenetére


anulu
félisten

nem multiztam, csak single. anulu1982. ha gondolod, vegyél fel :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#21) bulikavagyok válasza anulu (#20) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Megtörtént. (IamBulika). Nem is szoktál multizni? Én sem akartam tegnap, de folyamatosan jöttek az invite-ok, így egy órára elcsábultam. De korai volt még, mert még nem érzem annyira a játékot. Plusz már fél éve nem Forzáztam:)

[ Szerkesztve ]

(#22) anulu válasza bulikavagyok (#21) üzenetére


anulu
félisten

mivel elég hektikusan tudok leülni a gép elé, ezért inkább a single-ket tolom, bár az NHL16 megjelenésével könnyen lehet, hogy ez változni fog :)

visszaigazoltalak.

[ Szerkesztve ]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#23) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Ha nem bánjátok, felveszlek bennetek barátlistára. Az aktivitásomat majd meghatározza az októberben születendő lányom. :D

[ Szerkesztve ]

(#24) anulu válasza Corpuscle (#23) üzenetére


anulu
félisten

ok :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#25) bulikavagyok válasza Corpuscle (#23) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

Hajrá! ;)

(#26) anulu


anulu
félisten

hehe, most találtam: 2014 Honda #5 Zengo Motorsport WTCC :C szépen Michelisz felirattal, ahogy illik :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#27) b. válasza anulu (#26) üzenetére


b.
félisten

Hát én a játékot nem vettem meg, csak a demot töltöttem le. Nem szeretem túlzottan az autóversenyeket, talán GT3 volt az utolsó, amivel toltam.
Este letöltöttem unottan leültem elé és... vazeeee! Milyen egy baromi király csúcs játék már ez. Gyönyörű, kikapcsol ,élvezet benne vezetni a gépeket. Most ki kell találnom, hogy adom be az asszonynak ,hogy 25 rupiért autóversenyes játékot kérek :O Amúgy az esős pálya, az főleg hihetetlen, elképesztő.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#28) Corpuscle válasza b. (#27) üzenetére


Corpuscle
őstag

Hasonló a szitu. Utolsó autós játékom a GT2 volt PS1-en. Leírhatatlan mennyire tetszik ez a Forza. Ma csapattam a Halálos Iramos Dodge Chargerrel és egy féktávon úgy rámásztam az előttem lévőre, hogy áthajtottam rajta!!! A másik: Rázókő előtt bevágtam a kéziféket, úgy bukfenceztem bele a kavicságyba. A zenék is szenzációsak, nagyon bejön az egész játék. Ahogy veszem ki a segítségeket, úgy válik egyre élvezetesebbé a játék. Persze egyre nehezebb is.
Eszméletlen mélysége van a játéknak, rutinos Forzásnak lehet ez már fel sem tűnik annyira. Imádom !!!

[ Szerkesztve ]

(#29) anulu válasza b. (#27) üzenetére


anulu
félisten

naugye :DDD amúgy nagyon sokáig én is GT párti voltam, az 5-nél ábrándultam ki nagyon abból a szériából.

nálunk hosszú hónapok puhítása volt, de szerencsére gond nélkül rábólintott a végén :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.