Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dr.F.E.R.I.


Dr.F.E.R.I.
addikt

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nagyon nem rossz :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) gianni85 válasza Dr.F.E.R.I. (#1) üzenetére


gianni85
veterán

sokaknak biztos az lesz, de "hivatalos" goty címet nem nagyon adnak platform exkluzív cuccoknak... bár javítsatok ki, ha nem így van

(#4) Dr.F.E.R.I. válasza gianni85 (#3) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

Nem így van, Last of us is több ilyen 'címet' begyűjtött tavaly pl.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#5) gianni85 válasza Dr.F.E.R.I. (#4) üzenetére


gianni85
veterán

my bad, azt hittem a GTA5 kapta tavaly

(#6) Feruendios válasza gianni85 (#3) üzenetére


Feruendios
aktív tag

GoTY erre? Ez egy réteg játék, a Nintendosok oda vannak érte, de szvsz ez a játék egy csilli-villi japán fos.

Sajnos mar nincs magyar billentyuzetem :(

(#7) Dr.F.E.R.I. válasza gianni85 (#5) üzenetére


Dr.F.E.R.I.
addikt

A szaksajtóban minden nagyobb szereplő kiosztja a maga részéről ezt a címet, a GTA5-öt is többen kikiáltották.

Két lehetőség közül mindig a harmadikat válaszd

(#8) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Sajnálom, hogy nem lett multiplatform, mint az első rész; azt is szerettem.
Az év játéka valóban nehezen lesz, mert tényleg rétegcucc.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#9) #08052480


#08052480
törölt tag

Ugy beszeltek, mintha olyasmi, mint az 'ev jateka' valoban letezne. A vilag osszes online/offline gamer magazinja, blogja, yt csatornaja meg az eg tudja mi valaszt maganak evente egy kedvencet es hat elegge valoszinutlen, hogy mind ugyanarra voksoljanak.

Azt meg szinten nem ertem, hogy miota lett retegjatek a Bayonetta. Teny, kisse elborult ami a koritest illeti, minden mas viszont a nagykozonseg szajizehez van szabva. Akinek ez retegjatek, az nem tudja mi az a retegjatek ;)

[ Szerkesztve ]

(#10) SzDavid99


SzDavid99
tag

Ez aztán nem semmi! :C

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#11) b. válasza Feruendios (#6) üzenetére


b.
félisten

Biztos tudod miről beszélsz. Napi trollunkat olvashattuk. Az első rész sok szempontból verte a DMC szériát nálam , messze nem rétegjáték. A Japán körítés mellett teljesen európai a harcrendszer, eszméletlen jó game volt az első rész.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#12) batai15


batai15
félisten

bazzzeg egy nagyon nem rosz! hogy mér nincs többi cuccra :(

(#13) BlackDevil


BlackDevil
aktív tag

Ez szép! :K
Ilyet azért nem mindig lehet látni :DDD

»OΛKΞN« √ ツ Toborzás: https://goo.gl/bO5GhH <--- Star Citizen ---> https://goo.gl/ptspnT ¤ Steam ---> shorturl.at/NSVW1 | Social Club ---> http://goo.gl/nPIu51 | Hackthat: http://goo.gl/kAJnpV

(#14) Liquid Snake


Liquid Snake
aktív tag

Szép eredmények! :C

A Hideo Kojima Game

(#15) horkovy24 válasza Feruendios (#6) üzenetére


horkovy24
senior tag

Te annyira hülye vagy ember hogy az nekem fáj már! A pontozások egyértelműen tükrözik hogy egy remek játék lett de te megmondod hogy fos! Hát ki a f@szom vagy te most komolyan hogy azt hiszed a te véleményedre bárki is adni fog. Szerintem te egy PS4-es gépezettel rendelkező troll vagy akinek az fáj hogy egy ilyen játék még látótávolságban sincs a PS4-re. De akkor inkább írd ezt mert nem tűnnél akkora baromnak! A Wii U fórumos kollégáktól akik ismernek elnézést kérek a kirohanásomért meg a csúnya beszédért. Tudjátok nem vagy ilyen de ezek kihozzák belőlem.

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#16) Mister_X válasza horkovy24 (#15) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Minden anti-konzolosra jut egy hithű Nintendo szamuráj :U Egyrészről mindenki leírhatja a saját véleményét, még ha a témát nem is veszi be a gyomra, másrészről meg nem kell lealacsonyodni az ő szintjére (jelen esetben erősen alálicitálni). Jah, és csak mert Degetz szerepel az anyakönyvemben: [link] ;]

---

ON:

Hát nem fullhádé hatvanefpées és mertek rá öt pontnál többet adni?! Neksztdzsen.

//Troll OFF

Az biztos, hogy az első címek között lesz, amint megkaparintok egy Wii U-t. Kimaradt az első rész is (de csak azért, mert PS3-as voltam, mikor már tudatos fogyasztó lettem), de bejönnek a hack'n'slashek és videók alapján elragadó.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17) horkovy24 válasza Mister_X (#16) üzenetére


horkovy24
senior tag

Hát te tényleg nem vagy semmi! :D Az tény hogy először lemondtam az előrendelést de aztán megjött az eszem. :) Nem akartam alálicitálni de utálom mikor valaki hülyeségeket beszél mert tudatlan. Akkor már inkább fogja be a száját! Azt mondja csilli-villi japán fos. Akkor ezt ennyi erővel rá lehetne sütni a Devil May Cry szériára is mert amit azokban lehet látni az sem piskóta. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#18) Mister_X válasza horkovy24 (#17) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Csilli-villi? Igen.
Japán? Igen.
Fos? Na ez már egyéni preferencia kérdése.

DMC-t feleslegesen keverjük ide.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19) Ghard


Ghard
őstag

Mintha nem csak a Platinumnak fizetett volna a Nintendo :)
Jó pár órát elvoltam az első résszel, tényleg jó, de látványban a 2 alig fejlődött, ilyen értékeléseknél pedig ez is szempont kellene, hogy legyen.

(#20) b. válasza Ghard (#19) üzenetére


b.
félisten

a Wii U hardveréhez képest igen csak szép lett. Tömörített videókra azért annyira nem kell adni. Igaz vannak ennél sokkal szebb játékok is, de adott gépen nem sok.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#21) mlinus válasza Ghard (#19) üzenetére


mlinus
őstag

mivel a wii u talán még egy x360 szintjét se éri el, ezért sajnos ennyit tud... már így se hozza folyamatosan a 60fps-t. ha még szebb lenne akkor meg 30-ra kéne venni.. ilyesfajta játék meg elég gyenge úgy.

(#22) b. válasza mlinus (#21) üzenetére


b.
félisten

Egy kicsit gondold át. Te a sima Wii ről beszélsz . A WII U erősebb mint a 360 vagy a ps3....[link]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#23) Sirandrish válasza b. (#22) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hiába ha nincs játék ami ezt meg is mutatná...

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#24) mlinus válasza b. (#22) üzenetére


mlinus
őstag

Átgondoltam. TEljesen más architektúrán épülő összehasonlítás? Nem érdekel. Az érdekel, hogy kb egy olyan wii u játék nincs ami multiplatform és jobban fut rajta mint xboxon. Sajnos.

(#25) b. válasza mlinus (#24) üzenetére


b.
félisten

Az a architektúra más. senki nem mondta hogy azonos. Amit írtál az pedig nem nem igaz. eléri a 360 szintjét, meg is haladja. A 60 fps-t meg ne boncolgassuk nem hogy a 360 szintjén , de még az One szintjén sem.
Jobban futó játékok : Mivel kevés multiplatform van, csak pár van , de azok Jobban futnak és / vagy szebbek ( Lásd Assasin Creed
A Nintendo meg soha nem erről szólt amúgy, de ezt, akinek van, úgy is tudja. Nem istenítem a konzolt, mert nem sok okom van rá , mivel soha egy N gép nem volt így elhanyagolva játékok terén mint az U. Dühös is vagyok ez miatt.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#26) mlinus válasza b. (#25) üzenetére


mlinus
őstag

Nincs igazam?
Ok.. :DDD

batman city (a wi u verzió nincs 30-ra leszbályozva, azonban amint harcolni kell, azonnal leesik 20-24 fps-re..)
batman origins
AC3
cod ghosts

sajnos szerintem legalább félig igazam van. :)
És lehet hogy nem ezért kell wii u-t vennem, de a nintendo volt aki 2 E3-on át azt hangoztatta hogy majd most megmutatjuk hogy visszahódítjuk a 3rd party fejlesztőket. Nem lett így.

Nekem is vann wii u-m, 2012 tél óta, de igazából több mint 1 évig porosodott, mert nem volt rá semmi.
Egyértelmű hogy elszámolta magát a nintendo, mert kizártnak tartom hogy ez lett volna a "nagy terv" amikor megjelent a konzol.

(#27) horkovy24 válasza mlinus (#26) üzenetére


horkovy24
senior tag

Engedd meg hogy kifejtsem a véleményemet szép sorjában arról amit leírtál. Szerintem nem a gép és nem is a Nintendo a hibás az általad felsorolt multiplatform címeknél az fps droppokért. Már csak azért sem mert mint tudjuk a gép képes lenne stabilan tartani az értékeket ha nem még magasabban is. Ezért a dologért egyedül a fejlesztőket lehet okolni mert ennyire nem foglalkoznak a Wii U-s verziókkal. Szerintem a 3rd party játékokkal is megvoltak a próbálkozások de ez nem megy ezt be kell látni. Bár valahogy ezért nem tudok siránkozni mert ha még fogynának is a 3rd party játékok és jönnének a multiplatform címek akkor sem kellenének NEKEM ha ezeket csak rosszabb minőségben kaphatom meg mint PS3/Xbox360-on holott a gépen szebbek is lehetnének. Egyébként hogy lásd nem azért írtam le ezeket mert védeni akarom őket leírom hogy nekem is gyakorlatilag a megjelenés óta van Wii U-m és engem is nagyon idegesített hogy sokáig porfogó volt a gép. Az is valószínű hogy nem ez volt a Nintendo terve mert egyértelmű hogy nekik is az volna az érdekük ha több gép fogyna és ezzel együtt több játék is. De ezekkel a dolgokkal együtt is be kell látni hogy erre legalább tényleg minőségiek a játékok amiket megkapsz még ha nem is sok és nem is jönnek havonta. Elég ha megnézel egy fórumot a többi géppel kapcsolatban hiába a nagy erő a PS4-ben vagy az XboxOne-ban ha a játékok amik jönnek egyszerűen nem jók. Most például PS4-en a Driveclub kapja keményen a kritikákat a játékosoktól mert nagyon nem azt kapták amit vártak és sokan adogatják is el a gépüket. Én azon az állásponton vagyok hogy akárhogy is vannak a dolgok a Wii U-al kapcsolatban egyszerűen a Nintendo játékokban még nem igazán csalódtam. Ott lesz majd például a nemsokára megjelenő Captain Toad játék Wii U-ra hát azzal is megvettek kilóra pedig először nem igazán tetszett és abban is biztos vagyok hogy ez is majdnem maximális pontszámokat fog kapni értékelések terén. :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#28) Ghard válasza horkovy24 (#27) üzenetére


Ghard
őstag

Szerintem mindkét eset borítékolható volt.
Már az elején látszott, hogy épp elég nyűg az xbox360-ps3 és pc portok készítése, wii u-ra pedig már nem marad erőforrásuk multiplatformnál. A ps3 ugyan így járt volna, mint most a wii u, ha a sony nem állít komoly stúdiókat mögé. A Nintendo ezt nem tudta elérni, kevesebb vásárló vett U-t, érthető, hogy a nagyobb piacra koncentrálnak a fejlesztők.
A másik a driveclub, aki emiatt vett ps4et és adja el mert csalódott, az megérdemli. A motorstormok jók voltak ps3on, de semmi több. Ez nem olyan exkluzív játék, ami eladja a konzolt. Csak kicsit kéne figyelni a trendeket és mások véleményét a marketingbullshit helyett.

(#29) horkovy24 válasza Ghard (#28) üzenetére


horkovy24
senior tag

Egyetértek veled! :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#30) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Elmondom én, hogy mi a nagy büdös helyzet: a Wii U fő célközönsége egyszerűen nem veszi a 3rd party cuccokat, mert ha lenne kereslet, az meglátszana az eladásokon is. Jelentek meg 3rd partyk, az Ubisoft sokáig kiállt a gép mögött, de többen nem. Ez természetesen a Nintendo hibája is, mert lehetnének itt multiplatform címek, hogyha odatol egy-egy aktatáskányi zöldhasút, hogy jelenjenek meg az épp aktuális címek. Jöhetett volna Crysis 3 (a Crytek szerette volna, csak meg volt kötve a kezük), a Metal Gear Rising (Konami ott van helyben), és még sokan mások. Pénzzel szintén meg lehetett volna oldani, hogy a Rayman: Legends maradjon exkluzív, hogy ne késsen a Watch_Dogs és a Project C.A.R.S, hogy legyen FIFA és PES, esetleg Borderlands Pre-Sequel és minden egyéb, ami nem jött ki kiadói döntés alapján.

Ezzel esély lett volna kiterjeszteni a célközönséget, mert a mostani Nintendo-s keménymagnak nem kellenek a 3rd partyk. Most meg már hiába is vágnának bele.

Miért nem történt ez meg? Erre valószínűleg Iwata és Reggie tudja a választ, de a háttérben az bújhat meg, hogy van amit pénzzel nem lehet elintézni, csak nagyon sok pénzzel, és ezt is felüllicitálhatja más még több pénzzel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#31) horkovy24 válasza Mister_X (#30) üzenetére


horkovy24
senior tag

Köszönjük Degetz kolléga hogy kifejtetted a dolgokat. :) Ne vedd zokon csak hülyéskedek! :R De milyen igazad is van engem azok a játékok közül amiket felsoroltál maximum a Crysis 3 meg a Project Cars érdekelt volna. De mivel utóbbival megint csak azt csinálták hogy eltolták a fenébe a megjelenését a többivel (PS4,XboxOne) ellentétben így már nem fogom megvenni. Pedig a Project Cars-ból nem is lesz PS3/Xbox360 változat. Annak azért örülök hogy nem pakolják tele a Wii U palettáját sok tucat fossal bár 1-2 jó multiplatform játékot én is el tudnék viselni a jobbak közül (GTA5,Dead Space 3 mert az első két részét végigjátszottam és tetszettek csak az EA ezt már nem hozta el a gépre) de sajnos nincsenek és már nem is lesznek. Szerintem ezek a dolgok azért nem jöttek össze mert nem volt jó reklámja a gépnek. Gondoljatok bele sokan azt sem tudták mi az a Wii U. Ha ezt nem így csinálják és azt is nyomják hogy ez már nem csak egy gyerekeknek szánt gép party játékokkal akkor talán életképes is lehetett volna az ötlet a 3rd party játékok terén. :R

[ Szerkesztve ]

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

(#32) Mister_X válasza horkovy24 (#31) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Nem fejtettem ki, de a Degetz a születési hely - szakállas poén, kár, hogy nem ismerted.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#33) horkovy24 válasza Mister_X (#32) üzenetére


horkovy24
senior tag

Ja értem! Jól van akkor most már képben vagyok. :C :R

Az igazi bajnokok a célt látják maguk előtt, nem pedig az akadályokat! ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.