Hirdetés

2019. október 14., hétfő

Gyorskeresés

(#1) ProEvoFan

ProEvoFan
(veterán)

:C Kemény.
Arról van infótok, hogy a kövi három dlc magyar felirattal jön, mint az alapjáték?

PSN ID: ProEvoFan_hun

(#2) oriic válasza ProEvoFan (#1) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Infó még nincs, de tippre mindegyikhez lesz magyar sub.

Live-Die-Respawn

(#3) lofagi

lofagi
(addikt)

Ez igen, nagyon szép számok!

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0f4gi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#4) XuChi

XuChi
(addikt)

Nah végre egy jó Spider Man játék. Az utolsó értékelhető (számomra!) a SNES verzió volt :DDD

(#5) laceszgamer

laceszgamer
(addikt)

[link]

9.3-at kapott a GS-től is.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#6) batai15 válasza laceszgamer (#5) üzenetére

batai15
(veterán)

Nem bírok várni a játékra.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell*******

(#7) wesder válasza laceszgamer (#5) üzenetére

wesder
(veterán)

Azért szerintem a 90-es években futott Spiderman nem volt rossz. Az volt a legjobb adaptàció szerintem.

"If it took more than one shot, You weren't using a Jakobs"

(#8) Scholes9 válasza batai15 (#6) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Én péntekig elvagyok az Uncharted 4-gyel meg a Wolfenstein 2-vel többek között :D

[ Szerkesztve ]

(#9) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

Szokásos perfekt ps minőség... ;) :R

[ Szerkesztve ]

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#10) Def26

Def26
(félisten)

nem tudok mibe belekötni. Irigykedve ámulok és bámulok... :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#11) Redcaster

Redcaster
(őstag)

Pedig bíztam benne hogy rossz lesz és nem kell megvennem... Hát úgy tűnik, muszáj lesz :D

(#12) .LnB válasza Redcaster (#11) üzenetére

.LnB
(félisten)

Csak azért nem 10/10 ... mert tócsa. :D

Homo Ludens

(#13) #80123904

(törölt tag)

Na majd február-március körül 30-35$-ért jó is lesz. Ha a GoW ára lement ennyi idő alatt, akkor ennek is le fog gyorsan.

(#14) Redcaster válasza .LnB (#12) üzenetére

Redcaster
(őstag)

Igazad van, nem is kell... Fúj :D

(#15) ProEvoFan válasza #80123904 (#13) üzenetére

ProEvoFan
(veterán)

Én nem bírtam ki addig.A GOW, HZD ráér ill ráért olcsón megkaparintani.De ez a játék kell!A tesztek annyira meggyőzőek.Sok írás kiemeli, hogy ezt a játékot rajongók csinálták rajongóknak, amit átjárja az egész játékot..Ez nagyon fontos.
A dlc sírás is elhanyagolható.Boltban a dobozos 19k (plusz később a 3 dlc kb 9k lesz), digitálisan a delux amiben benne van a 3 dlc is, 24k.szerintem ez jó ár ha frissen akarod játszani.
Ok, rajongó vagyok.Nekem ez most minden pénzt megér:)

(#16) #80123904 válasza ProEvoFan (#15) üzenetére

(törölt tag)

Jó, de te alapból imádod a pókemberes dolgokat :D Én még csak azt se mondanám, hogy kedvelem a kalandjait. Azért érdekel a játék, mert...amiket írtál. Remélem frankó dolgot hoztak össze, de nincs bennem hype, így ráér a dolog. A DLC sem zavarna, ha mondjuk október elsején jelentették volna be.

Nálam a GoW volt preorder pl. Illetve most kifizetnék 120€-t egy Last of Us part II-ért, ha holnap már játszhatnék vele (de még akkor is, ha jövőre megjelenne :D)

(#17) Zanik

Zanik
(addikt)

Ezt muszáj lesz megvennem.

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#18) hombre[EU]

hombre[EU]
(aktív tag)

Na erre nem számítottam. Azt hittem 8 körül megáll

you must be the change you wish to see in the world

(#19) hajbel

hajbel
(őstag)

Én sem számítottam ekkora pontszámokra. Akik előzetesen kipróbálták, arra panaszkodtak, hogy csak indázol a hálóval A-ból B-be, valamint eléggé mondoton zúzda, vagy lopakodás minden küldetésben. Nem vagyok bókember rajongó, ha tényleg ennyire jó, majd beszerzem ha lemegy az ára dobozosan.

The Verge professional PC building guide: "You'll need a Swiss Army knife that hopefully has a phillips head screwdriver."

(#20) wesder válasza hajbel (#19) üzenetére

wesder
(veterán)

Pedig kb tényleg ennyi lehet, ami eladja az a jó grafika, meg hogy nagyon aprólékosan kidolgoztàk a vilàgot meg a gonoszokat.

[ Szerkesztve ]

(#21) hombre[EU] válasza hajbel (#19) üzenetére

hombre[EU]
(aktív tag)

Én is megvárom a GOTY-t a 3 dlc-vel,mert nemsokára RedDead2 :C Úgy simán megér €50-et és a spoiler sem zavar addig,mert valószínū gameplay adja el és nem az egyedi story

[ Szerkesztve ]

(#22) ProEvoFan válasza wesder (#20) üzenetére

ProEvoFan
(veterán)

:Y [link]

(#23) .LnB válasza ProEvoFan (#22) üzenetére

.LnB
(félisten)

:DDD ;]

Homo Ludens

(#24) wesder válasza ProEvoFan (#22) üzenetére

wesder
(veterán)

Kötekedhetsz, de én ennyit làttam a videókból. Szép a vàros, rendesen ki van dolgozva, és az is làtszik hogy igyekeztek mindent beleadni hogy meglegyen a "Spiderman" érzés. A Bossfight-okon kívül kb a harc kimerül majd az S/T nyomogatàsban, mint ahogy a Deadpool/Batman/ egyéb szuperhősös jàtékban. Ezt majd lehet nyugodtan càfolni, nem fogok érte megharagudni.

(#25) szzoo válasza wesder (#24) üzenetére

szzoo
(tag)

Tessék. Vagy olvass kritikákat: dicsérik a történetet, a fordulatokat, a kampányt, a játékmenetet és sok mást... Most úgy tűnik nem véletlenül kap jó pontokat. Ezért elég meredek amire utalgatsz, hogy "szép de játéknak gyenge".

(#26) wesder válasza szzoo (#25) üzenetére

wesder
(veterán)

Nem ezt mondtam.

(#27) hombre[EU]

hombre[EU]
(aktív tag)

Közben megnéztem a DF analysis-t és meg vagyok lepve,hogy itt uprade van és nem butítás. Az E3 demóhoz képest javítottak a látványon. Szokott ilyen történni?

(#28) wesder válasza hombre[EU] (#27) üzenetére

wesder
(veterán)

Ha tényleg foglalkoznak a jàtékkal, és nem a marketing bullshit a fontos, akkor igen.

(#29) exedoc

exedoc
(aktív tag)

Egy játék amit nagyon játszanék Pókember fanatikus révén, többszáz képregénnyel a szekrényben a kilencvenes évekből. Sajna nincs PS4-em, de bizony gondolkozom.

(#30) ProEvoFan válasza exedoc (#29) üzenetére

ProEvoFan
(veterán)

Hajrá ne habozz. :K
Használtan is vehetsz jó áron régebbi fat gépet.Slimek olyan 60-70K körül mennek.Pókembert szarrá játszod, majd eladhatod a gépet ha akarod.

(#31) Scholes9 válasza hombre[EU] (#27) üzenetére

Scholes9
(nagyúr)

Nem az első eset. Naughty Dog Uncharted 4 pl. Tényleg nagyon jó dolog, hogy most már rendre minőségi és valóban kiváló az összes PS exkluzív cím, ami jön. És ez a törődés, igényesség bizony játék közben is érezhető :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.