Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ribizly


ribizly
veterán

Egy ideje hanyagolom a RE játékokat, elsősorban az irányítás miatt.
De ha ez tényleg ennyire jó lett, akkor lehet beleugrom egy leárazás alkalmával. :DDD

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#2) Corpuscle


Corpuscle
őstag

Tegnap este néztem live stream-et, erre a krapekra azt hittem Sanyi az Üvegtigrisből. :) Utoljára RE3-mal játszottam, hát ez teljesen más.

(#3) kriszpontaz


kriszpontaz
veterán

Welcome to the family, son. :D
A Demo-t kipróbálva szerintem jó játék.

[ Szerkesztve ]

(#4) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

Próbáljátok ki a játszható teasert. :K

(#5) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Jónak tűnik, demo is tetszett, pedig néhány hónapja még nem gondoltam volna. Jöhet a teljes verzió :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#6) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Úgy is vártam egy Condemned folytatást pc-re. Nekem azóta hiányérzetem van, mióta azt kipörgettem. imádtam. Hátha ez is olyan.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#7) fasterware válasza Plazmacucci (#6) üzenetére


fasterware
aktív tag

A condemned nekem is az egyik kedvencem, akkor ez ahhoz hasonló?, mert akkor még jó is lehet számomra, ha igazi Resident Evil a hangulata, akkor inkább kihagyom, nem bírom már a túlélő horrorokat, kiugrik a szívem.

(#8) Plazmacucci válasza fasterware (#7) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Na most nekem nehogy eladd, hogy eddig bármelyik RE parásabb volt mint a Condemned, ahol gyakorlatilag csövekkel, meg lécekkel kellett drogosokkal harcolni a sikátorokban, rom házakban. :DDD

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#9) fasterware válasza Plazmacucci (#8) üzenetére


fasterware
aktív tag

A condemned sem paramentes játék, de nem mindegy, hogy egy szörny fut utánam vagy egy ember :) . Én játszottam a condemned 2 - vel is x360-on, de nem vittem végig, valahogy nem nekem találták ki a kontrollert, pedig a játék tetszett.

(#10) Scholes9 válasza BomiBoogie (#4) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez most a demo vagy valami más? :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11) oriic válasza Scholes9 (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Igen a demo.

Live-Die-Respawn

(#12) Scholes9 válasza oriic (#11) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Akkor az kipipálva :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13) KisTücsök


KisTücsök
addikt

A CD Galaxisos PC-s változat Steames, ugye?

(#14) kriszpontaz válasza KisTücsök (#13) üzenetére


kriszpontaz
veterán

Igen, csak a Nobox-on keresztül kell regisztráció után lekérni a Steam kulcsot.
A nobox kulcsod aktiválását követően egy Steam kulcsot kapsz, mellyel már aktiválhatod és letöltheted a megvásárolt játékot. Ehhez töltsd le és telepítsd az ingyenes Steam klienst (http://store.steampowered.com/about/), lépj be Steam-fiókodba (vagy regisztrálj egyet, ha még nem rendelkezel egyel), majd a kliens elindítását követően kattints a „Játékok” menüpontra, majd a „Termék aktiválása a Steamen” feliratra. A felugró ablakba üsd be a Steam aktivációs kulcsod – a játék így a profilodhoz íródik, és megkezdheted annak letöltését és telepítését!

[ Szerkesztve ]

(#15) KisTücsök válasza kriszpontaz (#14) üzenetére


KisTücsök
addikt

:R

(#16) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

MM-ban megvettem az előbb (pc-re 14.990.-), este nekiugrok ennek a bal....izé fék család történetének. :-)

(#17) Goldberg03 válasza ΞΔGLΞ (#16) üzenetére


Goldberg03
tag

Majd várjuk a beszámolót! :)

(#18) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Ez kizárólag azért érdekel, mert ez inkább Outlast mint RE.

(#19) dergander válasza Fitzgerald (#18) üzenetére


dergander
addikt

Nah igen, nem sok RE vonás van a játékba,mármint az első 1-2 órát megnézve.

(#20) athee76


athee76
csendes tag

Kommentár mentes Resident Evil 7 végigjátszásom első része (magyar felirattal). Akit érdekel :)
[Katt ide no]

(#21) wesker24


wesker24
senior tag

Pontosan ennek már semmi köze a Resident Evil-hez ez a játék inkább Outlast/Silent Hill clone Texas Chainsaw Massacre story-val. It's just another game what Capcom have slapped the Resident Evil name onto for sales.

És a játék is elég rövid Normal Mode-ban egy Resident Evil Veteran-nak 6 óra de egy átlagos Casual Playernek lehet 9-11 óra is.

[ Szerkesztve ]

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#22) ΞΔGLΞ válasza Goldberg03 (#17) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Parás, nagyon is! Brutális hangulat!
A fejlövés egyelőre lóf...citromot nem ér a 9mm pisztollyal. A régi resident-hez szerintem semmi köze (egyelőre), eléggé az elején vagyok még, de mint horror ez már most jobban bejön nekem, mint az outlast, nem beszélve róla, hogy kimaxolva mindent, hát az a grafika eléggé ott van (acer 35 predator). Nappal se lehet ezt leányálom játszani, de este egyedül, sötétben, hát...brrr durva! Többet nem írok, mert spoiler lenne, csak még annyit:

Utálom a feleségem! :DDD

(#23) Gretel


Gretel
tag

Tegnap játszottam már vele nagyjából másfél órát és eddig nagyon tetszik. A hangulat nagyon el lett találva - még az előzetesek alapján sem vártam, hogy ennyire jó lesz. Kész kaland egy ilyen vendégmarasztaló és barátságos környéken bóklászni.
A sztori is rendben van - már amit eddig láttam belőle. Nincs félméterenként fegyver meg lőszer elszórva, ami sokkal járul hozzá a már amúgy is igen kellemes, "imádok itt lenni" életérzéshez.
Egyszóval remek. :D

steam: ziretta

(#24) athee76


athee76
csendes tag

Megjöve a második rész nyilván felirattal ismét. [vrumm vrumm katt]

(#25) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Megnézem holnap a demót. Ha az bejön, akkor megveszem. :R

Sic Parvis Magna

(#26) athee76


athee76
csendes tag

Haladunk, haladunk egy-egy fejszébe belefutunk. Imhol a harmadik rész kegyetlen magyar felirattal.
[Mocsári parasztok szevasztok]

(#27) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Én demó nélkül megelőlegeztem neki egy vásárlást, más nem refund-olom. :D De kb 2 óra játék után azt mondom megérte az árát. Nem szoktam horror játékkal játszani, de ez tetszik. Kicsit beteg...de tetszik. :D

Sic Parvis Magna

(#28) athee76


athee76
csendes tag

No de hol van az uccsó kutyaszobor (ami dombormű)? Kiderül a FELIRATTAL rendelkező 4. részből. :)
[Hol a kutyaszobor főnök (ami dombormű)? Hádde micsinász!]

(#29) athee76


athee76
csendes tag

Ittenvane az 5. rész bUgarakkal és egy új fegyverrel. Ejnye no meg felirattal.
[züm züm züm züm wossssh]

(#30) Goldberg03 válasza ΞΔGLΞ (#22) üzenetére


Goldberg03
tag

Ez jól hangzik. :))
:R

(#31) oriic válasza athee76 (#29) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezek szerintem mehetnek a játék topikjába is, ott több értelme van a létüknek. De mindenképp spoiler jelöléssel, hogy tudják az emberek hogy miről is van szó.

[link]

Live-Die-Respawn

(#32) athee76 válasza oriic (#31) üzenetére


athee76
csendes tag

Ok köszi.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.