Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gianni85


gianni85
veterán

Dancase koppintás, szar hűtéssel, hála az üveg oldallapoknak. De legalább trendi.

(#2) energy4ever


energy4ever
addikt

Labait leveve mennyit lehet sporolni a magassagan? (eppenhogy nem ferne be a tv allvanyba)
Vajon az a kozepso elvalasztofal kiveheto? :F Ja, hogy arra fekszik ra a lap... Felette elfer egy slim radi, meg hozza a ventik?

[ Szerkesztve ]

(#3) AxBattler válasza gianni85 (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

Inkább örülnél, hogy nem kell 80k HUF-ot kipengetni egy DAN-ért... vagy 50k-t az elqrt Kolink Rockit koppintásért. :)

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#4) gianni85 válasza AxBattler (#3) üzenetére


gianni85
veterán

Elborult árak... És ez jó is lenne a fenti ventillátorokkal, ha a két oldallap porszűrős légbemenete támogatná a cpu/gpu szellőzését. De inkább TG, hogy latszódjon az RGB fényáradat... csinalhatnának egy hasznalható verziót is belőle hasonló áron.

(#5) energy4ever válasza gianni85 (#4) üzenetére


energy4ever
addikt

Nem ablakos ITX hazbol van rengeteg. Miert baj az, ha ablakos? :F Ha csak ilyen fajta gephaz letezne megertenem, de ilyen felhozatalnal nem! Szerintem pont ezekbol van hiany, es nagyon is jo haznak tunik kepek alapjan!

(#6) gianni85 válasza energy4ever (#5) üzenetére


gianni85
veterán

Alapvetően nincs bajom az ablakos házakkal, de itt amellett, hogy ront a hűtésen, még esztétikusnak se mondanám. Gyönyörű latvány lesz az elfekvő kabeleket nézni normális kabelmenedzsment, vagy takarólemezek nelkül. Bár videón látszik, hogy talán nem telesen zárt az oldallap, hanem van rés közte és a ház között. Szóval jó ár, jó elképzelés, amit sikerült mégis elrontani.

(#7) HookR válasza gianni85 (#6) üzenetére


HookR
addikt

"...talán nem telesen zárt az oldallap, hanem van rés közte és a ház között. "
A Computexes demo példányok tényleg elég zártnak tűntek, de a véglegesen már határozottan távolabb került az üveglap: [link]

A videót 2:08-nál (jól időzítve) megállítva, a rést olyan ~5mm-re tippelem (üvegvastagságra 3mm-t írnak).

[ Szerkesztve ]

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#8) XuChi


XuChi
addikt

Nekem tetszik. Már csak az a kérdés, hogy hogyan tudnám beleszuszakolni a EVGA CLC 240 hűtőmet, meg az EVGA Hibryd 1070-em + a Be Quiet DP 550W-et :DDD

[ Szerkesztve ]

(#9) AxBattler válasza XuChi (#8) üzenetére


AxBattler
félisten

Szerintem az EVO-ba befér mind. :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#10) gianni85 válasza AxBattler (#9) üzenetére


gianni85
veterán

A 240es AIO befér, de a VGA radiátora már nem.

(#11) XuChi válasza gianni85 (#10) üzenetére


XuChi
addikt

#9,10:

Ettől félek én is, így maradok a mini xl-ben :D:DD

(#12) Dr.FantastiK


Dr.FantastiK
őstag

ez is Jatek'Haz' ! :P

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#13) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Megérkeztek a Raijintek Ophion házai...erre van egy képetek... :DDD ;]

(#14) Fred23


Fred23
nagyúr

Nem tragikus, ha mindent pirosra állítanék! Csak nincs Mini-ITX alaplapom, és szerintem a jövőben sem lesz, mert ha elfér a nagyobb is, miért nyomorogjon az ember egy kicsi házban?!

(#15) AxBattler


AxBattler
félisten

Caseking-től 09.21-es kezdettel rendelhető, €125 és €130 áron (+szállítás).

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#16) Fred23 válasza AxBattler (#15) üzenetére


Fred23
nagyúr

40k + szállítás azért húzós! Egy Raijintek Metis csak 18k. Most kezdtem el olvasgatni mini-ITX-es házakról, mert lesz majd egy a családban. Eddig nem rajongtam ezekért a kicsikért, de az Ophion és a Metis is egész jónak tűnik, talán az alkatrészek sem sokkal melegebbek bennük, mint egy nagyobb házban. Arra azért kíváncsi vagyok, mi van akkor, ha idővel az irodai/filmezős gép helyett játékgépet épít az ember egy ilyen házba?!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.