Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hajbel


hajbel
addikt

A kommentátorral egyetértek. Ha nem vagy xboxos és nem vagy fogyatékos, akkor a licenszeknek nem kell problémát okozniuk.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#2) hajbel


hajbel
addikt

-

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#3) szupermacs válasza hajbel (#1) üzenetére


szupermacs
veterán

Mit jelent a licenszek hiánya?

(#4) hajbel válasza szupermacs (#3) üzenetére


hajbel
addikt

Sok csapatnak fake neve van.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#5) hajbel válasza szupermacs (#3) üzenetére


hajbel
addikt

-

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#6) szupermacs válasza hajbel (#4) üzenetére


szupermacs
veterán

LOL! Na ez gáz. Nem tudom, hogy lehet így komolyan venni. :DDD

(#7) Wesder válasza szupermacs (#6) üzenetére


Wesder
félisten

Nem is ezért szeretik sokan.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#8) GreatL


GreatL
őstag

Megnéztem a demót ebből is és Fifa-ból is mint minden évben. Megint a Fifa a jobb de a PES is nagyon felzárkózott, pedig tavaly elfogadhatatlan volt PC-n.

Intel Core i9-9900K víz | 32 GB | GBT RTX 3080 Ti Gaming OC | 48" LG C1 TV | Samsung(.hu) Galaxy S22+ 256 Vodával | Voda Samsung Galaxy A54 | Pocketbook Inkpad 3 Pro

(#9) szupermacs válasza Wesder (#7) üzenetére


szupermacs
veterán

Sose próbáltam, de Fifa 94' óta nem nagyon volt olyan focis ami lekötne.

(#10) hajbel válasza szupermacs (#6) üzenetére


hajbel
addikt

Már ma kint van hozzá patch telepítős exe-vel, ami az összes licenszet orvosolja. Fifaban tavalay az egész brazil bajnokság fake volt, még a játékosok nevei is.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#11) Benito94


Benito94
tag

Nekem a Fifa jobban bejött, mint minden évben, de a Pes sem rossz.

(#12) dunc válasza Benito94 (#11) üzenetére


dunc
nagyúr

+1

(#13) pomorski válasza hajbel (#4) üzenetére


pomorski
őstag

Jaj ne már! Ehiányzott még csak...

(#14) VinoRosso


VinoRosso
veterán

Sose értettem, hogy lehet egy ilyen játékot day1 értékelni. Eleve le kell játszani 100-200 meccset ( online! ), hogy megszokja az ember.

(#15) oriic válasza VinoRosso (#14) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A review példányok a legtöbb esetben 1-2 héttel a megjelenés előtt már a tesztelőknél vannak.

Live-Die-Respawn

(#16) plejik


plejik
addikt

Szerintem Fifa grafika kéne, és PES játékos motor és mozgás alá. Az lenne a tökéletes focis játék, de ilyen sosem lesz.. :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#17) wednesday válasza plejik (#16) üzenetére


wednesday
őstag

Igen, egy félvér megoldás nem lenne rossz. :D

(#18) ProEvoFan válasza plejik (#16) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah, PES játékmenet Fifa körítéssel lenne a nagy királyság :K

(#19) hajbel válasza oriic (#15) üzenetére


hajbel
addikt

PESben szebbek az arcok, jobban ki vannak dolgozva a stadionok. A körítés pedig... Megnéztem a Boca meccset. A kifeszített szalagok hülyén néznek ki, mert állnak, mint Katiban a gyerek, ellenben PESben a görögtűz sokkal jobb atmoszférát teremt szvsz. Több a licensz PESben ha pc vagy ps4 felhasználó vagy.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#20) szupermacs válasza hajbel (#19) üzenetére


szupermacs
veterán

Katiban kis "k". Mivel Katiban nem tud állni gyerek. Bocs az offért de ettől mindig vérzik a szemem.

(#21) ProEvoFan válasza hajbel (#19) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nyomom ezerrel mind a két demot, de PESben több olyan dolog történik a pályán, ami a valós meccseken is.Játékmenetben tönkreveri a Fifat.Viszont a Fifa sem rossz, csak inkább arcade foci.Ami a Fifa egyértelmű előnye az a FUT.De ha valaki az igazibb focit keresi, annak a PES a király.

(#22) VinoRosso válasza oriic (#15) üzenetére


VinoRosso
veterán

És ők kikkel játszanak online 100-200 meccset megjelenés előtt ?

(#23) szupermacs válasza VinoRosso (#22) üzenetére


szupermacs
veterán

Miért kellene annyit?

(#24) plejik válasza ProEvoFan (#21) üzenetére


plejik
addikt

Esőben elcsúszott a játékos? Az elég menő. Egyenlőre Én is csak demozok, de jónak tűnik.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#25) mettek válasza ProEvoFan (#21) üzenetére


mettek
addikt

Ez igy van. Én egy ideje csak Pes-ezek. Koroket ver az élmény, játékmenet a fifára. Nem beszélve arról hogy a Pesben nem érzem a hendikepet, ellenben a fifában tönkre vágja az online meccseket. Ugye ez az amikor az egyik félnek minden szar beakad, minden támadásban lefutnak, a másiknak meg semmi.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#26) VinoRosso válasza szupermacs (#23) üzenetére


VinoRosso
veterán

Hogy normális véleményt tudjon írni a játékról. Nekem kb ennyi kell mire megszokom a változásokat, és olyan 500-1000 mire igazán jó tudok benne lenni. Ez nekem fél év kb. Aki pro az ennél meg majdnem, hogy egy-két hónap alatt rak bele ennyit.

KnockOut87: Pedig a PES-ben is van ilyen. Nem vetted észre, hogy ha gólt rúgsz az ellenfeled egyből válaszol vagy legalább helyzetei vannak ?

[ Szerkesztve ]

(#27) szupermacs válasza VinoRosso (#26) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor majd fél év után tőled várjuk a tesztet. :)

(#28) VinoRosso válasza szupermacs (#27) üzenetére


VinoRosso
veterán

Ejj ha én nekem arra időm lenne :))

(#29) szupermacs válasza VinoRosso (#28) üzenetére


szupermacs
veterán

Akkor köszönjük a véleményed. Jó játékot! :)

(#30) atua


atua
aktív tag

Érdekelnének a játék mellé adott focis kártyák, ha valakinek nincs rájuk szüksége, keressen privátban, köszi!

(#31) #65675776 válasza hajbel (#10) üzenetére


#65675776
törölt tag

A brazil játékosok neve élőben is 90%-ban fake.

(#32) hajbel válasza #65675776 (#31) üzenetére


hajbel
addikt

Jó, de nem mindegy, hogy ugyanolyan fake, mint a tévében, vagy nem olyan fake és még görögtűz sincs. :D

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.