Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na igen, e szerint akkor a Call of Duty: WWII egy jobb játék. De gondolom legbelül ezt mindenki érezte. ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Sirandrish válasza .LnB (#1) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem volt kérdés. :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) Apone33 válasza .LnB (#1) üzenetére


Apone33
őstag

:K

Play Hard!!!

(#4) Scholes9 válasza .LnB (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Evidens :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#5) Hopkins95 válasza .LnB (#1) üzenetére


Hopkins95
addikt

Igen, ha megnézitek az IGN-es videótesztet is, sok ember fel is hozza a kommentekben, hogy hogyhogy csak ennyi pontot kapott, mikor semmi negatívumot nem mondtak róla a videóban. Ez azért tényleg vicc, mert szerintem is simán megérdemelné legalább a 9,5-öt.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#6) Apone33 válasza Hopkins95 (#5) üzenetére


Apone33
őstag

Szvsz néha össze-vissza pontoznak, vagy az alapján, hogy milyen vastag volt a boríték. Néha siralmas, hogy egy-két játéknál milyen negatívumokat tudnak felhozni.

Play Hard!!!

(#7) Szakiii


Szakiii
addikt

Fura mert nekem nem jött be ez a játék, sugárzik róla az igényes munka minden téren érzem hogy prémium játék már ha van ilyen :D de hogy nő a főszereplő egyszerűen nem tudom beleélni magam...

(#8) Scholes9 válasza Hopkins95 (#5) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nagyon vegyesek az IGN tesztek, nem érdemes adni rájuk :U Érdemes a teszt hsz-eit elolvasni a Youtubeon :U

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#9) -Skylake- válasza Szakiii (#7) üzenetére


-Skylake-
addikt

Hmm ilyet sem hallottam meg senkitol. (Nehogy bantasnak vedd, pusztan tenyleg csak meglepodtem mikor olvastam az irasod)

"Those who would shave the beard for pussy deserve neither the beard or the pussy." - Ben Franklin, probably

(#10) Hopkins95 válasza Szakiii (#7) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hát nem tudom, nekem mondjuk (szó szerint) nagyon tetszik Aloy! :) Ez a történet hozzá van megírva, ami szerintem jó, mert nem sok női karakterünk van.

(#8) Scholes9 Igen, de én kiváncsiságból rá szoktam nézni mostanság a tesztjeikre. Aztán mindig összehasonlítom a Gamestarral.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#11) Szakiii válasza -Skylake- (#9) üzenetére


Szakiii
addikt

Nem veszem bántásnak :) én is meglepődtem de nekem rpgnél ez fontos hogy bele tudjam élni magam és itt valahogy nem ment.

(#12) Scholes9 válasza Hopkins95 (#10) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Igen én is megszoktam nézni ettől függetlenül, de sokszor nem értek egyet, és ahogy olvasom a kommenteket, nem vagyok egyedül :) Persze vannak jó tesztjeik is :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#13) Apone33 válasza Hopkins95 (#10) üzenetére


Apone33
őstag

Én is így vagyok vele, kifejezetten örültem, hogy nő a főhős. Pl a fallout-ba meg a skyrim-ba is női karakterrel játszottam. :B

Play Hard!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.