Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

US Gamer értékelése kissé WTF. Polygoné meg meglepett. Szóval tényleg jó játék lett. :C

Live-Die-Respawn

(#2) arpi6k


arpi6k
addikt

Ezek elég jó értékek. :K

Intel & ATI

(#3) myckey


myckey
veterán

Aztamindenitneki.

Igen jól sikerült , ezek szerint. :C

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#4) Televan74 válasza oriic (#1) üzenetére


Televan74
nagyúr

Lehet nem szeretik a stílust.Mondjuk ha a Terrariat kellene nekem értékelni én is gondban lennék! :DDD ;]
Amúgy nagyon meggyőzők az értékelések,kár hogy nem lesz PC-n. Biztos jó játék lehet. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#5) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Nah ez már döfi :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) szami777


szami777
addikt

Nem gondoltam volna, hogy ilyen jól fog sikerülni, szerencsére tévedtem. :)

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#7) ldave válasza oriic (#1) üzenetére


ldave
félisten

USG szerintem napjaink egyik legjobb angol nyelvű gamer oldala, ha az átlag alá pontoztak, annak biztos megvan az oka és benne kell hogy legyen a szövegben.

A Slime draws near! Command?

(#8) Raysen623


Raysen623
addikt

Hú B+! Rég láttam ilyen jó pontozást :) Elkezdem összerakni a pénzt PS4 Pro-ra, amint lesz bundle ezzel a gammával rárepülök szerintem.

A MÁV-nak öt ellensége van: a négy évszak, meg az utasok.

(#9) Shing válasza ldave (#7) üzenetére


Shing
őstag

Mondjuk ők 5 pontos értékelést használnak, így lett 2,5/5. Persze matematikailag ugyan olyannak tűnik az 5/10, de úgy érzem egy olyan értékelésnél vmivel többet adnának.

TLDR tőlük:
Repetitív side questek, unalmas sztorival.
A fősztori sem változatos, legtöbbször arena harccal végződik valamilyen robot ellen.
A fősztori 15 óra után elér egy pontot ami után nagyon belassul.

Na most megnézem másnál miért 10/10. :DDD

Na még gyors szerkesztés elolvastam a polygon "bemutatóját". Konkrétan semmit sem tudtam meg a játékról, pár élménybeszámolón kívül.

[ Szerkesztve ]

(#10) pigster válasza oriic (#1) üzenetére


pigster
senior tag

Átfutottam az USGamer írását. Hát nagyjából én is így gondolom, bár még nem játszottam a játékkal. Tök ugyanazok a körök, mint más open world játékokban, csak itt "robotállatok" vannak. Szépnek szép, de pár óra múlva már beleunnék. Far Cry 4-ben és FC Primalban is egy idő múlva már alig vártam, hogy végre végezzek velük. Egy csomó mellékküldetést, activityt hagytam a francba. Használtan, akciósan azért lehet, hogy ránézek.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#11) oriic válasza ldave (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy olvasom a side questek meg a fősztori nem jött be nekik annyira leginkább.

Live-Die-Respawn

(#12) PowerBuldog válasza oriic (#1) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Mert a Polygon egyébként egy nagyon kritikus hangvételű oldal?

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#13) Akra_hu válasza PowerBuldog (#12) üzenetére


Akra_hu
tag

Kegyetlenek

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.