Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jocek91


jocek91
aktív tag

Jó kis cucc lett a casual réteg nagyon fogja szeretni. Az viszont más kérdés hogy ki vesz ezért xbox one-t... :U

(#2) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Átlag 8-9 pont. Az elég jó szerintem

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#3) plejik


plejik
addikt

Igen, csak az a gáz, hogy 360-ra sem egy demót, de még egy gameplay videót sem kaptunk...ami elég gáz lássuk be. Főleg úgy, hogy rengeteg xbox360 tulaj van még...

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#4) Steve1207 válasza plejik (#3) üzenetére


Steve1207
veterán

Nyilván a fejlettebb verziót fogják reklámozni, de amint megjelenik lesz összehasonlítás tuti, szintén azt várom. A dinamikusan változó időjárásra azért kíváncsi lennék.

.

(#5) Sirandrish válasza plejik (#3) üzenetére


Sirandrish
legenda

" Főleg úgy, hogy rengeteg xbox360 tulaj van még..."

Sokkkkkkkal több mint XO tulaj...nem ezen múlik :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) oriic válasza jocek91 (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akit érdekel a Forza sorozat már vett One-t. ( Forza 5 miatt)

Live-Die-Respawn

(#7) Sirandrish válasza oriic (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azért ezt így ebben a formában nem jelenteném ki. :N
Tuti hogy több M, de legalább több százezer olyan ember van akit ugyan érdekel a Forza 5, de valami oknál fogva még nincs XO-ja. Legalábbis szerintem :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) oriic válasza Sirandrish (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor mondjuk úgy, hogy aki tervezte a One vásárlását, és kedvence volt a Forza sorozat, már megvette a gépet. :P

Live-Die-Respawn

(#9) plejik válasza Sirandrish (#7) üzenetére


plejik
addikt

Én is szeretem a Forzát, mégsem vettem One-t.. csóró vagyok mint a templom egere.. . :DDD

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#10) Sirandrish válasza plejik (#9) üzenetére


Sirandrish
legenda

Azt nem mertem írni hogy van akinek nem telik rá, mert egyből leoltottak volna hogy "nem Magyarhonnak készült hülyegyerek" :DDD

orichalcos Még ezt sem feltétlenül jelenteném ki, de legyen neked :P

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11) mephi666 válasza plejik (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

ja, szintén... :DDD de majd megveszem pár év múlva a mostani ár töredékéért, forza 3-4+horizon is bőven megállja még a helyét, ez sem fog elévülni addigra... (meg lesz végre normális használtjáték-választék is akkor már és kicsi pénzből is lehet jót játszani)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) oriic válasza Sirandrish (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát neked semmi nem jó? :DDD

#13) Sirandrish

:P

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#13) Sirandrish válasza oriic (#12) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mondom hogy okééj :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#14) plejik


plejik
addikt

Év végén lehet!!!!!! veszek én is, de majd még meglátom... :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#15) Sicilian válasza oriic (#6) üzenetére


Sicilian
addikt

Imádom a Forza sorozatot, megtehetném, hogy vegyek One-t,
de a hátam közepére nem hiányzik a next gen. jelenleg !
Majd talán 2016 eleje felé.
Bőven jó még az Xbox360 is..
(van még 1 rahedli game rá, amit még ki se próbáltam, addig felesleges váltani)
Szerintem sokan mások is így gondolkodnak.

nothing is true everything is permitted..

(#16) Stevenstyle válasza plejik (#3) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Láttam működés közben az X360 verziót! Sajnos nem hiába nem reklámozzák! A fejlesztés át lett passzolva másik csapatnak ami a végeredményen meg is látszik!

Szerintem túlságosan is Arcade lett az X360 verzió, ami viszont ennél is szomorúbb, hogy arra sem vették a fáradtságot, hogy rendesen megcsinálják a játékot! Elhiszem, hogy az XO-s verzió nagyon jó, de a 360-as annak ellenére, hogy a a sima Forza motorját használja érezhetően rondább mint az első rész, a poligonszám a tájon láthatóan kisebb, a tükröződések szinte a 0-val konvergálnak. Emellé jön a túlságosan arcade irányítás!

Véleményem szerint (szigorúan szubjektív) az X360-as verzió nem méltó sem a Horizon első részéhez, sem a Forza sorozathoz.

Sajnos :(

(#17) mlinus válasza Stevenstyle (#16) üzenetére


mlinus
őstag

:(
esetleg valami videóanyag van róla?

(#18) Stevenstyle válasza mlinus (#17) üzenetére


Stevenstyle
senior tag

Sajnos max kézi kamerásat lehetne csinálni, de azzal meg sok mindenre nem mennél. Kb úgy képzeld el, hogy horizon, csak bloom és aszfalt tükröződés szinte semmi, kisebb poligonszám és ezek eredményeképpen az egész környezet kidolgozatlanabbnak tűnik mint a horizonban és a Forza 4-ben.

E mellé jön még, hogy az egész táj tök kihaltnak tűnik + a túlságosan is arcade irányítás.

Sajnos nagyon látszik, hogy az XOne verzió volt az elsődleges prio. Ezek alapján biztos nem veszem meg pedig az első rész és az egész széria nagy kedvencem, de aki a kiadott szinte 0 infó alapján megveszi az X360-as verziót az joggal érezheti becsapva magát.

[ Szerkesztve ]

(#19) oriic válasza mlinus (#17) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#20) mlinus válasza oriic (#19) üzenetére


mlinus
őstag

épp most néztem ezt én is, eléggé padlógázzal nyomult az elején a srác mindenféle probléma nélkül, xbox one-on a demóban azért elég sokat kellett gépészkedni :D mintha az út is szélesebb lenne a 360 verzióban :D

[ Szerkesztve ]

(#21) Dave™ válasza Stevenstyle (#18) üzenetére


Dave™
nagyúr

Megnéztem én is a két youtube-os videót, vegyesek az érzéseim. Annyira azért talán nem borzasztó, de elég fakónak tűnik, míg az első rész túlszaturált volt. Aztán valóban elég kihaltnak tűnik a táj, a coloradoi "kopár" táj sokkal élettelibb volt, az irányítást egyelőre nem tudom megítélni, az ugye függ a beállításoktól is. Meg a grafika sem ítélhető meg teljesen a videó tömörítése miatt. Mindenesetre kér, hogy nem a playground csinálta ezt, és a turn 10 a one verziót. Majd várok még hozzá bemutatókat, de kezdem úgy érezni, hogy ez ki fog maradni nekem... (a Grid autosport viszont remek lett).

[ Szerkesztve ]

(#22) mlinus


mlinus
őstag

Én most streamet nézek, az offroad nagyon béna, szinte ugyanaz a fizika mint normál aszfalton. És iszonyat kopár, alig van növényzet, szerintem azért ennél többet tud a 360 :D

(#23) Dave™


Dave™
nagyúr

Ahogy egyre több videó és vélemény lát napvilágot az X360-as verzióról, azt hiszem hálásak lehetünk a warezosoknak, hogy megkímélnek egy kemény csalódástól/átveréstől. Gyakorlatilag minden téren komoly visszalépésnek tűnik az első részhez képest, nem hogy 13, de még 3 ezer Ft-ot sem ér. Az elsőt pedig megjelenéskor megvettem és ezzel is ezt terveztem, de azt hiszem ettől most megkíméltek, amit sajnálok, nem így kellett volna.

(#24) plejik válasza Dave™ (#23) üzenetére


plejik
addikt

+1 :(((

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.