Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30) #90088192 válasza Dr. Akula (#27) üzenetére


#90088192
törölt tag

Akkor megnyugtatlak, van egy folyamat, úgy hívják lemágneseződés, ami miatt semmilyen mágneses adattarolás nem fog ~30 évnél tovább tartani, ha nem írod újra időről időre.
Ha minden igaz ez a leparkolt vinyora meg jobban igaz mert a fold mágneses mezeje jobban hat álló tányérokra, ha nem jó a mágneses árnyékolás Ez lehet vinyo mágnes szalag vagy amit akarsz. Es nem függ a héliumtól :R
Ez pedig mint tudjuk a tudjukik csináltak, hogy neked mindig új vinyot kelljen vásárolnod

Különben szinten zenész, 1999-tol a mai napig kb minden megvan amit megszereztem anno, és nem egy 2TB vinyoval kezdtem, hanem egy 40MB os talán Seagate kollégával, mindent CD-re írattam ki majd aztán DVD-re és amikor volt lehetőség felmásoltam egy merevlemezre amit aztán felmásoltam egy másikra és így tovább.
Most éppen 2X2TB mert az egyik a backup, de mindkettő külső, mert most éppen 2 lapitopim van

Szerintem te valamit nagyon rosszul csinálsz ha meg mindig a Matrox 18GB-oson tarolsz mert abban nincs hélium de megbízhatatlan nem kicsit. Szerintem sürgősen cseréld le. :K

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.