Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) [Anduriel]


[Anduriel]
aktív tag

Jó lenne egy európának szánt wifis 3g-s változat.

''Az egész világ félreáll az elől, aki tudja, hogy merre megy.''

(#2) tween


tween
őstag

Ismerős menüikonok :DDD

(#3) qky


qky
tag

Kezdetnek nem rossz.
A következők jöhetnek Európába.

40512 - 3,5k/db (2 db)

(#4) Duree


Duree
veterán

Ezek sajna nem nekünk készülnek.

duree54

(#5) Integra válasza qky (#3) üzenetére


Integra
titán

jaja, első próbálkozásra a motorolát pl máris hazavágta.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#6) Ankhiszesz


Ankhiszesz
tag

Nekem ez a csillogó műanyagborítás olyan gagyinak tűnik és erre még rátesz egy lapáttal a szappanforma. :U

Nokia 3330>Nokia 6610>Nokia 6230>Nokia 6233>Nokia E52>(Samsung s5230 és Galaxy S5 koncertfon)>Alcatel ot995>Huawei P6>Huawei P9>Xiaomi MI9T Pro>ZTE Axon 40 Ultra

(#7) amanoba


amanoba
őstag

Még jó hogy a China mobile számára fejlesztett TD SDCMA 3g hálozathoz alakitották az oprendszert, ugyanakkor mellözi a 3g-t... :C

[ Szerkesztve ]

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#8) BloodRay


BloodRay
veterán

Na ez így biztosan nem kéne. Se 3G, se wifi...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#9) plus44


plus44
veterán

Nem csúnya, nekem mondjuk a hátlap nem jön be, ez a fényes felület, kicsit gáz, de összességében igen kellemes. :)

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#10) sp@rtan


sp@rtan
senior tag

Tetszetős :K Wifi+3G és jöhet ide is

(#11) #16820480


#16820480
törölt tag

szerintem szépre sikerült. 3G valószínű azért, hoyg van benne, igaz csak a tdscdma változat. wifi meg sajnálatos lenne, ha kimarad, más cégeknek már sikerült beletenni arrafelé is.

(#12) AS válasza #16820480 (#11) üzenetére


AS
félisten

Kínában tiltva van WIFI :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#13) joey04 válasza AS (#12) üzenetére


joey04
titán

ez így nem igaz

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) #16820480 válasza AS (#12) üzenetére


#16820480
törölt tag

nincs tiltva, csak nicns rá konkrét hatósági szabályozás, hogy engedélyezve lenne. ezért abba az eszközbe engedik, amibe akarják (általában egyikbe sem). de a dolog persze megkerülhető valamennyire, lásd péládul a Meizu esetét.

(#15) vehement69


vehement69
senior tag

nekem a Dell eddig általam látott/kipróbált termékeinek egyike sem jött be külsőleg. ahogy ez sem. a képeken látható képernyők alapján idegennek érezném az OS-t is, de azért érdekelne, hogy mit hozott ki ebből az OMS-ből a Dell, reméljük egy fél éven belül ide is jön

I am cancer in your bones

(#16) asadasad22 válasza vehement69 (#15) üzenetére


asadasad22
őstag

elég érdekes ízlésed lehet akkor hallod, vagypedig nem sok Dell terméket láthattál életedben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.