Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) David75


David75
őstag

Ha már minden jót beleraktak és még a dizájn is ilyen jól sikerült igazán rakhattak volna egy 3,2-3,5-ös kijelzőt mert a 3" mára már kicsi...Azt pedig fel nem tudom fogni miért hagyják ki a fényképezős telefonokból mostanában a xenon vakut,anélkül szerintem semmit se ér...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#2) f.begbie válasza David75 (#1) üzenetére


f.begbie
tag

Nekem tetszik.

A fanyalgók persze mindenhol elsütik ezt a kijelző kérdést, de mint tudjuk ennél kisebb érintőkijelzős telefonok is működnek, kiváló hatásfokkal. Ha nagy kijelző kell meg qwerty bill, akkor hurcolj laptopot, magaddal!

A xenon vakuval sem ér semmit a sötétben megnyugtatlak. Egy fényképezős telefonnál sztem baromira nem a vaku a legfőbb szempont...

[ Szerkesztve ]

(#3) Dr.Anonymus válasza f.begbie (#2) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

szerintem is jobb lenne a nagyobb kijelző, remélem majd az alacsonyabb árral kompenzálják

a xenon vaku meg igenis sokat jelenthet, nekem most LG Renoirom van ;)

és most nem fikázzuk a telefont, mert tetszik így is... :))

(#4) papi77


papi77
addikt

3" kijelző???Ez így 2009-ben nagyon karcsú! 3,2" minimum kellene...amúgy korrekt a cucc :C

Az első: NOKIA 1611

(#5) RenegadeC2


RenegadeC2
aktív tag

A kijelző szerintem is kicsi. Ezt leszámítva jól néz ki, de a csaj jobban tetszik :)

https://copy.com?r=wQUd20

(#6) LEFTHORSE1


LEFTHORSE1
őstag

Nincs az elölapjån semmi gomb? Vagy csak èn nem låtom jòl? Igy ennyi infòbòl jònak tünik, de egy òrås hasznålat utån lehetne igazi vèlemènyt alkotni

Cseberből vederbe

(#7) AS válasza LEFTHORSE1 (#6) üzenetére


AS
félisten

De van rajt 3 is.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#8) Dr.Anonymus válasza RenegadeC2 (#5) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

a csaj a csomagolás része...
most klónozzák nagy erővel az LG-nél... :DDD
úgyhogy el kell viselni a kicsi kijelzőt, ;]
valamit valamiért

(#9) Magnum_


Magnum_
nagyúr

szép nagyon, de elférne ott egy nagyobb kijelző is

I humbly and respectfully decline™

(#10) Depression válasza LEFTHORSE1 (#6) üzenetére


Depression
veterán

Én sem látok rajta gombokat.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#11) <NewL> válasza Depression (#10) üzenetére


<NewL>
addikt

az előlapon én sem de a telefonon 4-et is:D
8mp-es kamera,de még annyira nem is vészes a hátlapon,ez még határeset

és ha csaj veszi a mobilt? ... :D

[ Szerkesztve ]

There's an app for that

(#12) RenegadeC2 válasza Depression (#10) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Szerintem az alsó krómcsík lesz az.

Dr.Anonymus: Hű, akkor jó nagy doboza lesz! Vagy fel lehet majd fújni? :D

https://copy.com?r=wQUd20

(#13) David75 válasza f.begbie (#2) üzenetére


David75
őstag

egy másodpercig se mondtam hogy hiányzik a qwerty billentyű viszont azt senki ne mondja nekem hogy olyan nagyon jó ujjal kezelni egy 3" kijelzőjű telefont szerintem pont afölött lehet.

Egyébként meg én a k800-asal is remek fotókat csináltam sötétben.A legolcsóbb kompakt digitális fényképezőkből se hagyják ki a xenon vakut...Anélkül csak tökéletes fényviszonyba lehet igazán jó képet csinálni.Én kb 10%-ot fotózok normális fényviszonyban...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#14) Sebhelyes


Sebhelyes
senior tag

"nem rendelkezik Xenon villanóval, melynek hiányát a magasabb minőségű ISO 1600-as érzékenység igyekszik enyhíteni"

Hahaha, biztos sikerülni fog

(#15) palbence


palbence
tag

ha adják a csajt is a telefonhoz, lecserélem az iphoneomat :)

[ Szerkesztve ]

(#16) yorka


yorka
tag

Ennek van aktív lencsevédője?

(#17) fateless


fateless
veterán

Én is szeretnék egy 5"-os kijelzőt egy SE K550 fizikai méretébe, valamint egy 8x-os optikai zoomot egy 8mm vastag készülékbe.

Akinek az elvárásainak nem felel meg a telefon, az nem veszi meg...

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#18) #35692544 válasza palbence (#15) üzenetére


#35692544
törölt tag

adják, de mindenki megkapja aki ilyen telefont vesz :U

(#19) |AP| válasza fateless (#17) üzenetére


|AP|
veterán

pontosan így gondolom én is... vagy nagy kijelző, vagy kompakt méret.. a kettő együtt nem megy. Engem ez tart vissza az érintőképernyős készülékektől. Nálam például szempont a zsebrevághatóság.

(#20) BMW-M6power


BMW-M6power
tag

Szép ez a telefon nagyon, csak kár, hogy kisebb a kijelző az átlagnál, illetve nincs benne xenon vaku, ez nagy érvágás ennél a telefonnál. Remélem az ára is olyan ami elfogadható sok embernek a mai gazdasági világban.

Galaxy S10+

(#21) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Jónak tűnik.
Az első LG ami tetszik. :K

(#22) Rickazoid válasza BMW-M6power (#20) üzenetére


Rickazoid
addikt

Ha xenon vaku lenne benne, akkor az lenne a problémája mindenkinek, hogy nem lehet kevesebb fényben videózni, mert a xenon vaku csak egy vaku?
Szerintem két LED elég, videózás szempontjából hasznosabb is (feltéve persze, hogy a szoftver tudja használni). Az N82 xenon vakuja se ért semmit sötétben, ha távol volt a fényképezendő dolog, közelre meg azért nem volt jó, mert túl fényes lett a kép.
A kijelző meg... ha a lényeg a kis méretű telefon, akkor nem lehet nagy kijelzőt beletenni, a hologramos kivetítés meg még arrébb van kicsit.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#23) orbano válasza Rickazoid (#22) üzenetére


orbano
félisten

lehet egy telefonba rakni egyszerre vakut is meg ledet is. elfér, a led nem túl nagy :)

a kicsike kijelzőért tényleg kár. így tuti nem adok ki érte annyi pénzt, mint amennyit a modell csaj helyes kis pofikájáért adnék egyébként :D

A vér nem válik VAZZE!™

(#24) erdoke válasza fateless (#17) üzenetére


erdoke
titán

Ezzel az a probléma, hogy simán rá is férne a 3,2"-os kijelző, nagyon vastag a keret. :(
Egyébként már meglenne az asszony új telefonja, de így tovább gondolkodok. Szerencsére nem sürgős.

A legjobb aláírás a héten

(#25) David75 válasza Rickazoid (#22) üzenetére


David75
őstag

Az egy dolog hogy videónál jobb de szerintem többet fényképeznek az emberek mint videóznak így fontosabb a xenon vaku...

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#26) jooker82


jooker82
nagyúr

Hogyhogy nem koreai lányok pózolnak? :D
Szerintem a szokásos helyre elfért volna a vaku is,az SE mindkettőt belerakja.Az iso 1600 meg kb semmit se fog érni,csak zaj hátán zaj.
Amugy a telefon külsőleg nagyon jól néz ki,de a 3,2 elfért volna rá.A tárhely akkor biztos nem lesz 8 gb mint az arenánál.A video d1 minőségü 720x480 30 fps és 720x576 25 fps
Tehát ez még nem hd.

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#27) joey04


joey04
titán

Kis kijelző, nuku xenon. Grat LG. :W

#22: érdemes megnézni a fotós teszteket, az egyetlen idő ahol a Sony Ericsson nyerni szokott az az éjszaka, mert sokkal jobb egy xenon mint hulladék kis led. Videóra: ld.: K850, C905. van led és xenon is. így kell ezt csinálni.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) brumesz


brumesz
aktív tag

szerelmes lettem.a csajba meg a telóba is
számomra ez must have. nagyon szép

cserebere, beszamitas, mennyitengedszafelebol nalam nincs, bocsi mindenki!

(#29) sagesz93


sagesz93
addikt

Nekem bejön a teló, bírom az új lg-ket.
Mondjuk egy xenon vaku beleférhetett volna. :K

(#30) csab2


csab2
veterán

Gondolom, ebben is az új S-Class felület van, nem?

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#31) plus44


plus44
veterán

Na ez már valami. Nagyon korrekt kívül belül, nekem a kijelző nagyságával sincs bajom, nem rossz az a 3".

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#32) jooker82 válasza csab2 (#30) üzenetére


jooker82
nagyúr

Persze,hogy az..
Már csak az a kérdés hogy hol van ezen a dupla led :U

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#33) Mamuska


Mamuska
őstag

Pedig úgy tetszik ez az s-class kezelőfelület, csak számomra már kevés a 3" kijelző, meg persze még egy xenon elfért volna.

(#34) Ricardo


Ricardo
félisten

Nem rossz. Az LG egyre szimpatikusabbak. Igaz kicsit szkeptikus vagyok a csak érintős telefonokkal. Eddig csak kipróbálni tudtam egyet egyet, de a mindennapokban nem tudom mennyire jönne be. A huszadik sms megírásánál, lehet hogy kihullana a hajam :D

(#35) Mamuska válasza Ricardo (#34) üzenetére


Mamuska
őstag

Touch pro, nokia n97 stb. olyat kell venni, tapizod, azt ha memoárt írsz kicsapod oldalra a bilit, és még a hajad is megmarad. :D

[ Szerkesztve ]

(#36) Ricardo válasza Mamuska (#35) üzenetére


Ricardo
félisten

Így van. Ha most vennék telefont azt a megoldást részesíteném előnyben. Vagy az E71 féle kialakítást.

szerk: Feltéve ha annyit adnék most egy mobilért :U

[ Szerkesztve ]

(#37) apucika3


apucika3
csendes tag

Tisztelt fórumozók!

Kérem,hogy aki tud adjon nekem tanácsot. Egy hete vásároltam egy LG KU990-es kártyafüggetlen mobiltelefont. Az akkumulátor feltöltése után a telefon készenléti üzemben 3-4 ora alatt teljesen lemerült.Egyébként a telefon funkciói működnek. Kérem azt a fórumozó társat aki tud atánácsával segítsen. Egyébként ezt a telefont amiről szó van visszavittem az üzletbe ahol kicserélték egy másik telefonra (azonos tipus) de sajnos ezzel a telefonnal is ugyanez a probléma!!! Lehetséges,hogy én nemjól végeztem a z üzembehelyezést? Vagy lehet ez egy bizonyos hibás gyártási sorozat vagy netán tipushiba?[B][/B]

Előre is köszönöm a segítséget.

Tisztelettel apucika3 :((

(#38) Mamuska válasza Ricardo (#36) üzenetére


Mamuska
őstag

Azért vannak már normális árban ilyen telefonok, mint a kaiser, ami még mindig elég jó tudással bír. Szuper telefon az e71, csak hát kicsi a kijelzője.

(#39) Magnum_ válasza Mamuska (#38) üzenetére


Magnum_
nagyúr

bizony, lehet le se cserélem igy a válság idején, meg kb kettészakadok, annyira nincs mostanság idöm. várok, amig 120Ft lesz 1 euró

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#40) m@xsys


m@xsys
senior tag

Ha jól használható menü lesz benne és megfelel majd a 3" , akkor ez az én telefonom lesz feketében. Bejövős db.
Egyre jobbak minden téren az LG cuccok!

(#41) RaveForce


RaveForce
veterán

wow. szép lesz nagyon, szebb mint az arena.

a lemerülüs dologgal kapcsolatban a fentebb ironak: mágnes záras tokban használod, kitaláltam? ne tedd.

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#42) AMD Power válasza RaveForce (#41) üzenetére


AMD Power
titán

Tényleg szép lett és nagyon okos is.... :K

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#43) riszter válasza Magnum_ (#39) üzenetére


riszter
senior tag

Akkor úgy 2132-ben elkezdhetsz nézelődni új teló után... :D

Nagyon kellemes a hölgy, 2x-3x visszamentem arra a képre!

Vivere militare est

(#44) csab2


csab2
veterán

Egy korábbi hír:
[link]

Úgy látszik, változtattak rajta. A mostani hírben semmi nincs a beépített memória nagyságáról. A régi cikkben 32GB-ot említenek.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#45) -NOKIA-


-NOKIA-
Ármester

ez tetszik :K

(#46) csab2


csab2
veterán

Valóban szép. A tudása is oké. De valóban elfért volna rajta nagyobb kijelző is.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#47) RenegadeC2 válasza apucika3 (#37) üzenetére


RenegadeC2
aktív tag

Van a telefonnak saját topicja, kérdezd meg ott :U

https://copy.com?r=wQUd20

(#48) Enjoy


Enjoy
addikt

Jól látom, hogy Xenon vaku mellett még 3,5mm Jack aljzat sincs rajta? :(
Mert akkor marad az aréna..

► més que un club ◄

(#49) Enjoy


Enjoy
addikt

Ezeken az új GPS-es LG-ken (Arena , Viewty II) lehet valami navi program?
Vagy csak egy Google Maps azt kifújt? Mert akkor annyi értelme van a GPS-nek, mint az iPhone-ban: semmi!

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#50) Magnum_ válasza Enjoy (#49) üzenetére


Magnum_
nagyúr

ez engem is érdekelne, meg vmi programtámogatottság van e (msn, skype stb.. talán office megoldott)

I humbly and respectfully decline™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.