Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kiki89


kiki89
aktív tag

Hát ez....... Nagyon szép!

"Amit birtokolsz, az birtokba vesz!"

(#2) Lecs@


Lecs@
addikt

Nálunk remélem 130 K körül beárazzák. Megvárom a Nexus 5 - öt is október közepével. Ha egy árban lesznek, nálam az lesz a nyerő :)

512 GB

(#3) Wajk válasza Lecs@ (#2) üzenetére


Wajk
addikt

iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

(#4) ollie válasza Lecs@ (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

160k legolcsóbban UK-ben, akkor itt 180-200 körül lesz.

***

(#5) HawerKing


HawerKing
őstag

Hat nem annyira brutal magas kezdoar

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#6) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Szerintem feltöltőkártyás csomaggal: T-mobi- 170.000ft
Telenor-200.000ft
Voda: -220.000ft :DD :DD :DD

Zolka

(#7) sanyijedi válasza Cruzolka (#6) üzenetére


sanyijedi
őstag

körülbelül.. vagy 180..mediamarkt-ban 180..

(#8) Lecs@
S4 MM-ban 180.. T-nél 205.. nem drága az, és hivatalos értékesítő. a feketén behozott gsm verzióhoz képest.
de tény, megy majd lejjebb is. de nem kezd 130-on.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#8) Lecs@ válasza Wajk (#3) üzenetére


Lecs@
addikt

Mi rötyögsz ? 160 ért már van Gsm boltokban. Egy két hónap, és 130 sima liba , és jó ár lesz. ( Media Markt ár nem mérvadó.Ott mindig minden drágább )

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#9) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Azért tényleg bejövős nekem ez a készülék, de kivárok a Nexus 5 megjelenéséig-majd azt követően döntök... :F

Ár - Érték arány nálam fontos szempont :K

Zolka

(#10) F-ECT$ válasza ollie (#4) üzenetére


F-ECT$
titán

Gsm boltos ár. Persze a dobozos verzió több.

Dive ever, work never.

(#11) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Azért Ne legyen már mérvadó a SufniGsmék árazása...Persze mindenki maga dönti el , mire veri el a pínzét ;]

Zolka

(#12) tasakos


tasakos
tag

Minden tiszteletem az LG-é, mert baromira jó lett a belső, viszont a külső kár hogy ilyen "ronda" lett, nem értem, hogy a szép elegánsan szögletes G után miért ilyen Samsung szappantartó kópia mellett tették le a voksukat. Nekem számít a kinézet, az egyediség ami a sima G-ből sugárzik. Számomra ez csak egy samsung copy lett LG logóval...

BFBC2 nick: Tasi Hun

(#13) Seangaijin


Seangaijin
senior tag

Nálunk 158 ezer

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#14) Cruzolka válasza Seangaijin (#13) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Hol? Mucsajröcsögén:DDD

[ Szerkesztve ]

Zolka

(#15) Roxbury válasza tasakos (#12) üzenetére


Roxbury
őstag

Az eleje szerintem nagyon komoly, a hátulja viszont nekem sem tetszik. A fekete Note 3 hátsója a legszebb szerintem most. Mondjuk ez szubjektív. :)

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#16) #13110016 válasza Cruzolka (#6) üzenetére


#13110016
törölt tag

Persze....500k nem? Jó ég...

Roxbury - véleményem szerint, a Note 3 hátlapja ronda, és komolytalan hatást kelt. Gyerekes. Számomra...

[ Szerkesztve ]

(#17) Hegasus válasza Cruzolka (#11) üzenetére


Hegasus
senior tag

ne is mondd... engem is csesztek már le egyik topikban, hogy hogy lehet gyártói garanciáért fizetni :D nem semmi emberek vannak...

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#18) kelly416 válasza Cruzolka (#14) üzenetére


kelly416
veterán

Nem, Tiszaújvárosban. És amúgy sem értem, miért kell így beszolni valakinek. :((

(#19) zsirfecske


zsirfecske
addikt

expansys ár 165k, azért az nem kicsit jobb mint a note3 220-ért vagy az s4 itteni 200k körüli nyitóára.

(#20) F-ECT$ válasza Roxbury (#15) üzenetére


F-ECT$
titán

A hátulja kicsit más lesz, mint a tesztekben látott lakkos csillogó. Az LG Magyarország szerint mattabb és enyhén recés lesz.

Dive ever, work never.

(#21) mediumgecso válasza kelly416 (#18) üzenetére


mediumgecso
őstag

Én is Tiszaúji vagyok! Hol lehet megnézni???

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#22) stbtamas


stbtamas
aktív tag

Nálunk már kapható (románia)

185K forint. :Y

ZTE F101, Samsung Galaxy Mini S5570 GT -> Motorola Atrix -> Lenovo P780 -> Meizu MX4 > Oneplus 3 > iPhone 6/6s/7Plus/X > Blackberry KeyOne Black > Nokia 7.1 > Oneplus 6T > Pixel 4 XL 128GB Just Black > Samsung Galaxy S21 > Motorola Edge 20 Pro > Pixel 6 Pro > Nokia X30 5G > Samsung Galaxy S23 Ultra

(#23) bulikavagyok


bulikavagyok
nagyúr

Prepaid 130e körül lesz a nyitó, azt írták a tesztben. (LG-re hivatkozva)

(#24) kelly416 válasza mediumgecso (#21) üzenetére


kelly416
veterán

Nem én vagyok Tiszaújvárosi, hanem Seangaijin fórumtárs. Csak Cruzolka nyomatékosított "beszólása" késztetett arra, hogy egy kattintással megtudjam, nem "Mucsajröcsögén:DDD" kerül annyiba a G2. :))
Amúgy meg szerintem kérdezd Seangaijin fórumtársat, szerintem készséggel elárulja, hogy Ő hol látta a telefont ennyiért.

(#25) ollie válasza bulikavagyok (#23) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mivel 180 körül adják a függetlent, biztos legalább 150-160 körül lesz prepaidben. De ne legyen igazam.

***

(#26) Cruzolka válasza kelly416 (#18) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Szerintem ,nincs ebben semmi Rosszalló! Ha hülye a hozzászólás-Hülye a válasz is! :Y

Zolka

(#27) Xaels válasza zsirfecske (#19) üzenetére


Xaels
félisten

Jó, de nézd azt is, hogy a G2-ből ez csak a 16GB-os verzió míg Note3-ból 32-es. Persze 60k különbséget ez nem okoz, de ha lenne az LG-ből 32-es akkor az nem lenne ennyivel olcsóbb.

(#10) F-ECT$: ja GSMboltos ár: "Minden új készülék ára 27% áfával értendő, az árak csak a készüléket tartalmazzák. Az egyéb tartozékokról érdeklődjön. " - +10k a normális csomag.

valamint a garancia: "A készülékekre 36, 48 és 60 hónap garanciát vállalunk, ami a következőképpen alakul: 36 hónap garancia esetében 12 hónap teljes körű bolti és 24 hónap SW,". Ez annyit tesz 1évig viheted a boltba és talán megoldják a hardveres gondodat vagy nem, azután meg 2évig megoldanak mindent annyival, hogy "szoftverfrissítés" és rá sem néznek kb. a telefonra.

Amúgy meg ezek után még hisz valaki is abban, hogy 130k lesz kártyásan nálunk? Talán ilyen bevezetési akció ami jó esetben pár darab készülékes készletet takar.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#28) F-ECT$ válasza Xaels (#27) üzenetére


F-ECT$
titán

Írtam is: "Persze a dobozos verzió több."

Ez még csak az első fecske, lassan megjelenik majd a komolyabb boltokban is. Egyébként 2 dolgot lehet tenni:
-olyan boltban veszed, ahol adnak hozzá LG garanciát is
-olyan boltban veszed, ami évek óta működik és nincs gond a garis ügyintézéssel

Én egyébként bízok a 130k-s kezdő árban prepaid esetén, bár ahogy írod is, ez lehet, hogy csak bevezető ár lesz néhány darabos készletre. A nagyobb gond, hogy eleinte a 32 Gb-os verziót csak gsm boltban lehet majd megvenni.

Dive ever, work never.

(#29) jooker82 válasza ollie (#25) üzenetére


jooker82
nagyúr

mint az lg magyarország is elmondta,130 lesz a 16 gb-os..

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#30) bulikavagyok válasza ollie (#25) üzenetére


bulikavagyok
nagyúr

..én is meglepődnék, ha 130 lenne, de ki tudja!? :) Szerintem esélyes egy 139.990.- :D Viszont,ha azt nézzük függetlenül is elég jó áron nyitott.

(#31) h4h01 válasza F-ECT$ (#10) üzenetére


h4h01
senior tag

Ok, de ez valami kamionról pottyant, budgetes verzió..Ki venne egy ilyen telefont doboz nélkül, de most komolyan??

Am ennyit arról a 130-ról amit beharangoztak..tudni lehetett, h jóval több lesz ez..

Lecs@: Azt röhögi, h szolgáltatói kínálatban sem fogják 130-ra beárazni...:DD
Az meg h egy-két hónap múlva mennyi lesz az ára az már egy tökre más kérdés..

[ Szerkesztve ]

(#32) jooker82 válasza h4h01 (#31) üzenetére


jooker82
nagyúr

Lehetnél egy kicsit figyelmesebb.
A 130 ezres árat szólgáltatói kártyás árként közölte az LG itthon.
Az a doboz nélküli telefon,meg nem biztos,hogy doboz nélküli,csak nem adnak vele fülest.De attól a telefont még koreába rakták össze az LG jóvoltából.

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#33) Xaels válasza jooker82 (#32) üzenetére


Xaels
félisten

Láthatnánk hivatalos sajtóközleményt a bruttó 130k-s árról? Mert a mendemondákban nem hiszek.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#34) blackydan


blackydan
senior tag

Végre megérkezett... sokat vártam rá de végül nem ő lett a befutó. Ettől függetlenül nagyon jó telefon szerintem az ára is baráti, én amikor néztem akkor még előrendeléssel volt olyan 470-490 font körül, most meg 444 :K

(#35) Lecs@ válasza jooker82 (#32) üzenetére


Lecs@
addikt

Köszi a választ a nevemben is :D

512 GB

(#36) F-ECT$ válasza Xaels (#33) üzenetére


F-ECT$
titán

LG Magyarország facebook oldalára nézz el.

Dive ever, work never.

(#37) pit stop válasza jooker82 (#32) üzenetére


pit stop
addikt

Figyelmesebb? Te olvastad ezt a hírt?
Úton-útfélen ezt a 130-at írod semmi hivatalos alap nélkül - ne haragudj de vedd már észre :(
Kívánom hogy sikere legyen, és valóban jó áron legyen, de főleg itthon - ahol kártyásan sokszor drágább mint függetlenül, most hirtelen 50-el olcsóbb lesz? (Vagy ha igen mint mások említették az nem reális raktárkészlettel várható.)

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#38) jooker82 válasza Xaels (#33) üzenetére


jooker82
nagyúr

nem kel erről sajtóközlemény,nem akar ez reklám lenni az lg részéről. Egyszerűen több teszteló is kérdezte,hogy mennyi lesz az ára,ők azt mondták...
Nem fontos elhinni,de az ellenkezőjét állitani tippelni meg keresgélbi felesleges és hülyeség...

Ha kijelzőt tesznek a gyárba a telefonra arról is sajtóközleményt adjanak ki,mert,ha nem adnak akkor feltételezhetjük,hogy kijelző nélkül fogják értékesiteni a G2-őt. :U :F

Pitstop:Bloodray is irta tegnap a G2 topicban és ő az LG-nél dolgozik...Azt is közölte,hogy a nexus 5,nem azzal a kijelző és aksimérettel jön,amit a mobilarena itt hirként lehozogat

[ Szerkesztve ]

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#39) fornettisuti válasza h4h01 (#31) üzenetére


fornettisuti
veterán

http://youtu.be/tG6zy_jfFPo?t=31m15s

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#40) TMT7TMT7


TMT7TMT7
tag

Aki elhiszi, hogy ez a telefon ilyen hardverrel 130k lesz t-nél, annak bilibe lóg a keze, az ára picivel S4 alatt lesz és igen, megkapod 130-ért két év hűséggel a megfelelő tarifacsomaggal. . .

(#41) Nazara válasza jooker82 (#38) üzenetére


Nazara
őstag

Szerintem is lehet benne valami, elvégre pl. a telenornál amikor elkezdték forgalmazni az első G-t, az is bitang jó áron nyitott, ráadásul az első vásárlóknak még az NFC-s nyomtató is járt, amit magában néhány tizezerért árultak.

[ Szerkesztve ]

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#42) jooker82 válasza Nazara (#41) üzenetére


jooker82
nagyúr

meg egy 7000 ft-os gyári tok járt... most az ajándék,a jó ár lesz, :C

LG G2 32 GB 4.4 AOS

(#43) FragMaster válasza Nazara (#41) üzenetére


FragMaster
addikt

Vedd hozzá azért, hogy a G tavaly november óta elérhető, itthon meg csak május végén-június elején került be a telenorhoz.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#44) jacis válasza FragMaster (#43) üzenetére


jacis
nagyúr

Igen ezzel meg is lepett az LG mert a G2-vel nagyon gyorsan megérkeztek.
Ha tartják ezt az üzletpolitikát akkor a Samsung kapott egy komoly ellenfelet a HTC helyett.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#45) h4h01 válasza fornettisuti (#39) üzenetére


h4h01
senior tag

Kis naív..

jooker82: Más, h mit mondanak, és más h mennyi lesz valójában...
Ha te ilyen kategóriában doboz, nélküli verziót akarsz venni, tökmind1, h van-e hozzá doboz, vagy nincs..(de gyanítom h nincs) Am, meg ha csak füles nincs benne, azt a dobozt már akkor is felnyitották..De ha te ilyet akarsz venni, meg neked jó az ilyen, akkor lelked rajta..sok sikert.

(#46) Nazara válasza FragMaster (#43) üzenetére


Nazara
őstag

2012 nyár elején-közepén, kártyás konstrukcióban magentáéknál a 4xhd-t megjelenéskor cca. 115-ért lehetett webshopból megrendelni. ez kb. másfél-két hónappal (max.) volt azután, hogy megjelent a Galaxy S3, kb. 170-es webshopos árával. Tudom, mert hónapokig gondolkodtam, hogy milyen telefont vegyek.

Ezzel nyilván nem azt akarom mondani, hogy a G2 biztosan 130k lesz, de webshopos kedvezménnyel (amit mondjuk mostanság nem látok), vagy egy bevezető akcióval (akár limitált készlettel) abszolút nem lenne meglepő, és beleillene az árképzésébe a koreaiaknak. Azt se felejtsük, hogy ők jelenleg kihivók, nincs akkora marketing mögöttük, valahol pedig dobbantani kell.

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#47) Roxbury válasza Nazara (#46) üzenetére


Roxbury
őstag

+1

| Galaxy S23 | Watch5 Pro |

(#48) Seangaijin válasza Cruzolka (#14) üzenetére


Seangaijin
senior tag

Mielőtt ugatnál néznél körül...

Mellesleg ITT annyi amennyi. Jelen pillanatban 151 és megbízható bolt...

Ahogy írták már fentebb is, erre még jön a doboz és tartozék ár ez kb 8-10 ezer FT és a 48 hónapos garancia a gyártói. Bnőm most vett náluk xperia Z-t és nincs semmi gond, direkt gyártói garosat rendeltem neki.

[ Szerkesztve ]

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#49) Gulyopapa


Gulyopapa
addikt

Ezek a telefonok már lassan tab méretűek :W
Használhatatlan ...

[ Szerkesztve ]

(#50) h4h01 válasza Gulyopapa (#49) üzenetére


h4h01
senior tag

Köszönjük! Egyéb észrevétel esetleg?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.