Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zedz


Zedz
addikt

Fú ez elég jól néz ki! Az asztali játék megvan, arra sem lehet sok panasz. :DDD

(#2) duvi


duvi
nagyúr

Tetszik a koncepció és a megvalósítás :K Egy kis vérfrissítés ez a steampunk beütés a sok VH-s játékban.

(#3) Lenry


Lenry
félisten

nagy kedvecem Różalski mester, mióta láttam a Witcheres képeit, szinte minden gépemen és telefonomon az ő valamelyik műve a háttérkép, imádom a világot, amit kitalált. szláv steampunk! :D

jó kis játék lesz ez :K

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#4) .mf


.mf
veterán

Továbbra is várós, pedig már nem vagyok nagy játékos, évente néhány alkalommal kapcsolom csak be a játékos gépet. Remélem jó lesz, a koncepció és a képi világ már évekkel ezelőtt, az első képekkel megfogott.

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#5) pomorski


pomorski
őstag

Tetszett az előzetes, köszi a hírt!

(#6) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Eddig nem tudtam erről a játékról, de az előzetes alapján nagyon jól fest, remek koncepció.

(#7) Na_Ta


Na_Ta
csendes tag

Ez Frankó! Még Frankó kapitány is beszáll. :)

NT

(#8) XuChi


XuChi
addikt

Nagy kàr hogy RTS. Ebböl valami open word cuccot kellett volna csnàlni. Valami Horizon Zero Down félét. Nàlam így kimarad.

(#9) Gery9112 válasza XuChi (#8) üzenetére


Gery9112
őstag

Semmi gond azzal, hogy RTS. Ha hasonló mechanikája lesz mint a Company of Heroes részeknek akkor nagyon ütni fog. Az RTS meg amúgy is ritka manapság, nem kell mindennek open world játéknak lenni.

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#10) oriic válasza Zedz (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Scythe jó cucc lett amúgy?

Live-Die-Respawn

(#11) Zedz válasza oriic (#10) üzenetére


Zedz
addikt

Határozottan. Nem nehéz beletanulni, de nagyon hangulatos tud lenni. Külön tetszik, hogy nem csak katonai célokkal lehet megnyerni a játékot, simán lehet pl. gazdasági vagy technológiai fölénnyel is. Ha jól tudom már pár kieg ki is jött hozzá, viszont nem vettem még meg egyiket sem, azokról nem tudok nyilatkozni.

(#12) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Most láttam az előzetest, nagyon ígéretes :K
Ritkán játszom és akkor is csak a régiekkel..c&c, stb.. szóval várom nagyon

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#13) Fred23


Fred23
nagyúr

Egész bejövős, nem számítottam ilyen jóra!

Egyébként meg tényleg jöhetett volna open world tps-ben is, sokat ki lehetne hozni egy ilyen világból!

(#14) Lenry válasza Fred23 (#13) üzenetére


Lenry
félisten

Ha sikeres lesz ez a játék, még bármi lehet a későbbiekben.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.