Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#913) Viszlát válasza Atomgeszi (#880) üzenetére


Viszlát
addikt

Mert én mi vagyok ha nem egyszerű felhasználó avagy hétköznapi ember? És ki mondta, hogy nálam minden jó? :F

Nekem például nincsenek Apple rajongó ismerőseim, magamat sem tartom annak, csak felhasználónak (nem is nagyon értem miként lehet egy cégért vagy annak használati tárgyáért rajongani, de ez más téma). Így van ez a baráti körrel is, sokuk használ Apple termékeket, de nem rajongók vagy mániások mint a te ismerőseid. Nem azt akarom ezzel mondani, hogy emiatt többet vagy kevesebbet ér a véleményük, hanem arra szeretnék rávilágítani, hogy azzal érvelni, hogy kinek a haveri köre milyen véleménnyel van valamiről, értelmetlen. Azért értelmetlen, mert rajtatok kívül a kutyát nem érdekli (szépen mondva nem reprezentatív), mint ahogy az én haveri köröm véleménye sem érdekel senkit rajtunk kívül. Az viszont komoly hiba lenne ha belőlük kiindulva olyan általánosító megállapításokat tennék, mint ahogy te megteszed azon picinyke halmaz alapján amire rálátásod van. Nah, hát ezért nincs értelme ezzel vitatkozni...

Fordítsuk meg, ha Te nem szidod, akkor másik mezei Apple usernek nem lehet az a véleménye, hogy szándékosan lassították?!

Természetesen, hogyne lehetne, mindössze hangot adtam annak, hogy nem értek vele egyet, vagyis abban a formájában ahogy te megfogalmaztad, úgy semmiképpen sem.

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.