Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#872) ΞΔGLΞ válasza Atomgeszi (#868) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem rosszindulatból kérdzem, csak érdekel.

Biztos emlékszel, hogy az Mi9 topikban hányszor hoztam fel, hogy egy XS MAX közelébe sem érhet, bár az új frissítéssel most elég jó lett (újból) az mi9 telefon, ettől függetlenül nyilán közel sem használom annyit, mint az iPhone-t, mert nem bízom benne. Ott aztán ezen mindenki kiakadt, kb mintha a Hitlert ajnároztam volna. Pedig én érvekkel és képekkel is alá támasztottam. Nem nem nem lehet egy droidos topikban ios-t említeni, mert abból csak is gyilok lehet. És főleg ne említsek egy fél milliós készüléket, egy filléres 150 ezres mellett jöttek ezek a re kifogások.

Erre most Te nyomod a mémeket, nevetsz egyedül rajta, mert szerintem ez már senkinek nem vicces, régi dolgokat listáját szúrod be, hogy a kcsg apple így meg úgy. Nem értem, hogy kit szeretnél meggyőzni ezzel a már-már sok karakterrel, magad, vagy mást. Mert aki Apple fan és az egész tényleg nagyon frankón, stabilan és gyorsan összedolgozó ökoszisztémához szokott, azokat ez egyáltalán nem érdekli.

Szóval, ennek az egésznek mi értelme, ráadásul úgy, hogy csak az ismerőseid kicseszett frankó "bizonyítékaira" támaszkodsz?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.