Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#702) Juhaszatti válasza nikkike05 (#695) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Nem valószínű hogy más márkánál tudsz hasonló ökoszisztémát kiépíteni, de igazából nem is szükséges egyetlen márkára támaszkodni. Az androidos eszközök, legyen az telefon vagy tablet (talán a TV is, de ezzel nincs tapasztalatom), gyártótól függetlenül elég jól kommunikálnak egymással. A Windowsal annyira biztosan nem, mint mondjuk az iPhone a Macbookkal, de azért itt is vannak előrelépések.
Például a napokban vettem észre, hogy mikor jobb egérgombbal kattintottam egy linkre a gépemen, a lehetőségek között kiadta hogy "link küldése: és itt volt a Samsung telefonom neve". Pedig semmivel sem volt összekötve az Asus laptopom meg a telefon, csupán egy wifin lógtak.

A legtöbb munkára valószínűleg jobban használható egy ilyen Apple ökoszisztéma, persze ez függ a munka jellegétől is. Bizonyos esetekben a Samsung Dex módja, vagy a Huawei hasonló megoldása akár ki is tud váltani egy gyengébb notebookot. De komolyabb munkára kellhet a Macbook, vagy egy hasonló üzleti laptop/PC.

Szerintem érdemes felmérni az igényeid, mit mire használsz, mit mennyire használsz ki, és ehhez igazítani hogy belefér-e a váltás, vagy kénytelen vagy maradni az Apple ökoszisztémában.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.