Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#158) Remus389


Remus389
veterán

Nekem jelenleg 6S-em van és szeretem, nagyon kellemes a fogása, tetszik hogy van rajta home gomb, ami benyomható és még jön rá az iOS 13 is, tehát minimum egy évig még jó lesz (azután is egyébként), olcsó is volt 45 ezer. És még gyors is. Meg szerény is, hisz egy ilyenért már nem fognak irigyelni. Szolid telefon.

De ezek az újak nem annyira tetszenek, főleg a noccs, a fogásuk se olyan jó (nem olyan kézbesimulók és könnyűek mint a 6S) és igen drágák.

Csalódás, hogy két évig még minimum lesz noccs, most már hátulról is sikerült rondává tenni az iPhone-t. Valahogy elvesztették a fonalat. Mire kijön egy noccs nélküli iPhone és annak is lemegy az ára, az még nagyon soká lesz.

Szóval 6S után(1-2 év szerintem) szerintem nézek majd valami teljes kijelzős menő droid-ot, amin se noccs se lyuk nincs. :) Bár az is lehet tojok az egészre és nyúzom a 6S-t amíg bírja, olyan jó a mérete, és kellemes a fém hátlap tapintása. Eltalálták.

Az iOS pedig megszokható a droid után simán, egyszerűbb de intuitívebb.

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.