Hirdetés

2020. szeptember 22., kedd

Gyorskeresés

(#1) Mr.Silkó

Mr.Silkó
(veterán)

Nekem mobilon volt egy pici zavarodottság a telepítés és automatikus restart után, a Galéria nehezen tért magához, hosszú percekig "gyűjtötte be" a képeket és a fotós mappákat, mint amikor régen iTunesból tette fel az ember a fájlokat a telefonra. Holott a képeim és videóim döntő többsége (kábé 6000 darab) fizikailag is az iPhone-on van tárolva teljes méretben, nem csak a felhőben.

Meglepő volt, ilyet korábban sosem láttam iOS eszköznél, pedig ezelőtt is rengeteg fájl foglalt helyet rajtuk nagy méretben, mindenesetre kapott tőlem egy újraindítást a mobil és utána egyből minden a helyére került azonnal.

[ Szerkesztve ]

(#2) Schuler888

Schuler888
(aktív tag)

"Állítólag javítottak a hőkezelési problémából alkalmanként elszíneződő OLED-panelek alkalmi problémáján"
Ilyet meg a sokat szidott s20ultra se produkalt melegedesnel, de akkor HOPPPPA! :DD :DD

2021: Varjuk az elorelepest. Graphen. InScreen Camera.

(#3) Persie12 válasza Mr.Silkó (#1) üzenetére

Persie12
(tag)

Az asszony telefonján a 4-5 hónapnál régebbi képeket és videókat folyamatosan be kell töltse, ami darabonként több másodpercet vesz igénybe. Sőt van hogy menet közben megakad a videó és nekiáll tölteni. A még régebbiekről meg ne is beszéljünk. Pedig neki is helyben van tárolva minden.
Én droidon ilyet még nem láttam, szóval nem hittem a szememnek. :Y

(#4) bedibazsa válasza Persie12 (#3) üzenetére

bedibazsa
(senior tag)

Nálam ilyen nincs Xs-en szerencsére, nem találkoztam vele.

[ Szerkesztve ]

(#5) Persie12 válasza bedibazsa (#4) üzenetére

Persie12
(tag)

Igaz neki még a régi motoros 7-es van, de akkor is furcsa. Szerintem ez nem a koros hardvernek köszönhető.

[ Szerkesztve ]

(#6) Mr Anderson válasza Schuler888 (#2) üzenetére

Mr Anderson
(junior tag)

Lehet hogy a Samsung rosszabb mínőségű panelt szállított?

(#7) Giovan! válasza Persie12 (#3) üzenetére

Giovan!
(addikt)

Ez eléggé zavaró problémának tűnik. Próbáltad újrahúzni az iOS-t, akár iTunes-ból? Nem biztos hogy megoldaná, de egy próbát talán megér.

"You are well intentioned and principled, but you are overexcitable and need to contain yourself. If that requires you to take some medicament, then so be it." - John Bercow

(#8) Mr.Silkó válasza Persie12 (#3) üzenetére

Mr.Silkó
(veterán)

Amióta újraindítottam, semmilyen anomáliát nem tapasztaltam.

(#9) kchris78 válasza Persie12 (#3) üzenetére

kchris78
(addikt)

18W töltés nyári 27-30 fokban eléggé fel tudja húzni a készülék hőmérsékletét... ki is húztam hogy ne forraljam a telepet.

Copyright © 2000-2020 PROHARDVER Informatikai Kft.