Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) b.


b.
félisten

szokásos Kingpin , kár hogy nem adtak neki extrém színt :) 980 TI még mindig megy Ebayen húzós áron, szóval ezek kicsit más áron mozognak használtan is.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#2) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Ennek így konkrétan melyik része lett dizájnolva?

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#3) schwartz


schwartz
addikt

Dizajnolva? Az arcedula. :DDD (faragtak rajta egy kicsit, ennyiert mar a hulyenek is megeri ;] )

[ Szerkesztve ]

If he dies, he dies.

(#4) fanti válasza schwartz (#3) üzenetére


fanti
addikt

2000 dodó?

Ha milliárdos lennék, akkor sem venném meg, mert idegesítene, hogy a GPU fele szinte soha sem csinál semmit.....akkor meg mi a fenének van?

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#5) Kolbi_30


Kolbi_30
őstag

Kifinomult design.. :)) :)) A vörösréz bordák lehet jók.De ez se nem szeép se nem olcsó.Ehhez jár a space invaders?

You want some birth control, you can smoke a cigarette.

(#6) b. válasza fanti (#4) üzenetére


b.
félisten

KIngpin nem is hétköznapi halandóknak szól. A VGA-k Ferrarija , ilyesmi. Általában sorszámozott modellek, minden alkatrészük külön tervezett, nem hasonlít egyik modellhez sem. Külön tervezik és gyártják a nyákot hozzá, az áramköröket és a PCB-t satöbbi. Az egész az extrém mértékű tuningolhatóságnak van alárendelve, és annak, hogy egyedi minden porcikája.
Amúgy elég értékállóak, Ebayen könnyű eladni még a 780 TI modelleket is jóval az áruk felett.. Amikor kijött a Pascal széria , az 1080 TI hez poló meg hőmérő járt,50 % kedvezmény a vízhez, meg lehetett utazást is nyerni , meg küldtek hozzá később egy a névadó által aláírt polót is.Kinek mi, de általában hamar elkenek ezek a különleges modellek.
Ezelőtt pár éve simán adtam volna érte ennyi pénzt, ( 1080TI -t330 K ért vettem akkoriban)ma már nem.
2 hét után eladtam, mert rájöttem, hogy felesleges pénzkidobás volt nekemk, mert én nem gyűjtöm, hanem használom a VGA-t. Ebayen vitték el tőlem ,kb 30 K-t buktam rajt, de a pólóm megmaradt . :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#7) Televan74


Televan74
nagyúr

Valamikor még nyál csorgatva néztem ezeket a termékeket.Ma már hidegen hagynak.Átlag úgy sem éri el,akinek meg jut annak csak a sznobság egy újabb lépcsőfoka.

[ Szerkesztve ]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#8) schwartz válasza Televan74 (#7) üzenetére


schwartz
addikt

Attol, hogy az arazas elborult meg ugyanolyan kommersz kacat mint a tobbi PC alkatresz. Ezzel max "pattanasos" sznob korokben lehet menozni

If he dies, he dies.

(#9) Dobrika válasza b. (#6) üzenetére


Dobrika
tag

Ahhoz képest elég gyakran döglenek, akár dobozból kiszedve is. :)

(#10) b. válasza Dobrika (#9) üzenetére


b.
félisten

Ez erősen múltidő, már nem igen halódnak az új kártyák. és nem hinném hogy az említett VGA, elméletileg még nem is kapható, csak előrendelhető.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11) Amerigo57 válasza b. (#6) üzenetére


Amerigo57
őstag

Az EVGA GeForce GTX 1080 Ti SC Black Edition GAMING iCX ,

talán az egyik legjobban sikerült GTX 1080 Ti VGA.

(#12) Dobrika válasza b. (#10) üzenetére


Dobrika
tag

már nem igen halódnak az új kártyák :Y :Y De.

(#13) b. válasza Dobrika (#12) üzenetére


b.
félisten

nem. :Y :Y
Amiket még írnak GF fóromokon mind tavalyi bachek.[link]

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#14) Milka 78 válasza Televan74 (#7) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nekem azóta folyik a nyálam rá amióta megláttam...a büdös életben nem lesz rá pénzem:D

[ Szerkesztve ]

(#15) Dobrika válasza b. (#13) üzenetére


Dobrika
tag

Ez nem a 2080-ak memóriahibájáról szól, a kingpines evga kártyák nagyon döglenek, kérdezd a kereskedőket. Jónéhány már első teszt alatt beszart, még a tuningot sem kapta meg. :)

(#16) TTomax válasza b. (#6) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nálam most éppen porosodik egy 780Ti Kingpin...

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#17) Televan74 válasza Milka 78 (#14) üzenetére


Televan74
nagyúr

Akkor neked ez be fog jönni. EVGA RTX 2080 Ti KINGPIN Tear-Down ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#18) b. válasza Dobrika (#15) üzenetére


b.
félisten

Ja az ok ezt nem követem. :R Mondjuk 5 év garirol indulnak, enyem 10 év garis volt. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#19) Chaser


Chaser
titán

kár h csak vip tagok vehetik meg, pedig venni akartam rögtön kettőt, mosmámindegy' rohaggyonrájuk' ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#20) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

" itt a lényeg az, hogy mekkora mozgásterünk marad a megahertzekkel való zsonglőrködésre"

Na épp ezaz, kifizetsz egy rakás pénzt, és simán kifoghatsz egy szar tuningos darabot, ami akár gyengébb is, mint egy szerencsésebb vizezett alapárú refkari.

Akkor hiszek a gyári tuninger karikban, ha tényleg elkezdenek chipeket válogatni, és garantálják a 20+% tuningot. Ilyen gyártóról nem tudok, kézzel a modern ember már nem nyúl munkadarabhoz...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#21) Chaser válasza t72killer (#20) üzenetére


Chaser
titán

és akkor vissza a feladónak, a boltos meg örömtáncot jár :d

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#22) b. válasza t72killer (#20) üzenetére


b.
félisten

Itt ugye nem sokrol van szó és állítólag válogatott GPU-k.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#23) pengwin válasza b. (#6) üzenetére


pengwin
addikt

A probléma az, hogy a "sima" hibrid modelljeik is horror áron mennek.
Nekem szállítással együtt 220€-ba került a GTX 970 Hybrid 2017 nyarán a nagy bányászláz idején. Az akkor három éves architektúra volt, de a modell jóval fiatalabb volt.
Most a hasonló korú GTX 1070 Hybrid 480€+szállítás. Vagyis több, mint a duplája: és ennyit nem mentek feljebb a költségek.

Üdv, pengwin

(#24) t72killer válasza pengwin (#23) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Infláció, úgy emelik a hardverárakat, mint az ingatlanokét:W

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#25) Fred23


Fred23
nagyúr

"a fejlesztés kizárólag az EVGA Associate tagok számára kerül értékesítésre"

Ezek ki akarnak b@szni velem. :))

Hmm, hol van kolopele?

(#26) pengwin válasza t72killer (#24) üzenetére


pengwin
addikt

Értem én, hogy ez az infláció, de basszus, ezek a kifutó modellek, nem az új technológiát kell velük megfizetni...

Visszatekintve egyre jobb vételnek tűnik a GTX 970 245€-ért (200€ kártya+20€ szállítás+25€ 10 év garancia). Úgy látom ezt használni kell, ameddig el nem kopik, 1440p-ben úgyis jól viszi az én játékaimat.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#27) Chaser válasza Fred23 (#25) üzenetére


Chaser
titán

kettőt vett, most jáccik' éppen, meg nem ér rá, mert azon filózik a gyerekek gépébe is kellene venni ( : ;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#28) pengwin válasza Chaser (#27) üzenetére


pengwin
addikt

Nem kell itt költeni meg füllenteni! :N
A gyerekek gépeibe nem kell semmit venni, mert ők megkaptak egy-egy 1080Ti-t...
Azzal tölti az idejét, hogy próbálja eladni a gyerekek 1060 6GB kártyáit 75 ezer forintért. Mert minden annyiba kerül, amennyiért árulják!

Üdv, pengwin

(#29) Chaser válasza pengwin (#28) üzenetére


Chaser
titán

de irónia tanfolyamra egyeseknek el kellene menniük....( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#30) pengwin válasza Chaser (#29) üzenetére


pengwin
addikt

Szerintem csak nem olvastad azt a hsz-ét, amiben azt ecsetelte, hogy inkább felrakja a polcra a 1080Ti-ket, ha nem viszik el olyan áron, amit ő elképzelt.

Ez egy eléggé érdekes értelmezése a piac működésének ahhoz képest, hogy állítólag vállalkozó.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#31) Chaser válasza pengwin (#30) üzenetére


Chaser
titán

valóban nem olvastam, csak látva eddigi ténykedését, megelőlegeztem neki, h vett már ebből is, meg jó lenne a gyerekeknek is (((( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#32) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

lehet ebből kettőt is venni, hogy sli-be rakhassam, aztán downclockoljam, hogy legalább a redvás ventik nem menjenek rajtuk, ha már vízhűtésesek?

(#33) pengwin válasza Tibiajax (#32) üzenetére


pengwin
addikt

És miért akarod megfőzni a VRM-et és a RAM-ot?
Nekem még ennél gagyibb tervezésű hibrid kártyám van, azon se lehet hallani a mókuskerekes ventit.

Üdv, pengwin

(#34) Tibiajax válasza pengwin (#33) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

([link])

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.