Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) a2d2


a2d2
addikt

Én azt nem értem miért nem A31 van benne?
Sokkal erősebb 3D grafikában mint a rockchip Mali-ja.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#2) satz18


satz18
őstag

Ha egyszer androidos tabletre adnám a fejemet, biztosan ezt venném. Ez nem az a konstrukció, hogy egy nagyra nőtt telefon, amivel nem lehet telefonálni. Akár egy ouya-nál akár egy shieldnél jobb vételnek tűnik nekem.

[ Szerkesztve ]

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#3) devast válasza satz18 (#2) üzenetére


devast
addikt

Az rk3188 öli meg :) Illetve nem is az, hanem hogy fél évet késett. A ma játékai még elmennek rajta, de a holnap húzócímei már nem fognak. Várhattak volna még fél évet, és mikor megjelenik a rk32xx vagy az mt8135, vagy az új allwinner, stb akkor melegében kell kiadni egy ilyent.

(#4) Blinti


Blinti
csendes tag

Valaki aki jobban ért hozzá írjon már privit pls, hogy miért nem megoldható, hogy egy ilyen 7 colos tabba (amiben nincs hátsó kamera modul, Gsm modul, FM modul, stb) miért nem fér el egy 12.000mAh - es akksi, vagy, hogy mi az oka annak, hogy ilyen nem létezik.(fizikai, kémiai gát, stb) Hely lenne benne, főleg ha picit vastagabb lenne. Másrészt szerintem 4 órát tudok játszani note2-n is, igaz kisebb a kijelző, de talán többet is fogyaszt, szóval arányaiban szerintem egy ilyen kezikonzolnak jobban kéne teljesítenie, hiszen egyoldalubbak a szolgaltatasok. Amúgy designra nagyon bejön, de az árát így kicsit sokallom (a piaci viszonyokhoz képest viszont rendben van)

[ Szerkesztve ]

(#5) rudi válasza Blinti (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Elsősorban az a válasz a kérdésedre, hogy túl drága lenne. Másodsoron a gyártók szívesebben versenyeznek a vékonyságban, és a mai akku technológiák mellek nagyjából fix, hogy egységnyi térfogatba mekkora akkumulátort lehet csinálni. Ha láttál már szétszedve 7"-os tabletet (itt a Nexus 7), tudhatot, hogy a jelentős részét az akku teszi ki. Kétszeres, (tehát 4000 mAh helyett 8000 mAh) akku már közel kétszeres gépház vastagságot hozna, 10-12 000 mAh-s óriásokkal meg 2 centi vastag és 800-900 grammos gépet kapnál.

[ Szerkesztve ]

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) Tomy Yayo válasza devast (#3) üzenetére


Tomy Yayo
senior tag

Fél év elég sokat számít azért ezen a területen. Lehet, hogy addigra már Gamepad 3-ban gondolkodnak :)

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#7) smkb válasza a2d2 (#1) üzenetére


smkb
őstag

Az A31 szimplán gyengébb SoC, mint az RK3188. Nagyon gyehenna benne a 4db 1ghzen ketyegő A7-es mag (hiába írják sok eszköznél, 1,2 -1,3 stb ghznek, 1-en megy mindben.) CPU teljesítményben kb felét tudja jóesetben az RK3188 A9-es magjainak. Átlagos teljesítményben az előző generációs RK3066-szintjét tudja. Hiába az SGX544MP2. Semmit nem ér a gyehenna cpu magok miatt.

(#8) siti válasza rudi (#5) üzenetére


siti
senior tag

"technológiák mellek "
neked is hol jár az eszed :B

Füle -> 9. BRSZK -> 2024. Június 22-23. (hamarosan beérjük a Fast and furious sorozatot)

(#9) a2d2 válasza smkb (#7) üzenetére


a2d2
addikt

Igen, a proci gyengébb, de én a 3D játékokról beszéltem.
Én is A31 tulaj vagyok, és retina kijelzővel is nagyon meggyőző az epic citadel benchmark.
Nézz youtube-on összehasonlítást, én valami legújabb autós játékot néztem és a rokchip-en szaggatott, az A31-en pedig gyönyörűen futott. Igazából ez miatt vettem az A31-est is.

A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#10) devast válasza smkb (#7) üzenetére


devast
addikt

Néztél már cpu terhelést játékok közbe ? Közel nulla kihasználtság...

(#11) big-J válasza devast (#3) üzenetére


big-J
őstag

Szerintem az öli meg, hogy meglehetősen szerényes a kontroller támogatottsága a droid gamek-nek, egyelőre.

(#12) gubacsino válasza big-J (#11) üzenetére


gubacsino
aktív tag

Pont az ARCHOS megoldása a legjobb eddig.
Ha jól emlékszem nem szükséges külön gamepad támogatás megírni a játékba.
A háttérben folyamatosan fut egy általuk fejlesztett alkalmazás. Az érintőpanelen megjelenő "gombokat" ennek segítségével pillanatok alatt lehet párosítani ízlés szerint a hardware- es vezérlőkkel.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#13) Epsylon


Epsylon
aktív tag

Nahh.. Azt hiszem, hogy mégsem erõltetem a pénzgyûjtést valamelyik Sony Z változatra játékok miatt. Ez egy "picit" úgy tûnik célravezetõbb megoldás.
Mikor és hol lehet majd kapni?

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#14) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Odaig jutottam el az olvasasban,hogy 2-3 oraig birja.Mekkora rohej mar ez :W

(#15) kretenallat válasza juhiimi (#14) üzenetére


kretenallat
senior tag

Ott van, hogy az az elso verziora vonatkozo adat, a 2-es, amirol a cikk is szol varhatoan tovabb fogja birni.

:: Ω :: Born Dead, Buried Alive :: Ω ::

(#16) winhate


winhate
őstag

még egy felesleges kütyü ami egy két év elteltével afrikában landol

http://pouet.net/prod.php?which=5633

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.