Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Joachim21


Joachim21
senior tag

Kár az áráért, egyébként nem rossz.

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#2) shteer


shteer
titán

korrekt

..szerintem jónak tűnik

(#3) EnterR


EnterR
veterán

Külsőleg silent háznak néz ki, de elég szellős. Nekem tetszik.

PSN ID: marquuard

(#4) Móci


Móci
addikt

Szép ház, szívesen hazahoznám.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) darkarthur válasza EnterR (#3) üzenetére


darkarthur
senior tag

Nekem is tetszik. :K

Samsung S23 Ultra 5G

(#6) Joz76


Joz76
tag

Hát ez így elég mellélövésnek tűnik. A zajszigetelés és ablakos oldallap szerintem kizárja/feleslegessé teszi egymást. Az oldalra kivitt portok egyeseknek jók, de ránézésre elég kényelmetlen pl. egy usb kulcsot bedugni. A slim optikai meghajtó egy ilyen, nem kicsi háznál részemről megint csak kis fekete pont. Bekapcsológomb nem nagyon látható rajta, hogy hol van, de mivel nem látható helyen, ezért tuti nem könnyen hozzáférhető helyen. Mondjuk ez csak azoknak probléma, akiknek valamiért olyan az alaplap/billentyű kombinációjuk, hogy nem lehet onnan bekapcsolni (mint pl. nekem).
És akkor ott van még ár. 209 EUR? az rengeteg pénz! 100-120 EUR-ért kiváló házakat kínál a Fractal a Nanoxia, a Corsair, hogy csak az olyanokat említsem, amiknek kiváló zajszigetelős házaik vannak.
Ez így nekem most olyan nemgyerebe.

Joz

(#7) gianni85


gianni85
veterán

A mai konkurenciához képest ez édes kevés.

(#8) Vesa


Vesa
veterán

Tetszetős!

A tudomány a valóság költészete!

(#9) sixpak


sixpak
nagyúr

9,8 kg...a cikk alapján (és látván az árát) jóval nehezebbnek gondoltam.
Szép ház amúgy...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#10) #65675776


#65675776
törölt tag

Azért az oldallap sarkainál nem semmi szinten igénytelen minőségben vannak meghajlítva a lemezek. Még a filléres kategóriában is ritkán találkozni ekkora gánnyal.

(#11) proci985 válasza sixpak (#9) üzenetére


proci985
MODERÁTOR

a Cosmos S 13.8volt kb hasonlo meretekkel, es a vaza annak se volt tul merev uresen (mihez kepest persze).

----

igazabol az ablakot nem ertem... vagy zajcsillapitas kene, vagy ha a pciE slotokat megrakja az ember akkor venti, de ez igy nem igazan funkcionalis. meg oke, lehagytak az 5.25oket, de ajtoval pont ugyanugy el lehet oket rejteni... viszont a haz meg igy is 55 centi hosszu, szoval nem igazan ertem.

maskepp: viszont van egy Antec varians a Lian Li PC-A76ra, ugyanazon az aron.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#12) cacasz02


cacasz02
aktív tag

Elnézést hogy ezt mondom de kb mindegyik új ház unalmas. Lassan egy fevő ház is friss élmény lenne. Ez is 12 egy tucat. És minden másnapra jut egy ugyan ilyen.

[ Szerkesztve ]

(#13) jones965


jones965
Modder

A teteje teljesen zárt, csak oldalra vannak azok a keskeny szellőzők, amik nem igazán alkalmasak pl egy radiátorról lefújt meleg levegő elvezetésére. Apropó radiátor: ahogy nézem, az elődjéhez hasonlóan szűkre szabták a helyet, vagy radiátor fér be, vagy ventilátor. A gond, hogy bármelyiket is építik be, bele fog lógni az alaplap cpu vrm hútő bordájába.
Letisztult a külseje, ez tény, de az ára irreálisan magas a konkurenciához képest.

(#14) ktamask


ktamask
tag

Itt van több kép róla, akit esetleg érdekel:
http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=CA-230-AN

Porszűrő oldal irányba jön ki (balra), ha jól látom. Szerintem rossz megoldás.
Az eleje nem zárt, szépen be tud menni/ülni a por abba a nagy részbe. Szintén rossz megoldás szerintem.
"Előlapi" csatlakozók oldalt vannak, szintén nem túl szerencsés, legalábbis nekem ez sem tetszik.
~210 euró*320 = ~67000ft. Mennyi?...

"Zászlóshajó" (ez az árára vonatkozik?). Torpedót neki!

Fractallal szemezek már egy ideje, pl. Fractal Define R4-R5 fele ennyibe kerül, használhatóbb és szebb is szerintem.

(#15) kromatika


kromatika
veterán

Használtam elég sok P szériás Antec házat.Ez is gyönyörű.De sajnos ezen ár kategória feléért is kínál sok jó gyártó,ilyen jó házat.Sajnos nagyon drága.

(#16) sixpak válasza kromatika (#15) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ez így van. A feléből (30-35ezer) már elég jó házat lehet venni.
Viszont tényleg szép, ez tény.

(#11)proci985: az én házam is pont annyi súlyra, mint a Cosmos (13,8kg), de annak sem dícsérik a merevségét...mondjuk szerintem hülyeség is oldallapok nélkül hajlítgatni a ház keretét.
Nem üzemszerű használat. :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#17) vicze


vicze
félisten

Szép fekete mindene, és a hátuljára odaraknak egy csodás zöld nyákot... :S Tényleg olyan nehéz abból is akkor feketét gyártatni? :(

[ Szerkesztve ]

(#18) wittman


wittman
aktív tag

Én egy éve vettem az elődjét egy P280-at, de az csak 32.000Ft volt. Ez a P380 nem kicsit túl van árazva...

www.vmh59.hu

(#19) VaniliásRönk válasza #65675776 (#10) üzenetére


VaniliásRönk
nagyúr

Ez is valószínűleg ugyanolyan papírvékony lemezből van, mint a kis VSK-3000, bár ilyesmi még azon sem tűnt fel.

"Only two things are infinite, the universe and human stupidity, and I'm not sure about the former." (Albert Einstein)

(#20) ALLAT001 válasza wittman (#18) üzenetére


ALLAT001
senior tag

Nekem is volt már 2 Antec házam, de az kell h mondjam ezek is csak egy fémdoboz. Az 5000 forintos Logic is ugyanolyan jou :U

(#21) -=MrLF=- válasza vicze (#17) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Szerintem az nem nyák, HDD rögzítő tartozéknak nézem, szereléskor azt leszeded onnan.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#22) Angel1981


Angel1981
veterán

Valahogy a korábbi felső kategóriás Antec házak jobban bejöttek - frankón puszta ránézésre masszívabbaknak tűntek.

(#23) E770 válasza Angel1981 (#22) üzenetére


E770
senior tag

bizony, én is így vagyok, anno a P180-t választottam, s nem volt rossz nem mondom, de ma már szűknek mondanám, legutóbb pl. egy Urban S71 sokkal kellemesebb tapasztalataim voltak

ez már csak hagyományőrzés, sőt szinte már retro

(#24) vicze válasza -=MrLF=- (#21) üzenetére


vicze
félisten

Hát most próbáltam rájönni, hogy mi a fene az, de nem tudtam, leírást se találok. :(

(#25) jones965 válasza vicze (#24) üzenetére


jones965
Modder

Az egy ventilátor elosztó, ami molexen keresztül kap betápot, és 5-12V között tudja kapcsolni a kimenő feszültséget. Ha jól látom 6 db ventilátor csatlakoztatható rá.
A P280-nál ez a gép hátuljára az IO panel mellé van szerelve.

(#26) wittman válasza jones965 (#25) üzenetére


wittman
aktív tag

Így van!

ALLAT001: nem is kötelező ilyet venni...én munkára használom, van is benne alkatrész rendesen, meg egy jó hosszú vga. A ház szélessége is fontos volt számomra, így a sok tápkábel nincs közvetlen bent az alkatrészeknél.

[ Szerkesztve ]

www.vmh59.hu

(#27) wittman


wittman
aktív tag

[link]

Szeretem, hogy ilyen szellős a ház, nincs is benne 30 fok a csend mellett.

[ Szerkesztve ]

www.vmh59.hu

(#28) jones965 válasza wittman (#26) üzenetére


jones965
Modder

Bár én "csak" kaptam a házat, a hátuljában bőven van hely a kábelek elvezetésére.

(#29) wittman válasza jones965 (#28) üzenetére


wittman
aktív tag

Pontosan...én is így használom, ezért is választottam ezt. Fentebb linkeltem a belsőről képet.

www.vmh59.hu

(#30) vicze válasza jones965 (#25) üzenetére


vicze
félisten

Köszi, arra tippeltem volna, csak valahogy nagyobb képet nem találtam és nem tűntek 4 tűsnek a csatlakozók.
Valami vezérlés is van hozzá a házon hozzá?

(#31) -=MrLF=- válasza jones965 (#25) üzenetére


-=MrLF=-
senior tag

Köszi az infót, (elnéztem bocsi) kerestem nagyobb képet róla [Antec P380], itt már jól látszik a 6db 3tűs csati.

[link]
"A fan hub mounted to the rear-side of the motherboard tray is mounted upon a green PCB -- black seems like a better choice (there are $120 cases that get this much right) -- and isn't PWM enabled, another oversight."
Feszültség állításról nem írnak.

protonmail.com Secure Email Based in Switzerland . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . startpage.com The world's most private search engine from Netherland

(#32) #65675776 válasza sixpak (#16) üzenetére


#65675776
törölt tag

A Dragon nagytoronynak meg tök mindegy, levett oldallapokkal sem igazán lehet megcsavarni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.