Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Az almásoknál is van gond bőven!

(#2) Penguin95


Penguin95
senior tag

És akkor csodálkoznak a zöld robotos mobiltulajdonosok, miért mulatnak olyan jól a dolgon az almások.

Én inkább azon csodálkozom, hogy nem pakolták hátba egy péklapáttal a szerzőt ezért a mondatért. Ha ezt valaki a cikk alá írta volna, már jött is volna a moderálás.

(#3) GeryFlash válasza dredjudge84 (#1) üzenetére


GeryFlash
veterán

Mi

Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

(#4) etsmark válasza Penguin95 (#2) üzenetére


etsmark
tag

A cikk iroja csupan arra utal, hogy az android szoftveres oldalon egyszeruen nincsen azon a szinten mint az apple. Mondok egy peldat: Nemreg toltottem le az Android 12-t a Redmi Note 10-emre es hat ennel rosszabb szoftveres elmenyben meg soha nem volt reszem, Kb minden rosszabb lett, Kamera akad, Zenelejatszas, Videolejatszas akad, Lefagynak az appok. Ertem en hogy az Almanal is vannak hasonlo gondok, de azok rovid idon belul javitasra kerulnek...En meg most varhatok honapokat egy javitocsomagra a Xiaomitol.

(#5) dredjudge84


dredjudge84
őstag

Azért az almánál sose felejtsük el, hogy saját soc-re kell megirni, saját oprendszert. Android esetében sokféle soc és sokféle ui van. Ez kb olyan, mint a Windows. Az se fut egyformán minden PC-n.

(#6) natë válasza etsmark (#4) üzenetére


natë
nagyúr

A hibát a Xiaomi-nál keresd. Sz@rrá mókolták már az androidot.

(#7) Ricardo válasza etsmark (#4) üzenetére


Ricardo
félisten

"A cikk iroja csupan arra utal, hogy az android szoftveres oldalon egyszeruen nincsen azon a szinten mint az apple. "

Elég csak a számológép, vagy a térkép fiaskóra gondolni. :DDD

Mindenhol előfordulnak hibák.

" Nemreg toltottem le az Android 12-t a Redmi Note 10-emre es hat ennel rosszabb szoftveres elmenyben meg soha nem volt reszem, Kb minden rosszabb lett, Kamera akad, Zenelejatszas, Videolejatszas akad, Lefagynak az appok. "

Azt ne felejtsd el, hogy a Redmi Note 10 -en nem a Google féle android fut, hanem annak a xiaomi által módosított változata.
Tehát az alapján kijelenteni hol tart az Android az iOS-hez képest kicsit meredek.

(#8) Silenzio válasza Penguin95 (#2) üzenetére


Silenzio
addikt

Pedig jogos. Cserébe a droid nyitottabb és funkciógazdagabb. Én kedvelem mindkettőt. Apple-nél is akadnak furcsa bugok, pl. ha jön egy messenger üzenet, és rákattintok, hogy elolvassam, ha esetleg link van benne, addig gyakran nem tudom megnyitni, míg be nem zárom és újra meg nem nyitom a messengert. És ez már nagyon régóta így megy.

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#9) Bálint941121


Bálint941121
tag

Ebbe mar a google tensor chip van ami saját de az android akkor is szar marad szoftver frissítés terén..

(#10) Csepy válasza etsmark (#4) üzenetére


Csepy
senior tag

Ácsi, valamit nagyon benéztél. Az almánál azért nincs ez a fajta gond, mert ott 1 cég saját cuccaira megy fel a saját szoftver. És azért ott is volt, nem egy hasonló eset. (mobilosként elég sokkal volt dolgom anno).
Androidot csak és kizárólag a Pixel szérián szabad nézni ezen kritérium alapján. Az a Google saját termékvonala, saját szoftverrel és nekem (Pixel 2/3a/4a és 5-ön) teljesen hibátlanul is teszi a dolgát, pedig én Developer Priview-zok és bétázok is minden évben. Én a 13-as utat februárban kezdtem és azóta is problémamentes.

A Xiaomi, Samsung (bár velük épp nincs sok gond), Huawei, Oppo, Realme, Sony (ha még élnek), stb... gyártók a saját szarjaikkal annyira belenyúlnak, hogy az onnantól azon cégek sara.

Regards: Csepy

(#11) kapal válasza Penguin95 (#2) üzenetére


kapal
tag

Egyetértek, ez a mondat csak az ellentétek szítására jó, meg a komment számok növelésére. Szánalmas.
Nem érdekelnek az almások, engem az bosszant, hogy semmit nem kommunikált a Google az augusztusi biztonsági frissítés elmaradásáról. Este megnézem, hogy a 4a-ra érkezik-e a 13.
Peace!

(#12) mjani1172 válasza kapal (#11) üzenetére


mjani1172
addikt

Egyetértek, ez a mondat csak az ellentétek szítására jó,

Ha valaki elmúlt 6 éves és ezeken vitatkozik,mérgelődik, annak lesz még más gondja is az életben.

[ Szerkesztve ]

(#13) hajbel


hajbel
addikt

Engem nem nagyon érdekel Bone mondata, viszont ez a pixel széria iszonyat bugos, ráadásul most még itt ez a fiaskó. Mondom ezt úgy, hogy a céges telefonom Iphone SE, ott is vannak bugok, munkatársaimnál akik szeretnék is pl. zenehallgatásra, filmnézésre használni, még több. Remélem, hogy a 7-es széria kevésbé lesz bugos szoftver és hardware szinten.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#14) doooo


doooo
veterán

Aki a tavalyi iOS 15-bevezetés és az akörüli káosz után még mindig leírja, hogy ott minden rendben, vagy, hogy fikarcnyival is jobb a helyzet (pláne ha hangsúlyozzuk, hogy milyen egyszerűsített, zárt rendszer, amit csak és kizárólag egyetlen gyártó alakít saját maga számára)... az csak magát égeti.

Gáz, ami történt (pedig nyilván elég egyszerű, emberi hiba történt), de minden műdráma ellenére nem a világ vége. Minden más csak clickbait (amiből az elmúlt napokban nincs hiány).

[ Szerkesztve ]

(#15) doooo


doooo
veterán

Hoppá, meg is van a magyarázat (GSMArena [link] ):

"Update: This was not a mistake. Google did intend to release this Android 12 update, though that caused some confusion since it coincided with the rollout of Android 13. The wording of the update notification will be changed to clear things up. Here is a statement from the company sent to 9to5Google:
On August 15, Pixel devices running an old version of Android 12 received a notification about a previously released Android 12 update with bug fixes. The messaging in the notification was confusing with the timing of Android 13, and is currently being changed for clarity.
This update is separate from the Android 13 release that started to roll out to all supported Pixel devices yesterday and will continue over the next few weeks, depending on the carrier. Users will receive a notification once the OTA becomes available for their device. We encourage users to check their Android version and update to receive the latest software when it is available for their carrier."

Végső soron tényleg gáz sztori. De nem a Google számára.

[ Szerkesztve ]

(#16) Plazmacucci válasza etsmark (#4) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Az apple egy gyártó, az android meg nem.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#17) Taszillo válasza etsmark (#4) üzenetére


Taszillo
tag

Poco m3 pro-val léptem 12-re, ami lényegében ugyanaz mint a tiéd, de akadozást nem tapasztaltam, továbbá kameránál, megjavult a fókusztévesztés. Igaz főverzió frissítés után csináltam egy rendszer resetet.

[ Szerkesztve ]

A kolléga megvádolta a nyomtatót öngyilkosságra való felbujtással: "Rendeljen cián patront!”

(#18) k-adi válasza Penguin95 (#2) üzenetére


k-adi
nagyúr

tökéletes flame indító :)

(#19) xsjado93 válasza mjani1172 (#12) üzenetére


xsjado93
senior tag

:DDD

Your life is a lie.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.