Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elfelejtette


elfelejtette
veterán

Több értelme van ezeknek a kameráknak, mint az átlag telefonokban az ipari hulladék jellegű, semmit sem érő makró, és mélység szenzoroknak.
Az ára meg ezek alapján annyi, amennyi. A magyar büntetővám/áfa miatt S20 árszínvonal.

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#2) #24536576


#24536576
törölt tag

Nem rossz. :Y

(#3) enginev3.0


enginev3.0
félisten

DXOMARK

[link]

Régóta köztudott, hogy már nem igazán kedvelem a gyártót, és sokszor kritizálom a kamerát is, az olajfestményszerű képek miatt, na de most be kell látnom hogy valamit csináltak.

Nem tudom mennyire színűhek a képek, és ha nem is minden tekintetben, de szerintem a P40 Pro-t porbatiporja

Itt a lány arcát, vagy a mögötte lévő fát nézve
[Mi 10] [Huawei]

Srác karján a szőrszálak, vagy a csócsó bábuk

[link] [link]

Villanyoszlop részletessége
[link] [link]

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4) #80439296


#80439296
törölt tag

'hangzatos kameranégyes a fedélzeten'

Elöl? B@sszus, én azt hittem, a hátuljára kerül! :C

(#5) Örni


Örni
senior tag

Egy Xiaomi Mi-ni jobban érdekelne, de gondolom sosem lesz már... :)

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#6) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Hát ez most rendesen odab.sz...

Erre alapvetően nem számítottam, de ebben tényleg ott van minden.

Nagyon remélem, hogy felénk is jut ebből. Azt hiszem a kamerás fejlesztések most érték el a csúcsot ennél a mobilnál.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#7) Doki42


Doki42
őstag

Jó gép, magas színvonal :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#8) Mezcal


Mezcal
addikt

Huawei mellett már a kamera sem szól, ez reggelire eszi meg őket. Durva egy teló!

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#9) #80439296 válasza Örni (#5) üzenetére


#80439296
törölt tag

..., this is a land of confusion.

(#10) mbotnd


mbotnd
tag

Ha Note-széria árában lesz, akkor a Samsung elbújhat újratervezni. Nagyon kíváncsi vagyok az itteni árra.

(#11) Örni válasza #80439296 (#9) üzenetére


Örni
senior tag

Now, did you read the news today?
They say compact phones have gone away
But I can see the fire's still alight
They're burning into the night

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#12) Scarabeus


Scarabeus
tag

Ha minden szempontból csúcsot akart gurítani a telefon, miért nem QHD panelt tettek bele, ha a konkurencia összes csúcsa beleteszi? - (Lehet, hogy akadt amikor megjelent meg utána is, de LG G3 2014-ben volt, 6 éve QHD-val) - Eltekintve attól, hogy ki látja és ki nem 6.67 inchen, én nem igazán értem. 120 Hz, 120 Watt, minden szám nagyobb, vagy legalábbis ugyanakkora, mint a konkurenciának kivéve a PPI-t. Félmillióért legyen mindenben csúcs szvsz. :B

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#13) #16514048 válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


#16514048
törölt tag

"villanyoszlop" :DDD

Azon amúgy a P40-et látom jobbnak, meg az elsőn is, ott a Mi 10 inkább túlélesítettnek tűnik, mint valóban részletesebbnek.

Egyébként nem rossz, de szerintem a sima Mi 10 (Pro) azonos felbontáson még jobb.

[ Szerkesztve ]

(#14) Gerybut


Gerybut
tag

Inkább minden idők legkomolyabb MOBILJA! Apple ébredj már fel (vagy inkább a fanok)...

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

(#15) #80439296 válasza Örni (#11) üzenetére


#80439296
törölt tag

What do you think?
Trump or Putin?

(#16) Fred23


Fred23
nagyúr

Fotózásban biztosan csúcs vagy csúcsközeli, majd rákeresek; de azért az csúnya dolog, hogy az IP68 kimaradt!

(#17) Juhaszatti


Juhaszatti
addikt

Ebben most aztán tényleg minden benne van.
A QHD felbontást leszámítva. Évek óta QHD-n vagyok, és mikor visszavettem a telefonomon FHD-ra, nagyon zavart a minőségbeli különbség, így hamar vissza is álltam.
Nem tudom, hogy egy natív FHD kijelzőn is ilyen zavaró lenne-e számomra, tartok tőle hogy már túlságosan hozzászoktam a jóhoz.
Ezt leszámítva nagyon tetszetős ez a telefon, ha most kéne váltanom, elgondolkodtatna. Még az a hátlapi kamerasziget is tetszik, érdekes módon.

Mondjuk az ára is csúcs lesz, nem lepne meg ha itthon a Samsung fölé menne.

(#18) #80439296 válasza Scarabeus (#12) üzenetére


#80439296
törölt tag

Milyen fél, milyen fél?
600! :K

Juhaszatti:

Simán, szerintem nyaldosni fogja a 600-at... :O

Graphics:

Hivatalos verzió: wc-be ejtés.
Folyomány: ki az a h@lye, aki ÁLLVA nyomogatja? De most tényleg!

[ Szerkesztve ]

(#19) Mezcal válasza #16514048 (#13) üzenetére


Mezcal
addikt

Ha azt látod jobbnak, akkor új kukker kell :)

Playstation 5 SE CFI-1116A - Bugatti Divo távirányítós

(#20) Graphics válasza Fred23 (#16) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

IP68-ra veszek egy SJCAM_ot és kész. Jó dolog meg minden az IP, de én mobilnál még sose élveztem az előnyeit.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) minimumgame


minimumgame
tag

Ezt nagyon eltalálták, várom, kíváncsi leszek a további tesztekre :Y

(#22) erahurka válasza enginev3.0 (#3) üzenetére


erahurka
félisten

Iszonyúan túl van tolva az élesítés. Ez nálam nem jó kategória.

Dobni kéne ezeket a pixel binning szenzorokat ha nem tudnak hozzá szoftvert írni. Jó képet még nem láttam ilyenből kijönni.

(#23) Scarabeus válasza #80439296 (#18) üzenetére


Scarabeus
tag

Legyen akkor 600. Azt, hogy nem látni szubjektív, a legtöbb gyártó megadja a lehetőséget hogy bútítsd a saját csúcs telefonodat félóra extra üzemidőért (Mondjuk 120 Wattnál az lenne a bolond aki tényleg így lenne :B ) ha neked elég az FHD. Itt inkább az a legnagyobb gond, hogy 2020-ban már alap a QHD, személy szerint is igénylem, 600kért pedig nem fért bele. (jó, a legolcsóbb kiszerelést lehet hogy 400kért ellehet majd vinni, a mondanivalóm lényege ugyanaz). Jaj közel sem rád vagyok dühös, engem az egész Xiaomi a MIUIval együtt hidegen hagy, egyszerűen azt nem értem csúcsáron miért nem csúcs a kijelző felbontása is, mint minden más ebben a telefonban. A User eldöntené akar-e élni vele, de a lehetőségnek adottnak kéne lennie.

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#24) Noukoum


Noukoum
veterán

Azok a töltési sebességek :Y

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#25) #80439296 válasza Scarabeus (#23) üzenetére


#80439296
törölt tag

Ne rám legyél dühös, wazz.
Nem én gyártom az árcímkére a számok sorrendjét...
(Minden másra ott a EC/MC :) )

Graphics:

Én kipróbáltam (OK, poénból) 'egérmozin' a 8K-t: hát...
Aki nem látja a különbséget...
És itt jön majd be a fullos tabletek létjogosultsága!

[ Szerkesztve ]

(#26) Somatom válasza mbotnd (#10) üzenetére


Somatom
veterán

Én nem látom a tollat. :F Szvsz. ahhoz a Xiaominak kéne visszavonulnia némi áttervezésre. Azon kívül a csúcs-samukban adott az USB-C - HDMI kimenet is, amiről nem híres a Xiaomi (a csúcs-Huawei -ek szintén tudják).

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#27) Graphics válasza Scarabeus (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Felesleges felbontás növelésnek nincs értelme... a user előveszi, használja..

És nem fogja még a felbontást is csesztetni. :)

Van 8K-s TV is... Oké szuper az is... QHD mobilon is remek. Szebb lesz az ikon? :D Egérmozin 4K meg nem élmény..

@Somatom: Ezt már illene vezeték nélkül megoldania a gyártóknak :)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#28) joey04


joey04
titán

A huawei kihullásával és a samu 0 fejlesztései miatt a xiaomi teszi le az asztalra a legjobb androidos mobilokat.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) Scarabeus válasza Graphics (#27) üzenetére


Scarabeus
tag

Nem vitát akarok generálni, ugyanis sokak szerint 60 Hz vs. 90 és 120Hz között sincs különbség.. Mindaddig amíg nem látták élőben. :B Csupán azt nem értem, hogy ezzel miért akarnak negatív irányban kilógni a prémium - gyártó összes erejét demonstráló - telefonjukban.

[ Szerkesztve ]

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#30) Graphics válasza joey04 (#28) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:Y

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#31) Somatom válasza Graphics (#27) üzenetére


Somatom
veterán

Elvileg a Samu megoldotta, az új Note -ban már wireless a DeX, de én az ilyen vezeték nélküli humbukban nem bízok. Azt már meg sem említettem, hogy samunál nem csak képernyőtükrözésről van szó, hanem ehhez külön asztali felület tartozik (DeX). Jó reggelt, Xiaomi!

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#32) Persie12


Persie12
aktív tag

Ha 27% ÁFa-val számolok akkor sem lesz drágább mint 280.000 forint. Mondjuk nem tudom mennyibe számolják az elektronikai dolgokat, de gondoltam legyen most 27%. Szóval erre még pluszba rárakódik minimum 100.000 forint? Értem én hogy vám meg ilyenek, na de 100k ha a pro változatot vesszük alapnak. :Y
Valami legyen olyan kedves és világosítson fel hogy mit kell még fizetni hogy ennyivel több lesz még a készülék ára. :F

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#33) Bagoly01


Bagoly01
senior tag

Nem tudom... Eddig is jó volt kamerában a xiaomi.

(#34) #80439296 válasza Persie12 (#32) üzenetére


#80439296
törölt tag

Szerintem tegyük el a hozzászólásodat, jó lesz róla óhajtó módban beszélni.
Persze, magyar forgalmazásról, nem EU priority üzemmódban, néhány kavicsért megváltott ÁFA, tehó, tahó -mentességgel, külhonból.

(#35) Puma K


Puma K
veterán

Oké, hogy a "kijelző 6,67 hüvelykes", de mekkora maga a telefon...? Csak mert sehol nem látom a hírben-cikkben leírva...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#36) Noukoum válasza Persie12 (#32) üzenetére


Noukoum
veterán

Nem ugyanaz az eu ár mint a kínai.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#37) joey04 válasza Persie12 (#32) üzenetére


joey04
titán

mert itthon (eu-ban) nem ez lesz az alapár.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#38) Persie12 válasza joey04 (#37) üzenetére


Persie12
aktív tag

Borzasztó....
Jövőre cserélném a Mate 10 pro-t. Igaz nincs még mindig semmi baja, ugyan úgy teszi a dolgát mint amikor kivettem a dobozból.
Az azért kijózanító hogy csak csúcs droidom volt az első egy SE Xperia Arc volt 100k-ért, a következő egy Sony Xperia Z2 150k-ért. Ezeket mondjuk fél évvel megjelenés után vettem az adott évben, nem egyből. A Mate 10 pro-t 220-ért vettem akció keretében a Media-ban 2018 februárjában. Látom saját magamnál is a növekedést. Viszont most úgy néz ki hogy le kell mondjak a csúcs droidról gyártótól függetlenül, mert két évig nem akarok rabláncra verve élni havi 26.000 magyar forintért. Mindig függetlenül vettem telefont egy összegben, de eljött a kompromisszumok ideje, vagy szerényebb képesség ami szintén 200k vagy rablánc valamelyik szolgáltatónál. :O

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max - PlayStation 5 - Nintendo Switch Oled - TCL 50C805 - Harman/Kardon Onyx Studio 6

(#39) #80439296 válasza Puma K (#35) üzenetére


#80439296
törölt tag

(#40) Örni válasza #80439296 (#15) üzenetére


Örni
senior tag

Hszi Csin-ping :)

[ Szerkesztve ]

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#41) #80439296 válasza Örni (#40) üzenetére


#80439296
törölt tag

Same. Shame...

(#42) h4h01 válasza Mezcal (#8) üzenetére


h4h01
senior tag

Durva, de nem is a mi 9T pród árán fog nyitni, abban biztos lehetsz! :)) Ha egyáltalán hivatalosan lehet majd kapni..Aztán ott van még a szoftver ami hát kitudja..
Amúgy egy s20 v. Note 20 ultránál kb. ezerszer izgalmasabb kütyü, az biztos..Csak ugye mikor ér ide? Mennyiért? És milyen lesz a szoftver?
Egy Samsung vagy Huawei érdekes módon a megjelenés napján már ott virít a hülyevagyok áruház pultjánál..xiaomi-nál is fel kellene zárkózni ezen a téren..

Egy normális 3d arcazonosítást mondjuk a kameralyukba még elképzeltem volna..lásd p40 pro..

[ Szerkesztve ]

(#43) monti0222w válasza joey04 (#28) üzenetére


monti0222w
addikt

Vitatható! A BBK termékei is ott vannak az élen, de ezt nem vita indításnak íróm!

(#44) #80439296 válasza monti0222w (#43) üzenetére


#80439296
törölt tag

Ár összevetésben más-más lehet a győztes.

Ha egy 500k-s mobilt nézünk, kevesebb hibát engedhet meg magának.
Nagyjából ugyanazon komponensek, de 200k-s árcédulánál teljesen más lehet a leányzó fekvése.

Ez a nem mindegy.

(#45) moleculez


moleculez
veterán

Na ebbe szerintem beleraktak mindent amit telóba lehetséges ma. :R

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#46) Alarikman


Alarikman
senior tag

Félig OFF: Itthon nem a Xiaomi.hu-s árakat kellene alapnak venni, akik lassan szabad rablásba mennek át. Pofatlanul magas árakkal. Ezt a telót Al*a vagy Turb**o oldalon, siman 300 meg fogja állítani.
És még azért nem tetszik, hogy a Xiaomi.hu árakat nezik a mobilarénán, mert emiatt több telefon is lecsúszott jobb plecsniről, mert jóval drágább. Szóval szar ügy. Aki igy gondolja, tegye szóvá mashol is.

(#47) Graphics válasza Alarikman (#46) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Központi árazás van.

A többi a trükkös kategória, az Alza más régióból kapja elvileg, a Turbado pedig szürkezóna inkább.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) elfelejtette válasza moleculez (#45) üzenetére


elfelejtette
veterán

Oké, csak az 1db helyett 4db értelmes kamera kérdés, hogy megér-e plusz 200eFt-ot mondjuk a hasonló hardverrel rendelkező Mi 10 5G-hez képest...

[ Szerkesztve ]

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#49) Bog válasza Alarikman (#46) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Azok a hivatalos árak. A többi szürkeimport, 0 perces használt, meg hasonló trükkök. A többi gyártónál is a hivatalos árakat nézzük, nem a zuggsm.hu-t.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#50) Soleco


Soleco
tag

Eddig a Mi xxx széria volt a csúcs. Aztán jött a Mi xxx pro. Most itt a Mi xxx ultra pro. Vajon néhány év múlva mi lesz? Mega ultra pro? :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.