Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dedike


dedike
addikt

Érdekes telefon, viszonylag jó specifikációval... :U

<másodiknak lehet, hogy megéri majd> :K

Jó szerencsét!

(#2) papi77 válasza dedike (#1) üzenetére


papi77
addikt

Nekem a siemens M35 jut róla eszembe! De szvsz jól néz ki!

Az első: NOKIA 1611

(#3) Ricardo


Ricardo
félisten

Az alap memória lehetne nagyobb, és a kijelző felbontása is. A mérete érthető, mert egy strapa telefonba nem kell nagy ablak, de a felbontása lehetne176X220, hogy szebb legyen a képe. Ezektől eltekintve nem rossz telefon a célcsoport számára.

(#4) Mamuska válasza Ricardo (#3) üzenetére


Mamuska
őstag

Minden igényedet kielégíti a b2700. Ezt a modellt piszok olcsón fogják adni ha minden igaz, és azért az árért ez nem rossz.

A nokia de lúzer, egyre kevesebb igényt képes kielégíteni. A samsungnál van több strapafon, több tucat érintőkijelzős telefon, windows, jön az android, tehát a samsungnál mindenki talál magának telefont, míg ilyen téren sehol sincs a nokia. Azért rossz mert a nokiának volt az 5500 sport telefonja, ami elég ellenálló házat kapott, talán strapafon is volt, emellett meg symbianos. Miért nem gondol senki symbianos strapa telóra? Mondjuk egy 6220c elég lenne tudásra.

(#5) copin


copin
őstag

Uretán gyantával van bevonva.

(#6) Ricardo válasza Mamuska (#4) üzenetére


Ricardo
félisten

"Minden igényedet kielégíti a b2700"

Ezt hogy sakkoztad ki? Spontán zokogás törne ki belőlem a kijelző láttán minden alkalommal.
Egy szóval sem említettem egyik gyártót sem hogy jobban teljesítene a Samsungnál, pláne nem ebben a szegmensben.
Erről az adott telefonról mondtam el a véleményem.
Ha ki akarunk térni a strapa telefonokra akkor azt kell mondjam gáz hogy ezen a részen ez a telefon a "legjobb" Tök mindegy hogy Samsung, Nokia, Sonyericsson, Motorola, LG......
Egyik sem forgalmaz jelenleg olyan strapa telefont amit megvennék. Szerencsére nem is vagyok abban a helyzetben hogy munka vagy szabadidős tevékenység folytán rá lennék utalva arra hogy ilyen kompromisszumot kössek.

Szerk:Hogy miért nincs okos strapafon azt én sem tudom.
Lehetne rendes navigáció, és mindenféle hasznos program rá az adott csoportnak.

[ Szerkesztve ]

(#7) Mamuska válasza Ricardo (#6) üzenetére


Mamuska
őstag

Abban a mondatban megfogalmazottakra értettem, hogy nagyobb, és 176x220-as kijelző. Marhára félreértettél, mindegy most nincs kedvem máshogyan leírni.
Jadro: Elolvastad ezt a hozzászólást? Tök értelmetlen volt most hozzászólnod de mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#8) Jadro válasza Mamuska (#4) üzenetére


Jadro
veterán

Ez azért messze áll a minden igényt kielégítő készüléktől. Nem is ez a célja.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#9) bepe79


bepe79
addikt

Samsung B2100 Xtreme videó: [link]

( http://www.youtube.com/watch?v=6Ci2aRw79h0 )

Még mindig tartom, hogyha elérhető áron lesz, akkor beszerzek egy ilyet az M110-em helyére.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#10) AMD Power


AMD Power
titán

Én azt nem értem ,hogy a Nokia miért nem csinál ehhez hasonlót... :U

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#11) wwhy


wwhy
veterán

a vodánál már kapható, bolti árlistában benne van (ha jól emlékszem 40e vitamaxal)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#12) bepe79


bepe79
addikt

kép

Ekkora képet inkább linkeljünk, semmi értelme beszúrni ide.

[ Módosította: Pompi ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#13) bepe79


bepe79
addikt

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#14) bepe79


bepe79
addikt

A 40K viszont kicsit sok lenne egy ilyen telóért, elvégre ha úgy vesszük, a ami top telókhoz képest ez is "kőbuta", tehát dummy-phone. :U Persze itt Abszurdisztánban miért is lepődöm meg ezen... Ha 1-2 hónap alatt lezuhan az ára, ahogy az M110-é anno, akkor viszont jó vétel lehet.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#15) AS


AS
félisten

Most minden sok lesz a xar EURO miatt....
:((

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) bepe79


bepe79
addikt

Samsung B2100 stress test video: [link]

(sajnos elég gagyi a videó, de egyelőre ennyi van)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#17) bepe79


bepe79
addikt

Itt a következő videó: [link]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#18) bepe79


bepe79
addikt

Részletes orosz teszt: [link]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#19) bepe79


bepe79
addikt

[link]

Handset Only Price: €118,99 (99,49 nettó)
Amennyiben 5 vagy annál több darabot szeretne rendelni, a kedvezményes árért hívja ügyfélszolgálatunkat: +36 1 999 1 999

Elérhetőség: Megjelenés várható időpontja 24 ápr. 09

Ez a jelenlegi EUR árfolyammal számolva (301.xx) 35KHUF. Az nem rossz, de ha javul a Ft az Eurohoz képest, meg a megjelenés után valaki vár pár hetet, hónapot, az szerintem még ennél is sokkal jobb áron juthat majd hozzá.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#20) bepe79


bepe79
addikt

Remélem a mobilarena is hamarosan hozzájut egy B2100 példányhoz, és letesztelik ezt a strapa-telót. Ha jól tudom, a B2700 tesztje kimaradt, de ezé remélem nem fog. Áprilisban úgyis lesz minden GSM boltban szerintem, úgyhogy nem lesz nehéz hozzájutni egy teszt erejéig. Bár sok mindent nincs mit rajta tesztelni, ezt a készüléket azért vesszük, mert mindent kibír, én már most spórolok rá.. :)

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#21) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Örülnék, ha nem használnád személyes blognak a topikot.
Szükségtelen ennyiszer hozzászólnod...

Samsung Galaxy A54

(#22) bepe79 válasza Viktor0610 (#21) üzenetére


bepe79
addikt

Azt hittem, ez fórum-topik, amihez annyiszor szólok hozzá, amennyiszer szeretnék. :F
Vagy az is baj, hogyha naprakészen tartom a topikot új infókkal és videókkal (mert a hozzászólásaim nagy része az volt) ?! :F Én nem láttam ilyen korlátozást a fórumszabályzatban, hogy egy topikhoz csak x-szer szólhatok hozzá.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#23) ans válasza Mamuska (#4) üzenetére


ans
aktív tag

Mamuska:
A Nokia 5500-ra anno sok panasz volt, pl levált a gombsor, ami egy strapabíró telefonnál elég ciki.
Samsungok tényleg egész jók, nekem a B2700 élőben is nagyon tetszett, nagyon gyors volt a menű, csak a samsungoknál javával vannak gondok.

bepe79:
A B2700-ról volt teszt! Az ára annak 40ezer körül van, szerintem annyiért jobban megéri (3G), mint a B2100 35ezerért.

[ Szerkesztve ]

(#24) Mamuska válasza ans (#23) üzenetére


Mamuska
őstag

Az szériahiba volt, és ha jól tudom ingyen cserélték.

(#25) bepe79 válasza ans (#23) üzenetére


bepe79
addikt

De amíg a B2700-at nem lehet strapa-mobilnak nevezni, addig az M110-et és a B2100-at lehet. A B2700-nak nincs ütésálló kijelzője, nincs karcálló kijelzője, nem vízálló csak cseppálló, stb. Tehát a B2100 egy igazi strapa-telefon, ami a B2700-ról messze nem mondható el, elég, ha megnézed pár tesztjét a youtubon. És ahogy én láttam, a B2100 még gyorsabb lesz, a design is jobb, nincs a hátulján az a taraj, meg olcsóbb is lesz. Tehát én a B2100-ra pályázom továbbra is.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#26) runner 125 válasza bepe79 (#13) üzenetére


runner 125
nagyúr

Tyűű, de azért abban nem vagyok biztos h a kijelző túlélne egy autóáthajtást. :)
Egyébként biztosan jól jön egy ilyen készülék valakinek.
Üdv.M

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#27) bepe79 válasza runner 125 (#26) üzenetére


bepe79
addikt

Pedig túléli, már az M110-é meg általában a B2700-é is túléli, ezé meg pláne. Erre (is) lett tervezve.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#28) bepe79


bepe79
addikt

Legújabb Samsung B2100 videó (víz stress-teszt videó)

[link]

( http://www.youtube.com/watch?v=Qw19V_Ed1uU )

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#29) bepe79


bepe79
addikt

Egy rakat új Samsung B2100 videó érkezett a Youtube-on:

Mosogató teszt: [link]

Elemlámpa teszt: [link]

Ejtés teszt: [link]

Ejtés teszt 2: [link]

Ejtés teszt 3: [link]

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#30) bepe79


bepe79
addikt

Egyelőre egy magyar oldalt találtam, ami szerint ott kapható lesz, méghozzá április 24-étől:

[link]

Jelenleg 287-en áll az EURO, tehát a 121 EURO kb. 34K HUF-nak felel majd meg.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#31) AS


AS
félisten

Jó kis készülék lesz ez szerintem ha mindent kibír :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#32) copin válasza AS (#31) üzenetére


copin
őstag

Nagy Sándor talán fogná és bedobná a tűzbe. :D Méghogy mindent. A hőmérséklet ingadozás ellen semmi nem véd. Gyors hideg-meleg váltásokkal, bepárlik és lőttek az ic-nek. Kint hagyod a napon nyáron és felpúposodik az akku, szóval mint azt már más ilyen telefon esetében írtam ez nem túlélőfon, de az átlagnál többnek próbál látszani, csak ne legyen ennek komoly felára. Jah, ha pedig nagyon elegánsan akarok végezni vele, akkor pár másodpercre berakom a mikróba és a rövidzár kikészíti az áramköreit. Persze mindenképp jó, ha van ilyen is, elsősorban sportolóknak, gyerekeknek, vagy poros/vizes helyen dolgozóknak, akiknek fontos hogy elérhetőek legyenek mindenképp. Másnak nem igazán.

(#33) RBJ válasza copin (#32) üzenetére


RBJ
addikt

jóhogy nem atombombával lősz rá.
szerinted egy telefonak mit kell kibirni.
ha tuzbemászok akkor az else égjen mert én nem égek el?
miért nem lövünk rá ágyuval vagy aknavetővel és ha kibirja az jo. igy gondoltad?
ne haragudj de nagy hulyeség amit irtál.
:C

Ubuntu / Realme GT2 / Fitbit charge 6 / Gaggia Classic / Xbox Series S

(#34) copin válasza RBJ (#33) üzenetére


copin
őstag

"Már ne haragudj", de azt írni hogy mindent kibír, az is elég nagy hülyeség.

igy gondoltad?

Túlzásokba pedig ne ess, n00b (ha már egy kis e-fightra vágysz). Az akku elég komoly gyenge pont, ha kint hagyjuk a napon, vagy a kocsiban nyáron.

szerinted egy telefonak mit kell kibirni.

Ez csak egy másik lifestyle telefon. Nem bírhat ki eleget az árához képest, de szépen mutat a videókon.

(#35) tibyke


tibyke
tag

http://www.xxlgsm.hu/keres.php?start=1&telefon_marka_id=5

2100 es 2700 is kaphato itt.

t

(#36) Moris721


Moris721
csendes tag

Még kezdő vagyok ezen a fórumon,de meglep,hogy többen is kritizálják a telefon kinézetét,vagy hogy pl.piros,és hogy karcolódhat a kijelzője,meg keveset tud.És mi történik ha karcolódik a kijelzője?Tényleg érdekel,mert szeretném tudni,hogy ki,mire használja a telefont.Így hitelesebbek a hozzászólások.De őszintén!Ezért Én is leírom,hogy miért vettem ilyen telefont.Igen sokat járok túrázni,hegyet mászni,kerózni,emellet földméréssel foglalkozom,sokat vagyok terepen,és mivel egy 6 tagú zenekart szervezek,és működtetek,sokat kell telefonálnom.Tehát ami fontos:lehessen vele telefonálni,ne kelljen külön tokban hordanom,be lehessen dobni a hátizsákba a többi cucc közé,a sátorban képződő kondenz víztől,és hátizsákban esőben,a párától ne ázzon be,ha elhagyom terepen,(mert volt már ilyen)rikítson minél jobban.Ami nem kell bele:fényképezőgép,ilyen-olyan kijelző,rádió,zenelejátszó,az összes többi nyavalya,amiből azért elég sok van benne,és nem telefonnak használható.Mert Én nem multimédiás csodát szerettem volna,hanem egy MINDIG működő telefont!!Félreértés ne essék,senkit nem szeretnék megbántani,és nem is vitaindítónak szánom ezt a beírást,egyszerűen csak kíváncsi vagyok a használati szokásokra!Mindenkinek szép napokat kívánok!!!.

(#37) Ricardo válasza Moris721 (#36) üzenetére


Ricardo
félisten

Ezt miért kellett minden B2100 topicba bemásolni :F

(#38) Moris721 válasza Ricardo (#37) üzenetére


Moris721
csendes tag

Az első mondatból kiderül!Kár hogy csak ennyit reflektáltál a kérésemre.Szép napokat kívánok Neked!

(#39) Ricardo válasza Moris721 (#38) üzenetére


Ricardo
félisten

"hogy pl.piros,és hogy karcolódhat a kijelzője"

Személy szerint én sem vennék piros telefont. Ha már a jól láthatóság a lényeg lenyen sárga, de ez egyéni ízlés kérdése.

Ha karcolódik a kijelző az erősen ront annak láthatóságán. Ráadásul nagyon idegesítő lehet egy "hasadék" a megjelenítő " közepén. Egy strapa telefonnál azért legyen már karcálló a kijező.

A tudás vagy elég valakinek, vagy nem. Szerintem sem kell egy strapa telefonnak mindenféle "extrát " felsorakoztatnia (csillió megapixel , baromi nagy kijelző...), mert nem arra van kitalálva.

(#40) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

nekem jól jönne..amennyit az én telefonjaimnak túl kell élni:)

(#41) rumbir


rumbir
csendes tag

nekem van egy samsung b 2100 és van egy kis nagy PROBLÉMÁM ! ! !
a két szélén lévö szines kis oldala lötyög . . . nem tudnak vele mit csinálni mert ez már a második telefon aminek ez a baja . . . kérem ha valaki orvosolná azt megköszönném

(#42) Szellemtánc


Szellemtánc
csendes tag

Most szereztem egy B2100-at. Eddig egyetlen kérdésem alakult ki vele kapcsolatban:
Hogyan lehet neki a saját számot megadni, hogy a hívott fél tudja, ki vagyok?
Remélem tudja valaki, kösz a választ.

(#43) Kroni1


Kroni1
veterán

Sziasztok! Memoriakártya jár hozzá ha boltban veszem?

(#44) NoSamsung


NoSamsung
csendes tag

Karácsonyra kaptam egy B2100-át a feleségemtől, mert előtte Nokia 5140 volt, amit szerettem, de nem volt Bluetooth. A telefonnal együtt kaptam egy Jabra Bluetooth headsetet, amelyik 2 telefont is tud kezelni, mivel van egy Nokiám is. Nagy volt az örömöm, de csak egy darabig. A B2100 egy idő után a Bluetooth-on keresztül történő hívás fogadás és kezdeményezés során újraindítja magát, sőt ekkor a fogadás során nem regisztrálja, hogy ki keresett, így használhatatlan a Bluetooth-tal. A Nokia tökéletesen mőködik. Vissza a boltba, elküldik a szervízbe, visszajön, hibátlan, de csinálnak egy szoftver frissítést. Hiba újra, vissza szervíz, ismét hibátlan, de ugyanaz a probléma. Levél a Samsungnak, közlik, nálunk nincs szervíz, a szerződéses partner szerint jó a készülék, nincs csere sem pénz visszaadás, annak ellenére sem, hogy videón rögzítettem a hibajelenséget. Ezt nem árt tudni, mielőtt valaki Samsung telefont vesz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.