Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

X360-ról nincs hír hogy kiadják rá? Nem azért, mert nem tudnék nélküle élni, csak keresztfiam x-én kipróbálnám.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2) oriic válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre nincs erről infó, szerintem nem jelenik már meg rá.

Live-Die-Respawn

(#3) rodrigez válasza Sub-ZeRo (#1) üzenetére


rodrigez
senior tag

Sajnos nem, én is utánanéztem, de csak a most már szokásos Win, PS4, Xbox One hármasra jön ki. :(

(#4) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na végre! Megérkezett a kartondoboz szimulátor legújabb része. Retteghet a Dirt Rally! ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) Taranti


Taranti
senior tag

El tudnám képzelni, hogy Richard Burns Rally kicsit kipofozva és jobb kormány támogatással... évekre meglennék Dirt nélkül. ;]

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

(#6) beef válasza .LnB (#4) üzenetére


beef
őstag

Jelent meg mostanában valami olyan, aminek nem gyufásdoboz szimulációja van?

(#7) kona005


kona005
senior tag

Leszedtem, csúnya de legalább szar :DDD

[ Szerkesztve ]

(#8) Csupingo válasza .LnB (#4) üzenetére


Csupingo
veterán

Már a trailert elnézve is igazad lesz, sajnos...

Villám Shakesespeare... Főnök, ha zavarja a fogsora, vegye ki! (M-N)

(#9) wolfman


wolfman
veterán

Akkor gondolom a fizikája erősen behatárolt és körbefaragott lesz, hogy olcsó legyen és a fiatal korosztály se faltól falig küldje a kocsikat.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#10) kona005 válasza wolfman (#9) üzenetére


kona005
senior tag

Nem olyan könnyű amúgy...

(#11) Blueboy81


Blueboy81
csendes tag

Egyáltalán nem jó játék, fizika az egy nagy nulla grafika meg lemaradt "pár" évet.

(#12) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

Nekem nem tűnt fel, hogy csúnya lenne a grafika. Sőt, nekem tetszik (PS4). Viszont a fizikával nekem is van bajom.. Túl nem is tudom... Valahogy nem az igazi. Meg nincs benne leírás, hogy mivel mit csinálok a kontrolleren, ami epic fail.

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#13) vlevi válasza Taranti (#5) üzenetére


vlevi
nagyúr

Dirt Rallyt nem szabad a nevemiatt összehasonlitani, összekeverni a dirt rallyval. A neve alapján én is beleestem ebbe a hibába, de nagyon más játék! Egyáltalán nem az a teligázon átszáguldunk Finnországon típusú arcade, mint korábban volt.

[ Szerkesztve ]

(#14) milapsy válasza vlevi (#13) üzenetére


milapsy
aktív tag

de nem ám! egész kellemes kis játék lett az új DIRT rally, nyilván nem egy RBR nem üti azt a fizikai színvonalat, de kellemes a fizika is, meg a grafika is. Talán majd később jönnek PC-re kicsit felturbózott fizikai modok! nekem jelenleg nagyon bejön! RBR óta semmilyen más rallys játékkal nem voltam hajlandó leülni játszani! az összes azonnali uninstall, ezidáig! engem meggyőztek az új DIRT-el tuti megveszem:R

[ Szerkesztve ]

"én bírom a holdat, szerintem tök jó fej":) csakis a goa és a psy

(#15) wolfman


wolfman
veterán

Eddigi (Colin McRae Rally) Dirt nevű játékoknál nem a fizikával volt a gond, hanem a hangulattal meg a dizájnnal. A 3 már majdnem jó lett, csak az a hülye menü dizájn, meg hogy csak egy kicsit kellett volna csiszolni rajta ami nem történt meg. Most minden dizájnelemtől megszabadultak hogy se ne legyen szép se csúnya, ellenben fizikában emeltek 3 szintet.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#16) Graphics válasza Taranti (#5) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Na azzal a bevezeto oktato reszen se jutottam tovabb.

Brutal volt anno, de lehet eloszedem

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) Sub-ZeRo válasza Graphics (#16) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Érdemes végig kinlódni, és ha megvagy, lehet csapatni. Én is így voltam vele, de pár év játék után elég keményem lehet nyomatni a pályákon. :K

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#18) robogo81 válasza Sub-ZeRo (#17) üzenetére


robogo81
aktív tag

Gondolom alap volt a kormány.
Valahogy úgy emlékszem kontrollerel se lehetett normálisan vezetni.

redmi note 8 . psn:robert_warior

(#19) afelaldozhat


afelaldozhat
tag

De jó,hogy mi PC-sek minden jóból kimaradunk.
Áh,miért is kaptuk volna meg a demót....

(#20) electrodoki


electrodoki
aktív tag

A Dirt Rally magasan veri.. (Mint minden rally játékot mostanában)

"A lét határozza meg a tudatot! Ha megiszom a lét, elszáll a tudat!" /Hofi Géza/

(#21) kpal


kpal
veterán

Pc-re nem :O

(#22) pulyka jocó válasza Blueboy81 (#11) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Nem baj, a régi konzolok nem bírják el.... (ps3, x360) :D

(#23) Sub-ZeRo válasza robogo81 (#18) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Igen. G25 az alany a játék alatt.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#24) lmno


lmno
őstag

Nem elég, hogy 30fps, még ronda is. Visszajátszásnál meg szaggat.
10 perc után delete, jöhet a Dirt Rally inkább.

(#25) gyuribácsi88 válasza afelaldozhat (#19) üzenetére

Egy percig se bánd, kritikán aluli a játék. A Dirt Rally ver mindent eddig.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#26) caprine


caprine
aktív tag

Mit vártok :F , ez egy "Milestone" termék.

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#27) D.Va


D.Va
senior tag

Azért nem kéne előre lefikázni... Youtube videók és konzolos gamepados külsőkamerás bénázós casualplayer videók alapján elég nehéz megítélni milyen lesz egy jó kormánnyal pc-n...
De ez a videó elég meggyőzőnek tűnik. Persze biztos nem lesz olyan mint a Dirt Rally, de ebben a videóban a belső kamos nézetben kormánnyal tolva egyáltalán nem tűnik rossznak, főleg azok alapján ahogy a srác elmondja... SŐT! Szerinte sokkal inkább szimulátor mint arcade. Elmondása szerint kormánnyal élőben vezetni teljesen más mint ahogy a replay videókban látszik a vezetés, a fizika.
Én továbbra is várom... :))

(a videó 3 részes, ez az utsó epizód a studió látogatásból)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#28) oriic válasza D.Va (#27) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A demó publikus minden konzolosnak, és kb mindenki csak szidja.

Live-Die-Respawn

(#29) D.Va válasza oriic (#28) üzenetére


D.Va
senior tag

Lehet igazuk van, nem próbáltam...

De konzolon gamepaddal én a Dirt Rally-t is szidnám szerintem... Mint ahogy a Gran Turismo is csak borzalmas bénázás gamepaddal szerintem... (aki szerint nem az, az elfogult és bemeséli magának hogy gamepaddal is jó...
...hisz a Richard Burns Rally is kiváló játék, de aki billentyűvel próbálja az 2 perc után lefikázza hogy "ezdeszar" közbe meg... :R )

De majd meglátjuk ha kijön PC-re, addig vita lezárva ;]

(#30) XP NINJA


XP NINJA
őstag

rég volt már egy normális rally játék... :(

(#31) sultansmith


sultansmith
senior tag

Még jó, hogy Loeb 2 éve a WTCC-ben van, és nem rallyban.

Alig várom, hogy kiadják a Tiger Woods Tank Wars című játékot! :D

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#32) Sub-ZeRo válasza sultansmith (#31) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Állítólag megy vissza rally-ba. Úgy értesültem róla.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#33) sultansmith válasza Sub-ZeRo (#32) üzenetére


sultansmith
senior tag

Hát ez nekem dakarnak tűnik.

Babakék is never ever motherfuckin' DIE!

(#34) oriic válasza sultansmith (#31) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Idei Monte Carlo Rally-n is részt vett emlékeim szerint.

Live-Die-Respawn

(#35) Sub-ZeRo válasza sultansmith (#33) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hoppá, akkor ez újabb info. Amit utoljára hallottam róla az az volt, hogy a rallyba tér vissza. De akkor a dakart is kipróbálja.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#36) vlevi válasza Sub-ZeRo (#35) üzenetére


vlevi
nagyúr

Igen, Dakar. Ráadásul összerúgta a port a citrommal, kirakták a WTCC csapatból is, állítólag éppen a Peugeot miatt.
Én legalábbis ezt olvastam ki ebből a cikkből

a-citroen-a-wrc-t-valasztotta-loeb-tavozik
loebot-meglepte-hogy-kiraktak
a-citroen-menedzsment-kuldte-el-loebot
miert-szakitott-loeb-es-a-citroen
matton-es-ribeiro-loeb-tavozasarol

[ Szerkesztve ]

(#37) Beri78


Beri78
őstag

sok mega letölt, megnéz, töröl - gyors karrier :(

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#38) #78687232


#78687232
törölt tag

Végre sikerült kipróbálnom. Dirt Rally után egy igazi okádék ez a játék ;]

(#39) Csillag93 válasza #78687232 (#38) üzenetére


Csillag93
újonc

„Tetszett a tartalmi része, a többivel viszont nem tudtak megvenni kilóra.” - [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.