Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) andris1602


andris1602
aktív tag

tucat

(#2) donceleger8


donceleger8
őstag

S5230-am volt, ez szerintem visszalépés ahhoz képest. Legalábbis nagyon csúnyán néz ki.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#3) dedike válasza andris1602 (#1) üzenetére


dedike
addikt

nem tucat, ez kacat... :(

Jó szerencsét!

(#4) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Kiköpött Champ II....

All→M8

(#5) V.T.CS. válasza callmeakos (#4) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

ja.ugyanolyan csöves xar mint az elődjei.

(#6) Apika


Apika
Közösségépítő

Belépőkategória....

(#7) callmeakos válasza V.T.CS. (#5) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Annak idején azért az első Star nem volt olyan rossz....
Persze a korai TouchWiz rendszer hááááát...... :F

All→M8

(#8) pons


pons
csendes tag

Azért ezt a belépő kategória dolgot is gondoljuk át! Aki ezzel lép be az érintőkijelzős telefonok világába, az valószínűleg utálni fogja az okostelefonokat, mivel azt hiszi, hogy érintőkijelző=okosmobil. Az ilyen nem nagyon fog mégegyszer ilyesmit venni, inkább a gombos ajánlatokat keresi majd.

(#9) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem sok változást látok a Star 2-hoz képest, ha jól emlékszem abból is volt két SIM-es verzió :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#10) Duree


Duree
veterán

Nem estem hasra töle,nekem nem tetszik,se a telefon se a paraméterei.Kár ilyenre pazarolni az idöt.

duree54

(#11) Apika válasza pons (#8) üzenetére


Apika
Közösségépítő

De van, aki csak ilyet bír kigazdálkodni anyagilag... Vagy ennyi tudás, kinézet is elég (tetszik) neki...

[ Szerkesztve ]

(#12) B1T3


B1T3
addikt

Biztos meglepő, de nem tetszik. Mondjuk kapásból nem szívesen vennék nem okostelefont.

(#13) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Nem lett egy nagy szám, de ennek is meglehet a piaca. Akinek érintős zárt rendszerű szerényebb árfekvésű kell, úgyis bekerül ez is mint lehetőség.

(#14) dedike válasza PR0JECTNR56 (#13) üzenetére


dedike
addikt

Igen. Elfér a millió+1-ik tagot számláló Samsungok között!

Jó szerencsét!

(#15) #95590400


#95590400
törölt tag

tegye fel a kezét, aki a pár nappal ezelőtti cikkben lévő S5222 és e között lát valami érdemi különbséget. :DDD

(#16) donceleger8 válasza pons (#8) üzenetére


donceleger8
őstag

Milyen igaz! Unokatesóm egy Champ-el kezdte, és most azt mondja hogy soha többet érintős telefon. Vissza is tért a Nokia 6300i-re. :)

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#17) RepeatSector válasza #95590400 (#15) üzenetére


RepeatSector
senior tag

Senki nem foglya feltenni a kezét mivel az ugyanaz a teló mint ez csak a duos verzió(magyarul a star 3 duos S5222), ami a cikk szerint is mm-re megegyezik!

[ Szerkesztve ]

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#18) ducsidu


ducsidu
senior tag

Szerintem elég ronda... de miért lett kisebb a felbontás (és a kijelző)?

(#19) V.T.CS. válasza callmeakos (#7) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

amikor trendi volt a star1 akkor olcsobban vettem meg a 9500 storm-ot mint spanom azt a kakit.es azert volt kulonbseg.

[ Szerkesztve ]

(#20) #95590400 válasza RepeatSector (#17) üzenetére


#95590400
törölt tag

igen. én is erre gondoltam. ezért kellene megnézni az irónia szócikket valamerre, miután megnézted a fog szó ragozását. is.
ugyanis lehoztak két különböző cikket pár napon belül ugyanarról a telefonról. ez rosszabb, mint a samu hét fókabőr nyúzása a telefonokról. :DDD

(#21) -=6Y!10K=-


-=6Y!10K=-
csendes tag

star 240x400 kijelző egész élvezhető kép pofás kis teló főleg a maga idejében terészetesen nem csúcs model :C
star 2 szintén 240x400 van már wifi szögletesebb forma :/ csúnyább szerintem
már kíváncsi voltam hogy hova tovább ezek után :U Samsung szégyen hogy ezt a shittet star 3-nak nevezi. :W :W

(#22) SkyLaci


SkyLaci
őstag

nem értem mit kell folyton fikázni, kellenek az ilyen olcsó készülékek is a piacra, nyilván ne mi vagyunk a cél közönsége, de sokaknak ez tökéletesen megfelelő, elegáns megjelenésű, nehogy már azt rójuk fel hibájának hogy olyan a dizájnja mint a tavalyi csúcskészüléknek.

(#23) iNfAntRy


iNfAntRy
senior tag

Ez igy ebben a formában szerintem már elég kevés. A Star 2, annyibban volt előrelépés az elsőhöz képest, hogy Jack csatlakozó + WLAN. De a Star 3 specifikációit tekintve ugyanaz, mint az elődjei. Kicsit változott a külső, szerintem kicsit rondább lett, de a 3-nál már szerintem elvárhatóbb lett volna egy legalább 3,2" kijelző, 5mp kamera. De majd meglátjuk, gondolom vinni fogják, mert olcsó.

Galaxy Tab 4, Galaxy A20e, Galaxy S20FE

(#24) johny dragon


johny dragon
aktív tag

Visszafejlődés... :(

Xperia mini pro 4.0.4

(#25) -Valinas-


-Valinas-
senior tag

Ez Milyen Bűn Ronda...

Komolyan néha nem értem a Samsungot, hogy hogy képzeli, hogy ez a puha, fényes műanyag még valakinek elfogadható... + az a jó kis króm hatású hányadék, amit minden telefon oldalára felkennek...

(#26) Probber


Probber
őstag

Király, hogy mindenki az mondja és úgy gondolja, hogy ez bizony ronda, pedig a Galaxy S is "így néz ki", amiről azért jó néhányan más véleménnyel vannak. Muhahaaa... ;]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#27) RaveForce


RaveForce
veterán

szvsz nem méltó a star nyomdokaiba lépni, nemhogy a star2, de a sima starhoz sem képest mondanám előrel lépésnek :(

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#28) St_Riv


St_Riv
csendes tag

Nagyon kell az ilyen csak így tovább. Árára kíváncsi leszek, de a Star-ok árazásban is sztárok voltak idáig úgyhogy nem aggódom.

(#29) sz.gabor11 válasza andris1602 (#1) üzenetére


sz.gabor11
tag

suzuki telefonban

(#30) kawalaci válasza donceleger8 (#2) üzenetére


kawalaci
csendes tag

Én most vásároltam egy ilyen készüléket a két sim kártya használata végett. Idáig idegenkedtem az érintő kijelzős telefonoktól de most ennél a készüléknél kellemesen csalódtam:) Nagyon jól kezelhető és a nagyobb kijelző miatt nem tudok hibázni a pötyögésnél :) Tudása bőven elég jó a hétköznapi használatokhoz! Ha többet akarok használom a notebookomat ebből a szempontból nem tudnak kielégíteni a telók :D csak ajánlani tudom jó kis teló :) az ára is korrekt :)

(#31) karcagie


karcagie
csendes tag

Sziasztok !Segítséget szeretnék kérni,hátha valaki már találkozott ezzel a problémával.
A lányomnak vettem egy samsung star 3-as telót (telenor-os).Olyan probléma van vele hogy a fényképező elindításánár a következő felirat jelenik meg "sikertelen".....tehát nem lehet használni a fényképezés üzemmódot .
A készülék garanciális fel is hívtam a telenort...de legalább 3 hét mire visszakerül a telefon töllük...hátha van valami okos megoldás és nem kell elküldeni a szervízbe.
Segítségeteket előreis megköszönöm!!
Ha lehet karcagie@freemail.hu címre küldjétek a a megoldást ...ha van :W

(#32) bence9211


bence9211
csendes tag

Sziasztok! Samsung S5220 telómon ha használni akarom a mobilnetet és pl fel akarok lépni facebookra azt írja ki hogy ellenőrizze a wap kapcsolatot. A beállításokba a mobil hálózatokon belül az automatikus van beállíttva nem tudjátok mi lehet a gond?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.