Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Tehát az ottani modell tuningja.

Még mindig látszódik, hogy megéri piacokra fókuszálni a gyártóknak.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) 30z.Samu


30z.Samu
félisten

Kép alapján a piros elég jól néz ki.

Sic Parvis Magna

(#3) forgonati


forgonati
őstag

Tehát ez gyakorlatilag a Note 7 ami nálunk van Global néven.

Keelah Se'lai!

(#4) rottenbull


rottenbull
senior tag

A Bayer az szuro, nem?

(#5) fornettisuti válasza rottenbull (#4) üzenetére


fornettisuti
veterán

:K

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#6) #22743424


#22743424
törölt tag

Teszt mikorra várható az RN7 - ről ha szabad kérdezni?

(#7) 30z.Samu válasza #22743424 (#6) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szerintem lassacskán már jön. :K

Sic Parvis Magna

(#8) forgonati válasza #22743424 (#6) üzenetére


forgonati
őstag

Akit érdekel a telefon, úgyis olvasott-nézett már más oldalakon. Szerintem a MA kb az utolsó lesz az ilyen oldalak közül, aki kijön a teszttel.

Keelah Se'lai!

(#9) #22743424 válasza forgonati (#8) üzenetére


#22743424
törölt tag

Megvétel előtt én is elolvastam vagy 4 tesztet. Én szeretem olvasni az MA tesztjeit is.😀

(#10) M@cika


M@cika
őstag

Én a Redmi Note 8-at várom, értem én, hogy a régi prociktól is meg kell szabadulni, de mikor jönnek már végre a 730-as Snap-pal szerelt telók?

Nasit a kis fehér medvének!

(#11) Graphics válasza M@cika (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Note szériába nem mostanság.

Hamarabb kerül majd Mi készülékbe, illetve rebesgetnek valami Poco Lite-ot is, vagy Redmi csúcs alatti készüléket, na abban.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) Pityu. válasza #22743424 (#9) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Neked is xiaomi redmi note 7 es telefonod van?Nem tudom ismered e a redmi note 5 telefont,annál jobb sokkal?Úgy értem,hogy anyag használat,tartósság,ilyesmi.Néztem a redmi note 7 ről pár tesztet köztük a telefon kínzósakat és a műanyag kleret nekem kicsit gagyinak tűnik,bár nem fogtam még a telót milyen lehet a súlya vagy az anyagminősége ilyesmi.Szóval a redmi note 7 majdnem kettétört a redmi note 5 meg nem.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#13) #22743424 válasza Pityu. (#12) üzenetére


#22743424
törölt tag

Az van, de én autóstáskában hordom a dolgaimat. Egy külön rekesz a telefonnak, tokkal együtt. Ráadásul ez az első xiaomi telóm. Szerintem rendben van a telefon de nálam ez nem szempont annyira, hogy fém vagy műanyag.

(#14) Pityu. válasza #22743424 (#13) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Hát azért tartósság szempontjából valamennyire lényeg szerintem

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#15) #22743424 válasza Pityu. (#14) üzenetére


#22743424
törölt tag

A tartósság nagyon szubjektív dolog sztem. Manapság, ilyen kiélezett piaci helyzetben egyetlen egy gyártó sem engedheti meg magának, hogy olyan termékeket gyártson ami szétesik az ember kezében. Ezt egyszer el lehet játszani de többet nem olyan márkát venne az ember.Volt samsung note telóm egy idő után csak úgy pattogzott lefele a festék a fém részről.majd az idő eldönti, hogy az RN7 mennyire lesz tartós. :)

(#16) Pityu. válasza #22743424 (#15) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Egyébként nem tudom,fotózni mennyire szoktál a telfonnal?Nem tudom a redmi note 7 ben már benne van a google camera nem tudod az tud raw formátumot is vagy azon belül is csak jpeg képet tud készíteni?

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#17) #22743424 válasza Pityu. (#16) üzenetére


#22743424
törölt tag

Én magam nem igen fotózom de van hozzá Gcam, letölthető.Vannak a topikjában akik többet tudnak mondani neked evvel a témával kapcsolatban.Fotózásra ott a HTC u11 nekem.

[ Szerkesztve ]

(#18) Pityu. válasza #22743424 (#17) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Ezekkel is elég jó képeket készítenek,google camerával meg azt mondják kiválló képeket,jó tudom van samsung s10 meg iphone x tököm tudja mi meg google pixel biztos nagyon jók csak kurva drágák annyit nem ér pláne,hogy néha néha xy időn belül eladja az ember.Akkor inkább dslr gép,ezt a kisebb összeget még megéri egy telefon és ezeknek a xiaomiknak ár érték aránya elég jó és kamerában sem kell szégyenkeznie.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#19) Narancskoma válasza forgonati (#3) üzenetére


Narancskoma
tag

Úgy néz ki, csak a másik piachoz más név illik

(#20) M@cika válasza Graphics (#11) üzenetére


M@cika
őstag

Láttam, állítólag Mi A3 lesz az első. (Bár a név még nincs megerősítve)

Nasit a kis fehér medvének!

(#21) Nincsen válasza M@cika (#10) üzenetére


Nincsen
csendes tag

Ha nem óckodsz a stock droidtól az A3 jöhet legkorábban 7xx procival.

* Upsz látom tárgytalan

[ Szerkesztve ]

(#22) *Mukeey* válasza #22743424 (#6) üzenetére


*Mukeey*
addikt

Igazából mindegy, úgyis különösen ajánlott lesz☝️

iPhone 12 Pro Max, Mi Pad 5

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.