Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#2) cyberkind


cyberkind
félisten

Ha előzmény lesz akkor szerintem jönni fog PC-re, és így kihagyható az egy. :) Aztán mégse és jöhet PS4-re. :DD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#3) oriic válasza cyberkind (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Előzmény lesz, 1899-ben játszódik.

Live-Die-Respawn

(#4) myckey


myckey
veterán

De jó lenne ez -is- PC re... :C

A remény hal meg utoljára.... :R

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5) -FLY->


-FLY->
őstag

Ez még 27fps-el is kell! :DDD

(#6) -FLY-> válasza myckey (#4) üzenetére


-FLY->
őstag

Legalább nem melegíti annyira a szobát a pc, van jó oldala is a dolognak. ;]

(#7) J.Hetfield válasza -FLY-> (#6) üzenetére


J.Hetfield
aktív tag

Helyette a ps4 fűti sokkal jobb hőfokkal. ;]

[ Szerkesztve ]

(#8) Benito94


Benito94
tag

Örülnék neki ha kijönne PC-re de sanszos, hogy nem. :/ Nem hiszem, hogy olyan nehéz lenne a portolás főleg a GTAV óta amit szerintem jól optimalizáltak PC-re.

(#9) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindegyik csak a PC-s portért sír... ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) tailor74


tailor74
őstag

Vásárlási kedvem támadt. :D

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#11) oriic válasza .LnB (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mondja ezt a PS4 tulaj. :DDD

Live-Die-Respawn

(#12) Benito94 válasza .LnB (#9) üzenetére


Benito94
tag

Nem sírok csak örülnék neki, egy ekkora cím ami Ps4-re meg XBOX-ra is kijön jöhetne Pc-re is mert ha egy Ps4 exkluzív játékról lenne szó akkor nem szólnék egy szót sem de így. Lényeg, hogy örülnék ha jönne, ha nem akkor ez is kimarad, az élet megy tovább. :D

(#13) ProEvoFan válasza .LnB (#9) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ugye, hogy ugye!Nem volt nehéz PC mainstream mivoltad ellenére PS4et venni!!??
:D
Egy gtx1050 ti árából meg is van oldva a probléma :B

[ Szerkesztve ]

(#14) cyberkind válasza .LnB (#9) üzenetére


cyberkind
félisten

Gta 5 után ellehet képzelni mekkora ugrás lenne, nekem ez a gondom, ha viszont nem jön ki PC-re akkor nem fogom ott látni, hogy milyen lehetne, így nem izgat a dolog. :P

Paranormal Cocktivity

(#15) .LnB válasza ProEvoFan (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Olcsóbb volt még annál is. :D

(#14) cyberkind Jó ez a trailer, hangulatos nagyon. És valószínűleg játszani is fogok vele. De egy GTA VéÍ-nek jobban örülnék.

(#11) oriic Naná, hogy direkt csinálom. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) mike1334 válasza Benito94 (#12) üzenetére


mike1334
veterán

Miért más, ha PS exkluzív, mint, ha konzol exkluzív? :F Komolyan kíváncsi vagyok, nem trollkodás...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#17) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Nem a L.A. Noire-ből kellett volna remastered, hanem a red dead 1-ből. sajna nem volt ps3, xbox360-am, de ezt a játékot nagyon bepótolnám. A 2 tuti vétel, tipikus rockstar minőségnek tűnik. ;]

(#18) Puma K válasza Benito94 (#8) üzenetére


Puma K
veterán

Anno mikor az előző részt csinálták, akkor annyira kapkodtak a kiadással, hogy a játékot készítő "csodálkoztak" rajta, hogy elfogadhatóan-játszhatóan fut Xbox360 és PS3 konzolokon anno. Plusz más futó projektjük is volt abban az időben, így nem tudtak újabb embereket átcsoportosítani.

A sietség mellet a másik probléma az volt, hogy nem dokumentáltak mindent a készítés során így adott idő közben eszközölt javításokat sem. Amibe utólag belenyúlva, újabb hibát generáltak és ment az idő az adott probléma 0-ról történő javításával.

Az sem volt segítségükre a készítőknek, hogy ugyan az a grafikus motor került szinte nulla változtatással a RDR-be mint amit a GTA IV alatt használtak, de a RDR esetén nagyobb a bejárható pálya ami plusz optimalizálást igényelt.

Mivel a célhardver-játékos gépen azaz a konzolokon is éppen, hogy sikerült a játszhatóságot elérni még a kiadás dátuma előtt, így a PC-s porttal meg sem próbálkoztak a GTA IV-gyes tapasztalatokból kiindulva.

Anno találtam egy hitelesnek vélhető videót, ami a témával foglalkozott avagy miért nincs PC-s RDR és ott hangzott el mindez.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#19) Shing


Shing
őstag

Kíváncsi vagyok, hogy a PC-s portnál figyelembe veszik-e a hardveres lehetőségeket. Anno a GTA4-nél is eléggé fellehetett húzni az autók mennyiségét, stb. Most valami komolyabbra gondolok ami leterhelne egy mai középkategóriás Ryzen 5/i5 procit is. Jobb AI, több ember az utakon, nagyobb állatvilág, jobb fizika, stb. A "60FPS" már kevés. ;]

mike1334:
Szerintem félreérted. Az ok, hogy egy Sony álltal pénzelt studió játéka nem jelenik meg más platformra, de egy ilyen játéknál nem igazán van rá értelmes ok.

(#20) mike1334 válasza Shing (#19) üzenetére


mike1334
veterán

Miért van olyan játék, ami nem jelenik meg konzolra csak pc-re? Abból azért több van. Az ok meg nagyjából mindegy is a felhasználók szempontjából.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#21) kiezTe90


kiezTe90
senior tag

Ha nem játszottam az első résszel, mennyire lesz érthető a második?

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#22) mike1334 válasza kiezTe90 (#21) üzenetére


mike1334
veterán

A második előzménytörténet, szóval, igazából a "0." rész lesz.

Ezzel is kezd a hír: Az előzményként érkező új rész továbbra is csak konzolokra készül, PC-s változat egyelőre még nincs bejelentve.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#23) HaZsolt válasza kiezTe90 (#21) üzenetére


HaZsolt
őstag

Ezért is lenne fontos a hozzászólásomban írtak:). Ezért is kellett volna inkább ebből 1 remastered mint az L.A. noire-ből.

(#24) adamssss


adamssss
veterán

Ezert kell megint ps-t vennem... de megeri :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#25) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Nyáron befejezik a Westworld évadát, ōsszel jöhet a RDR2. Weehuu

Life, Uh, Finds A Way

(#26) Jeanne d'Arc

Legjobban várt game a Detroit után.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#27) Norb79 válasza HaZsolt (#17) üzenetére


Norb79
őstag

Van remaster az első részből. Ha megveszed digitálisan az xbox360 verziót, akkor az játszható x1-en, és ráadásul x1x-re van 4k feljavítós patch is, ami felér egy remasterrel.
Szerintem, ha jön a 2. rész x1-re (és miért ne jönne), akkor valójában kész is a pc portolás, már csak szándék kérdése, hogy ki is adják e PCre.

(#28) XuChi


XuChi
addikt

Na e miatt a jàtèk miatt, legalàbb volt èrtelme a One X megvételének :)

Remélem, még a Ps4 Pro verziónál is jobb lesz. 60Fps, jobb texturák, ilyenekre gondolok :D.

Nah persze, lehet marad a 30fps. Az sem baj. Ezt a címet azon is végigjátszom. :C

[ Szerkesztve ]

(#29) Norb79 válasza Puma K (#18) üzenetére


Norb79
őstag

Playstation now, és puff ott a pc-n játszható RDR1, ráadásul az első hét nap ingyenes. Vagy x1-ről is lehet streamelni pc-re (mondjuk haver/unokatesó/szomszédpistike xboxáról a te pc-dre mondjuk, amikor éppen nem xboxozik). Szóval ha direktben nincs is port, azért kerülőutak már vannak a 21. században. :)

(#30) Puma K válasza XuChi (#28) üzenetére


Puma K
veterán

"Remélem, még a Ps4 Pro verziónál is jobb lesz. 60Fps, jobb texturák, ilyenekre gondolok :D."

Már miért lenne jobb az Xbox-os verzió?
Ugyan azzal fogsz te is játszani mint a PS-esek.

Meg pont elvileg a PS4 PRo az erősebb a most kapható 2 gyártó konzolja közül.

(#29) Norb79

Annyira azért nem izgat, hogy ~10-nél kevesebb cím miatt vegyek konzolt amit másra nem tudnék használni. Meg hát a kontroller is... nálam egyedül autós játékokban van használatban... GTA V-ben is lövöldözni egér+bill-el tolom (meg minden másban is) és vezetéshez meg az Xbox kontrollert veszem a kezembe.

"... azért kerülőutak már vannak a 21. században"

Ezeket úgy hívom hogy emulátorok.
Pár év és lesz PS4 és XboxO emulátor is. A PS3-é is szépen fejlődik.

Nem sietek, de köszi a tippet
Ja meg a barátaim között nincs konzolos ;] :D .

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#31) mike1334 válasza Puma K (#30) üzenetére


mike1334
veterán

Pont hogy nem erősebb, az Xbox One X-ben erősebb hardver van.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#32) mike1334 válasza HaZsolt (#23) üzenetére


mike1334
veterán

De hát előzmény...senki nem olvasta el a hírt, amihez írkál? :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#33) XuChi válasza Puma K (#30) üzenetére


XuChi
addikt

One X a jelenlegi legerősebb konzol a piacon. Ha megtenné a Rockstar, hogy kiad egy One X-re optimalizált verziót, az nagyon jó lenne, de úgysem fognak ezzel külön vacakolni sajnos.

Meglesem majd melyik verzió jobb, melyik fut stabilabb FPS-el és azt veszem majd meg. Hála égnek van mind két konzol otthon :R

(#34) KEAN


KEAN
tag

Fat One-om van, de ezért a játékért lehet, hogy váltanék X-re. :D
Talán addigra az ára is bezuhan és valami jó kis karácsonyi akció is lehetne majd.

"Persze, hogy tudtam, csak nem sejtettem!"

(#35) Puma K válasza mike1334 (#31) üzenetére


Puma K
veterán

& (#33) XuChi

Hoppá bocs, úgy tűnik kevertem a szezont a fazonnal :B

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#36) ProEvoFan válasza mike1334 (#31) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Lehet a játék felhozatalra gondolt.
;]

(#37) Televan74


Televan74
nagyúr

Ha lesz is PC-n akkor is minimum fél év csúsztatással.Kihozzák a maximumot a konzolokból a profitot illetően.

Én is gondolkodom erősen egy konzol vásárlásán,2021 még messze van(PS5),addig ellenék 1080p -n egy sima PS4 -el is.Konzol exkluzívokra mindenképp jó lenne és nem azon kellene agyalni,hogy talán megjelenik e az adott játék PC -re valamikor egyáltalán.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#38) kiezTe90 válasza mike1334 (#22) üzenetére


kiezTe90
senior tag

Ja tényleg. Bocsi már este volt! :)

Egyre többször egyetértek Thanosal...

(#39) Norb79 válasza Puma K (#30) üzenetére


Norb79
őstag

Playstation now az pont egy emulátor jellegű szolgáltatás, de valójában felhőből futtatja a ps3/ps4 játékokat, többet között a RDR-t is és ugye megy PCn. Csak ugye az eredeti PS3 verzió, nem remaster, szóval az úgy is néz ki, olyan a frém, stb. Plusz kontrollerrel tudod csak irányítani, ahogy a ps3 verziót. Még én sem próbáltam, de van hét nap ingyen, ha nagyon nagy az RDR ínség, akkor meg lehet vele próbálkozni.

(#40) mike1334 válasza ProEvoFan (#36) üzenetére


mike1334
veterán

Lehet, de attól nem fog (feltétlenül) jobban menni az RDR 2 Pro-n, hogy van rá áncsártid is....

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#41) Kicsiguszti


Kicsiguszti
tag

Ebben a részben lesznek indiánok? Lehet, hogy nem lenne korhű, de sokat dobna a hangulaton, nem?

(#42) adamssss válasza Kicsiguszti (#41) üzenetére


adamssss
veterán

Ekkor már szabadon nem nagyon voltak. Egy kettő persze elvétve lehet hogy lesz, de nem nagyon hiszem.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#43) Anaren91 válasza mike1334 (#40) üzenetére


Anaren91
senior tag

Az lehet, de a kb 80vs30 milliós konzol eladási statisztika, lehet beleszól abba hogy melyik konzolt favorizálja jobban a fejlesztő csapat. És nyilván ahonnan nagyobb bevételre számítanak.

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#44) mike1334 válasza Anaren91 (#43) üzenetére


mike1334
veterán

Azért jön ki hetente új X-box One X enhanced patch játékokhoz, mert a fejlesztőket nem érdekli az X...
Plusz gondolj már bele mekkora hülyeség lenne, hogy az erősebb hardveren rosszabbul futna a játék..e mögött semmi logika sincs..az optimalizálás kb ugyanakkora lesz, onnantól meg csak a hardver dönti el.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#45) Anaren91 válasza mike1334 (#44) üzenetére


Anaren91
senior tag

Egy szóval nem írtam hogy a one x en roszabbul futna majd. Viszont a sima ps4 és one között sanszos hogy nem fognak annyi figyelmet fordítani a one ra.
Btw a sok jó játék között ami mostanában árad boxra be is baszna ha legalább a one x patchet nem tolnák...

[ Szerkesztve ]

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#46) mike1334 válasza Anaren91 (#45) üzenetére


mike1334
veterán

Meg pont elvileg a PS4 PRo az erősebb a most kapható 2 gyártó konzolja közül.
Innen indult a beszélgetés.

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#47) Anaren91 válasza mike1334 (#46) üzenetére


Anaren91
senior tag

Ezt se én írtam...

MSI B450 Tomahawk Max, Ryzen 7 5800x3d, PowerColor 6700XT Hellhound,64 Gb 3600Mhz CL18

(#48) mike1334 válasza Anaren91 (#47) üzenetére


mike1334
veterán

Szóval se az elejéhez, se a közepéhez nem szóltál hozzá, hanem a végére biggyesztettél oda valami..okkké :DDD

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#49) NandorHUN


NandorHUN
addikt

Még 2 év és talán lesz PC-re is. :D

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#50) mike1334 válasza NandorHUN (#49) üzenetére


mike1334
veterán

Jaja, pont mint az első rész :D

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.