Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Ez jó hír.Köszönjük.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#2) Apika


Apika
Közösségépítő

Legalább ezt is megcsinálták... :C

(#3) UnlimitedN20


UnlimitedN20
tag

Azért ha megígérték, előbb-utóbb csak teljesítették :K

█║▌│█│║▌║││█║▌║▌║

(#4) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

A régi S60v5 -ösökre is kijöhetne.Ha ez a vas elviszi akkor azok is elvinnék.Csak egy CPU overclock kérdése az egész.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#5) ClioRS válasza JR.CSé (#4) üzenetére


ClioRS
őstag

Nem egészen, az 500-asban 2D gyorsító található, ami a menüt gyorsítja, de 3D gyorsításra nem alkalmas.

(#6) JR.CSé válasza ClioRS (#5) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Mióta? Ugyanaz az ARMv11 -es van benne mint a legtöbb Nokiában.Így semmi más nem segíti a CPU munkáját. Névszerint: ARM 1136JF-S nézz utána.

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#7) djszido


djszido
tag

Már csak a T-re kell megint várni, hogy kiadja a saját szétmoddolt szoftverét... :S

(#8) Karma válasza JR.CSé (#6) üzenetére


Karma
félisten

Nézz utána te, ugyanis kifelejtetted a Broadcom BCM2727 médiaprocesszort/GPU-t, ami a 2D/3D gyorsítást is végzi az 500-at kivéve a többi S^3-as telefonban.

De azért szép nagyzolási kísérlet.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#9) JR.CSé válasza Karma (#8) üzenetére


JR.CSé
senior tag

Karma pont arról volt itt szó h ez a GPU nincs benne az 500-ban és a régebbi S60v5-ös telókban ... Így nem nekem van gondom a szövegértelmezéssel.

[ Szerkesztve ]

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#10) MadcapLaughs válasza JR.CSé (#9) üzenetére


MadcapLaughs
csendes tag

"Graphics Processor: 2D Graphics HW Accelerator with OpenVG 1.1 support"
Link

(#11) Karma válasza JR.CSé (#9) üzenetére


Karma
félisten

De az S60v5-ökben semmilyen extra GPU nem volt, míg az 500-ban van valami plusz az OpenVG-hez. A pontos típusához el kéne olvasni mindkettőnknek egy L3-4-es szervizkönyvet... Szóval még mindig nálad esett le a labda :P

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#12) AMD Power


AMD Power
titán

Ennek örülök.. sok a 500 Nokia tulaj.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#13) kaller1


kaller1
veterán

vodás frissítés is van már, vagy csak a gyári fw-esre érhető el?

.::> <::.

(#14) kpal


kpal
veterán

Ki kéne próbálni ezt a telot :)

(#15) Lacus_84


Lacus_84
senior tag

Sziasztok!

Én ma frissítettem az 500-asomat a Bellére. Hát mit mondjak, így elsőre egyáltalán nem vagyok megelégedve vele... elvileg könnyítettek a kezelésen, de szerintem még bonyolultabbá tették. Nekem jobban bejött az Anna.
Amit hiányolok így elsőre:
- nem lehet (vagy csak én nem találom?) főképernyőre kitenni a Bluetooth menüt
- rádiót mostmár csak fülhallgatóval lehet használni
- ha bemegyek az üzenetek menübe, nem jelennek meg egyből a mappák, hanem külön kell őket előhívni a menüből.
- fent volt a telón a force control widget, de a frissítéssel eltűnt. Igaz, le lehetne tölteni az áruházból, de mostmár fizetős (anno ingyen szedtem le).

Szóval egyelőre nem tudok jót mondani róla...

Egyébként tudjátok, hogy hogyan lehetne visszatelepíteni az Annát?

(#16) kaller1 válasza Lacus_84 (#15) üzenetére


kaller1
veterán

Az Annát visszatenni már nem fogod. :U

.::> <::.

(#17) Lacus_84


Lacus_84
senior tag

Hát ez nem jó hír. Akkor kénytelen leszek megszokni Bellét.

(#18) Jaded


Jaded
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek, ha beviszem a telefont Nokia szervízbe, el tudják intézni a szoftverfrissítést? "Sajnos" T-Mobile-os, de nem sok kedvem van rájuk várni, amíg ülnek rajta.. :((

Renault Megane IV Limited

(#19) aljuzer45


aljuzer45
csendes tag

Hm-Hm nos mint nem a legújabb kaszli tulaj igy sokat már nem várhatunk el a frissitésekben,mert müszakilag sok már kzárva/Pld Nokia 5230/ tipus is marad mint volt,van!! :(( :(

focsoro

(#20) kaller1 válasza aljuzer45 (#19) üzenetére


kaller1
veterán

:F :U

.::> <::.

(#21) kpal válasza kaller1 (#20) üzenetére


kpal
veterán

:C ;) :DD

(#22) gáspár lászl


gáspár lászl
tag

nekem lenne egy nokia 500 telom,és nem tudok rá rakni sis fájt pedig elkéne fogadnia a sis programot,azt hogyan tudnám megoldani? hogy feltudja ismerni a progit

(#23) Arvernia123


Arvernia123
tag

sziasztok!!

nekem van egy nokia 500-telefonom,és újra akarnám rakni rajta a szoftver ,rá dugom a gépre usb kábelen keresztül rá megyek a nokia pc modba és nem érzékeli a pc suite valamiért pedig rá dugtam a telot meg be is van kapcsolva rajta és valamiért nem érzékeli a telefont,léci segítsetek nekem nagyon szépen köszönöm???

(#24) Lacus_84 válasza Arvernia123 (#23) üzenetére


Lacus_84
senior tag

Szia!

Az usb kapcsolatot allitsd be ugy, hogy a Nokia Suite legyen az alapertelmezett.

(#25) Arvernia123 válasza Lacus_84 (#24) üzenetére


Arvernia123
tag

be van rajta állitva de másik gépre rá raktam az egyből fel ismerte csak szerintem az én gépem már nem ismeri fel vagy még kell valami program mellé,de azért köszönöm a válaszodat

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.