Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) novinyul


novinyul
veterán

Közép- közép felső kategória egyik legjobb választása lehet a gyártóknak, komoly ellenfele a Snapi 765G-k.

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#2) Masooo válasza novinyul (#1) üzenetére


Masooo
aktív tag

Nem tudom mert azokra a lapkákra nem emlékszem már, hogy hol vannak a korlátok, de ennek is van azért jópár. Meglátjuk. Viszont örömteli, hogy lehet olvasni a mediatekről és kicsit pozitv féle híreket. A verseny, ha van akkor jó.

Politikáról priviben sem vitáznék, mert hát ki a bolondabb? A bolond, vagy aki követi őt?

(#3) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Azért a 4K 60 fps mehetne legalább. A 8k ugyis hülyeség még egyelőre.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#4) Cassi válasza novinyul (#1) üzenetére


Cassi
senior tag

Ha lehetne kapni Európában, de még mindig nincs semmilyen Dimensity, ha jól látom.

(#5) PistiSan válasza pusszycat (#3) üzenetére


PistiSan
addikt

Én legtöbbet 720p-vel videóhoz, a 60 fps meg kifejezetten idegesít.

(#6) RoBos


RoBos
senior tag

Én igazából még egyszer sem olvastam lehúzó cikkeket az új, ismétlem új Dimensity procikról, és kíváncsi leszek, h ezek után pl. a következő Redmi Note 10/10 Pro a D820-at, vagy inkább ezt a D800U-t fogja-e megkapni! :K
Mert ugye a gyártókat a legkevésbé se érdekli, h a userek nem tudnak MTK alá fözött ROM-ot hegeszteni maguknak. Nekik sokkal fontosabbak más szempontok mikor egy MTK SoC mellett döntenek. De ezt csak úgy megjegyeztem, mert sokan ezért szidják az MTK procis telókat.

(#7) novinyul válasza Cassi (#4) üzenetére


novinyul
veterán

Elvileg az LG a Velvet egyik variánsát már Dimensity procival adja ki. De szerintem a Xiaomi a következő Note szériát már tuti így fogja kiadni(szerintem)

Pixel 8Pro - Realme 9Pro Plus - Retro telefonok

(#8) janeszgol


janeszgol
félisten

A MediaTek lehet az új AMD? A nagy visszatérő?

(#9) pusszycat válasza PistiSan (#5) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Miért zavar a 60 fps, az a jó ha folyamatos a videó nem darabos.

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#10) exedoc válasza pusszycat (#3) üzenetére


exedoc
senior tag

Szerintem is. Kisfilmekhez is igen jók ezek a telefonok már. 4K 60 fps-nek sok ember nem látja értelmét. Én igen. Kristálytiszta kép, amit szépen letömörítek 1440p-be méret megtakarítása miatt, minőség top, az esetleges hibák, zaj pedig eltűnik 1440p-ben.

(#11) Steve1207 válasza janeszgol (#8) üzenetére


Steve1207
veterán

Nekem is szimpatikusak ezek az új specifikációjú megjelenések az utóbbi időben, bár tényleg beleférhetett volna az említett 4k 60 fps.
Mennyire nem húzza el amúgy a MediaTek a mobilokban való debütálást?
Ez a hír nekem kb úgy hatott a középkategóriában, mint anno a Snapi 660, hogy hű meg ha, de ott jó 1,5-2 év múlva kezdtek csak ténylegesen a mobilokban megjelenni és úgy már elavultnak is számított :D

.

(#12) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Szerintem a 4k@60fps is megoldható, csak Sw decoding-al, a rendszer kódek is megoldhatja elvileg.

Vagyis HW-nak írja, de valójában a SW decoding zajlik :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.