Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

nem estem hasra a látványtól.

(#2) Gameghost


Gameghost
csendes tag

én azért egy ilyen cuccba legalább egy 2-magos procit pakoltam volna

Battlefield P4F 4ever

(#3) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

WTF?
Samsung Galaxy S WiFi 4.0 reloaded? :F

(#4) domerator


domerator
veterán

Hát ez kész... ezeknek elmentek otthonról a Samsungnál... :W
Ez kezd rosszabb lenni, mint egy autógyár x féle felszereltségű modellpalettája...

Az összes gyártó vezetői, tulajdonosai mind felnőtt emberek... és úgy versenyeznek egymással, mint az oviban... :F

ON:

A fehér telefonnak (vagy médiacuccnak) ilyennek kell lennie, nem pedig fekete keretes kijelzővel. :K

Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

(#5) Apika


Apika
Közösségépítő

Jelentkezzen, aki ezt meg fogja venni! Nem látom a kezeket... :DDD

(#6) Sasal1ty


Sasal1ty
tag

Ipod killer :DDD

GTA V : Pacikuki007

(#7) Solten


Solten
addikt

Saor Alba

(#8) hito


hito
nagyúr

2MP :Y Komolyan inkább ne raknának bele kamerát és akkor lehetne olcsóbb :W 18eFt-os bruttó végfelhasználói áron még lehet sikeres.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#9) lmisi


lmisi
senior tag

Sokkal értelmesebb lett volna a note-ból csinálni egy wifi only változatot. Legalább ICS-el.
Most kiadni bármilyen eszközt 2.3-as androiddal idétlenkedés.

(#10) harry3


harry3
őstag

Valahogy nem látom értelmét annak, hogy "kétnaponta" bejelentenek egy új Samsung készüléket, amik ráadásul nem is olyanok, amik megváltják a világot.

(#11) CarKiller47


CarKiller47
tag

Várjátok ki, lehet, hogy 20ezer lesz! :DDD

(#12) smkb


smkb
őstag

Hát ennek a jövevénynek tényleg kérdéses az értelme... a Galaxy S WiFi 5.0-legalább tényleg méretében jó arra amire, mégis nagyobb mint egy teló, egész jól lehert rajta videózgatni, akár lehet is alternatíva, nekem is van, szeretem mert a mérete miatt akksija is méretes 2500mah, bírja is.

De a piacon van jelenleg a 4.0 colos változata is, ráadásul mindkettőben 3.2mpxes vakus kamera van, és 2.3-as OS.

Most akkor ez miez? Mert mégha ez azért lenne jó, mert valamelyik mostani másik modellen alapszik és így olcsóbb a gyártása... de kérdem melyik jelenlegi Samsung mobiltelónak van 4.2 colos képernyője?

(#13) opeter87


opeter87
senior tag

Ezt most tényleg nem értem. Ezt miért kellett kihozni? :W
Van már ilyen kütyüje a Samsungnak.

(#14) hito válasza smkb (#12) üzenetére


hito
nagyúr

"Most akkor ez miez?" Raklap gőzölgő szarkupac! :K

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#15) matchbox_


matchbox_
csendes tag

csak én nem értem hogy mi haszna van az előlapi VGA kamerának? mert ugye nem igazán lehet videóhívni egy ilyen telefonnal szarral kütyüvel.. vagy skype?

mellesleg egy designer nyújtsa már be az önéletrajzát a samsungnál... unom nézni ezeket a droidokat

[ Szerkesztve ]

Nokia Lumia 710

(#16) buvartacsko


buvartacsko
addikt

na mizu? hol a super amoled ? :DD ide is ips mint az iphoneba? :P

(#17) kolosanyi válasza buvartacsko (#16) üzenetére


kolosanyi
veterán

A Super AMOLED a SGS felszereltsége volt (meg Nexus). Az utódokba Super AMOLED Plus került... :P
Btw az iPhone IPS-ét nem az LG gyártja?

(#18) buvartacsko válasza kolosanyi (#17) üzenetére


buvartacsko
addikt

ne haragudj, meg elfelejtettem, lemaradt a super giga mega hiper amoled plus plus jelző :) sajnos gyakran megesik, hogy nem tudom hol járnak már. nem mind1 hogy ki gyártja? én nem mondtam hogy a samsung gyártja nekik. a technológia az ugyanaz. ips ips

(#19) kolosanyi válasza buvartacsko (#18) üzenetére


kolosanyi
veterán

Nyugi, én se szeretem azt a túlszaturált, színhibás vackot. Én is IPS párti vagyok. :)

(#20) Moleman


Moleman
addikt

Ez most minek? A mai felhozatal mellett kb 50 ezret ér, van egy tippem, hogy a szűk kétszeresét fogják kérni érte. :D (mind minden más termékük esetén)

(#21) prolad


prolad
őstag

Nem látom értelmét.Ennyit a telefonom (arc S) is tud .Nem tudom milyen árban vannak az ilyenek de max 40t adnék érte.

(#22) AS


AS
félisten

5 ös verzio sem drága
50k:
link
Ez max lesz 40-45

Ja és érdemes megnézni hogy 5 ös verzió legnépszerűbb a Edigitálban.
link
Szóval igen is hogy van értelme.

[ Szerkesztve ]

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23) gzbotii


gzbotii
veterán

hat ha mar medialejatszasra hegyezik ki, akkor lehetne benne egy kicsit jobb HW meg 4.0 is majd..
Vagy evel, igy GSM modul nelkul olcson kell adjak..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#24) dahneey


dahneey
tag

én tervezem hogy egy 5.0ra beruházok ha úgy döntenek hogy tolnak rá ICS-t. bár lehet inkább ez a változat lesz belőle az IPS miatt.

(#25) RaveForce válasza AS (#22) üzenetére


RaveForce
veterán

pontosan! Az előzőt is nagyon vitték, pl nálunk most nincs is, és az ára is nagyon kedvező, de a sok hozzáértőnek biztos igaza van... :U

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#26) kerekfej válasza smkb (#12) üzenetére


kerekfej
addikt

Android-os Samsung PMP-k:
Samsung Galaxy Player 50
Samsung Galaxy S WiFi 3.6
Samsung Galaxy S WiFi 4.0
Samsung Galaxy S WiFi 4.2
Samsung Galaxy S WiFi 5.0

(#27) banoczyka


banoczyka
csendes tag

Sziasztok!
Valakinek van már esetleg ilyen kütyüje. Pár dolog ill. tapasztalat érdekelne.
Előre is köszi.

(#28) NGyuri válasza banoczyka (#27) üzenetére


NGyuri
aktív tag

Nekem van, kérdezz, ha érdekel.
Igaz még csak 1 hetes a cucc. Én legfőképp navira használom, meg a gyerek játszik vele. Szerintem nem olyan szar a kamerája sem (bár egy nagyobb AF-s beleférhetett volna), ahogy itt sokan mondják. Egész jó az akksija is.

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

(#29) atti199 válasza NGyuri (#28) üzenetére


atti199
csendes tag

Hol vetted ezt a médialejátszót?

(#30) NGyuri válasza atti199 (#29) üzenetére


NGyuri
aktív tag

Itt a hardveraprón cseréltem, de az edigitalba, már jó áron van.

[ Szerkesztve ]

hm, volt már minden Nokia S40, S60, iPhone, WinMo, na meg android és cégesként BB...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.