Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zedz


Zedz
addikt

Ez elég baráti szerintem. :K

(#2) ProEvoFan válasza Zedz (#1) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Túl baráti:)
Máshol olvastam hogy ez az ajánlott gépigény ami kb kell highon, 1080p @ ~60 FPShez.De gondolom inkább a GTX 970/1060 kell inkább, hiszen a GTX 760 sokkal lassabb kártya, mint az előbbi kettő.

[ Szerkesztve ]

(#3) oriic válasza ProEvoFan (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont most írtam oda, hogy a minimum az low, az ajánlott meg high. :)

Live-Die-Respawn

(#4) Ragnar_ válasza oriic (#3) üzenetére


Ragnar_
addikt

Viszont a GTX760 inkább a min.hez kellene, tényleg nem GTX970/1060 kategória..

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#5) oriic válasza Ragnar_ (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Valóban nem, de a hivatalos oldalon is így van leírva. [link]

Live-Die-Respawn

(#6) Nagynozi


Nagynozi
aktív tag

Olyan hülyeség ez a gépigény. A minimum gépigény Processzorai nem egy kategória, az AMD sokkal jobb, ugyanez az ajánlott gépigénynél, csak az Intel javára. VGA-król nem is beszélve, mintha a hasukraüttöttek volna és ömlesztve kártyákar írogattak volna egymás után mindkét kategóriában...

[ Szerkesztve ]

(#7) Pécsi gyerek


Pécsi gyerek
addikt

Mindenki nyugodjon le a pics@ba.Fog ez futni low-ba normálissan,még egy hd 7770- en is :K :D

[ Szerkesztve ]

Gigabyte b360 hd3+i5 8400+4×4 gb ddr4 2400 mhz+fsp 460 80+Gtx 1060 6 Gb +zalman z1 neo

(#8) Ragnar_ válasza oriic (#5) üzenetére


Ragnar_
addikt

Tényleg. Akkor max. őket lehetne még megérdezni, hogy 'but why ?' (kb. GTX950=GTX760 kb. és egyik min. másik ajánlott..)

[ Szerkesztve ]

Ryzen R5 1600X - ASUS PIRME-B350 PLUS - 2x8Gb G.Skill Aegis 3GHz - Gigabyte 1070 G1 Gaming

(#9) ViZion


ViZion
félisten

Az alacsony gépigény jobban megrémít, mint ha vmi SLI kellene hozzá... Majd megvárjuk mit írnak róla. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#10) Televan74 válasza ViZion (#9) üzenetére


Televan74
nagyúr

És megnézünk egy - két videót.Amúgy bőven vállalható a gépigény 2017 elején. Szerintem nálad és nálam is nem lesz gond. ;)

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#11) Fred23


Fred23
nagyúr

Végre eljutottunk odáig, hogy kiírják a minimumhoz és az ajánlotthoz, hogy azok alatt mit is értenek felbontás és képkockaszám szintjén is! Mindenütt így kéne, vehetnének róluk példát!

(#12) rdt89


rdt89
addikt

Ezt elég jól leoptimalizálták, amennyiben hihetünk a hivatalosan publikált gépigénynek. Sajnos jártam már úgy, hogy az ajánlott konfiggal döcögött low-on.

(#13) Scatt3rz


Scatt3rz
újonc

Sziasztok!

A Facebookon elinditottuk az elsőszámú magyar közösséget a For Honor rajongóinak platformtól FÜGGETLENÜL!
Gyertek csatlakozzatok,hogy képben legyetek a frissitésekről,újdonságokról,hirekről.

https://www.facebook.com/groups/334403613576405/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.