Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) HussarF

Na, ki rendelte elő?

(#2) LÁZ válasza HussarF (#1) üzenetére


LÁZ
addikt

én igen, bevallom férfiasan /bár az összes megvan, nagy kérdés nem volt/, de még 4 napom van, hogy átgondoljam ezt a pipboj dolgot :D

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#3) Csapoati válasza HussarF (#1) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Én! In Bethesda we trust. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#4) bLaCkDoGoNe válasza HussarF (#1) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Itt a kezem, jelentkezem – Pip-Boy XONE verzió előrendelve.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#5) XFoxyX


XFoxyX
tag

Egyáltalán nem vagyok híve az előrendelésnek, sőt kifejezettem ellenzem is. Bár itt kivételesen meg tudom érteni azokat akik megrendelték. Todd Howard-tól még nem láttunk rossz játékot. Reméljük ez most sem lesz másképp.

(#6) Darth_Revan válasza HussarF (#1) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Pip-Boy előredendelve, de látva, hogy kicsomagolva és használva milyen picit elgondolkodtam azon, hogy megéri-e az a Pip-Boy az extra 30.000 Ft-ot ...

(#7) gyimger


gyimger
őstag

A lelkesedésem visszafogott.

Előrendeltem ezt is, a Pass-t is, a könyvet is.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#8) HussarF válasza XFoxyX (#5) üzenetére

Ja, ez volt a mondás a rocksteady-vel is, aztán jött az Arkham Knight :DDD

(#9) XFoxyX válasza HussarF (#8) üzenetére


XFoxyX
tag

Hát... ez igaz. Nem baj még a hátralévő pár napban elmondunk minden reggel egy imát és nem lesz gond.

[ Szerkesztve ]

(#10) csabsz13 válasza HussarF (#1) üzenetére


csabsz13
aktív tag

előrendeltem, de nem fizettem még ki :B
Season Pass included :P de csak mert szülinapom volt és ez az ajándék így egyben. így is vártam majd 1 hónapot a kibontásra...

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#11) Béééla


Béééla
őstag

SPOILER

A történet ígéretesnek hangzik. Csak egy kis népirtás árán világot megváltó bácsi? Remélem lehet mellé csatlakozni :DD

[ Módosította: mukibuci ]

Bélabá

(#12) Darth_Revan válasza Béééla (#11) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nanananana, SPOILER-t kerüljük mint a tüzet :)

(#13) Béééla válasza Darth_Revan (#12) üzenetére


Béééla
őstag

A videóban hangzott el mindez, aki nem értette meg, az vagy nem figyelt, vagy kólofgyutin nevelkedett :)

Bélabá

(#14) Darth_Revan válasza Béééla (#13) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Vagy meg se nézte potenciális spoilerek miatt :P

(#15) gk004 válasza HussarF (#1) üzenetére


gk004
tag

Én. De csak azért, mert így csak 48 €-ba került. :DDD

CMDR Blian

(#16) bLaCkDoGoNe válasza gyimger (#7) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Tényleg, a game guide, art of fallout book, fallout loot crate és természetesen a season pass is a csőben. Öröm látni, hogy nem csak én vagyok ilyen megszállott... :R

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#17) Csapoati válasza bLaCkDoGoNe (#16) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A Loot Crate-et mi is megvettük asszonnyal. :DDD Ezek után ciki lesz, ha csak egy Fallout matrica lesz benne ebből a világból. A Season Passal még megvárom a nov.10-ét, de ha tetszik a játék, veszem azt is azonnal.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#18) csabsz13 válasza Csapoati (#17) üzenetére


csabsz13
aktív tag

"ha tetszik a játék"
miiiiiii vaaaan?!?! :Y
:)) :)) :))
mi ez a kishitüség? ;]

AMD Ryzen 2600x 3.6GHz - BE QUIET! Shadow Rock Slim - MSI B450 Tomahawk - KINGSTON HyperX Predator 32GB DDR4 3200MHz - ZOTAC RTX2070 AMP! EXTREME - FSP Aurum Gold 550M - Bitfenix Merc Alpha

(#19) Csapoati válasza csabsz13 (#18) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Úgy értem, hogy nem játszhatatlanul akad valami miatt, vagy bugos, ilyesmik. A játékmenet és a világ adott, azokat ismerem, tudom hogy állati jó lesz. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#20) bLaCkDoGoNe válasza Csapoati (#17) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Ó, hát két elemet már lehet belőle tudni, mindkettő Fallout4-related: Dogmeat plüss, Vault 111 kapucnis pulcsi. Úgyhogy a legrosszabb esetben max. 4 matricát csapnak mellé. :D

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#21) LÁZ válasza Darth_Revan (#6) üzenetére


LÁZ
addikt

ezen gondolkoztam én is, meg azon, hogy ennyi pénzért igazán belerakhattak volna egy nyomoronc art book-ot, nincs különösebb bajom a bethesdával, de ez már a lehúzás kategória, hogy azt is előrendelheti az ember, és majd decemberben postázzák vmi 20k-ért :(((

úgyhogy még thinking on status van nálam

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#22) vegitossj7


vegitossj7
addikt

Ilyen legyen benne, és megveszem. :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#23) r0ach


r0ach
tag

Most olvasom, illetve látom a Velveten, hogy micsoda celeb premier partyt (egy marék szőke 'nyilvánjátékos' tévés szereplővel) csaptak. Itthon is lesz majd hajdusarkaupdatenorbis promobuli? Jáj, ez a marketing.. :U

Amúgy előrendelve, naná! A legnagyobb kedvenc játék (bár nekem az örök kedvenc akkor is az 1 és a 2 marad).

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=r0ach

(#24) marc.loedi


marc.loedi
csendes tag

Francért kell előrendelni! :W

(#25) Csapoati válasza bLaCkDoGoNe (#20) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Basszus, hogy volt külön falloutos is? :( Én a sima Loot Crate-re gondoltam, abban is lesz valami falloutos.

marc.loedi: Mert? Előrendelve járnak hozzá extrák is, az ár meg változatlan lesz egy darabig.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#26) Chabe89 válasza LÁZ (#21) üzenetére


Chabe89
addikt

Ettől a játék még nem lesz kevesebb. :U Még mindig nem kivágott tartalom Day1 DLC-ként eladva, mint ahogy az manapság elég nagy divat lett.

(#27) vegitossj7 válasza marc.loedi (#24) üzenetére


vegitossj7
addikt

Az ajándékok miatt, de ha nem rendelnek elő ezek után, az a dolog alapból benne lesz a játékban. Duh logika...

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#28) LÁZ válasza Chabe89 (#26) üzenetére


LÁZ
addikt

azt vágom, meg okés is, nekem a hozzáadott tartalommal van most problémám, az előző CE is megvan, és az kevesebb pénzért kicsit több volt , ehhez jóval több pénzért én elvártam volna legalább egy art book-ot, vagy egy bobblehead-et pluszba. Szóval egyik szemem sir, a másik meg nevet érzésem van.

@marc.loedi: az előrendelés leginkább azért jó, mert itthon nem kell fizetni érte, és biztosan lesz egy példányod az adott kiadásból, amit még a megjelenés napján is visszamondhatsz, ha pl mégsem jön össze rá a pénz, szóval egy nagyon jó dolog.

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#29) kengyel


kengyel
nagyúr

Az előzetes alapján, nagyon jónak tűnik :) Lehet hogy vétel lesz belőle :U

kengyel

(#30) bLaCkDoGoNe válasza Csapoati (#25) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Igen, volt egy külön limitált szériás Fallout Loot Crate, szeptemberben lehetett rendelni először, akkora érdeklődés volt rá, hogy az oldal simán összeomlott és pár óra alatt elkapkodtak mindent, volt is belőle egy kis botrány. Aztán később, miután rendezni tudták a sorokat, a fennmaradó darabokat egy második körben kiszórták.

De igazad van, az ehavi Loot Crate valóban tartalmaz valami Fallout-related dolgot szintén (ráadásul nem olyat, amit a Fallout Loot Crate-be is beletettek), erről meg én feledkeztem meg; azt hiszem itt mondtam azt magamnak, hogy: elég! :)

(#21) LÁZ: Azért nem egészen így van, ha jól emlékszem az amerikai Amazonon 28 dollár körül van az artbook (persze szállítás és tax nélkül), az angolon pedig 24 font körül.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#31) LÁZ válasza bLaCkDoGoNe (#30) üzenetére


LÁZ
addikt

akkor az külön vicces, mert a bethesda oldalán 85 dolcsi....de abban azért egyetértünk, hogy elfért volna még a dobozban, nem? ;)

insta @laz_papa - ELADÓ CUCCOK (lego halloween special figurák-Toysrus Bricktober 2022)

(#32) bLaCkDoGoNe válasza LÁZ (#31) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

A 85 dolláros darab a limitált kiadás ára. :)
Ez az artbook azért jóval izmosabb darabnak tűnik, mint az a pici kis könyvecske, amit anno a Fallout 3 mellé adtak, így annyira nem keserít el, hogy külön kell megvenni, de természetesen örülnék neki én is, ha járna a játék mellé.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#33) Diopapa


Diopapa
addikt

Kár, hogy még mindig ez a motor van alatta.. A béna karakterek teljesen szétrombolják az immersiont...

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#34) Assimilator


Assimilator
őstag

Tetszetos. Varjuk mar.

(#35) danih


danih
addikt

Jeez, letojom a grafikát, már csak négy nap és ismét Fallout!

(#36) Csapoati válasza danih (#35) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Néééégy? Három az, sőt csak kettő és fél - kedd hajnali 2-kor lesz játszható. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#37) danih válasza Csapoati (#36) üzenetére


danih
addikt

LOL tényleg, ma nem hatodika van :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.