Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) Stauffenberg válasza Akula (#10) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Szerintem tök jó, hogy nem csattog a tükör, egyrészt hangos, másrészt technológiailag megoldhatatlan, hogy a keresőben élőképet lássak, zebrát tudjak beállítani, hisztogramot vagy vízszintezőt kirakni, manuális objektívhez kapok a keresőben focus peakinget és belenagyítást az élőképbe, ahol pedig a setét OVF-ben nem látni már semmit, EVF-ben még mindig oké a komponálás.

Gyerekek, 2019 van. Évekkel ezelőtt is ciki volt már divathullámról beszélni.

(#12) Geri Bátyó: "Kétségtelen, hogy én nem értek a fotózáshoz és a gépekhez [...] de én semmi igazi előnyt nem látok, a méretét leszámítva. De legalább sokkal drágább."

Lásd: #13-as hozzászólásom az EVF-ről. Például. Nézd, semmi baj azzal, hogy nem értesz a témához, de tényleg. Csak mondjuk így a kinyilatkoztatásokkal is óvatosabban. A te géped leszármazottja a 800D, ami kb azonos árban nyitott, mint a Sony A6100, ami felszereltségben, tudásban, szenzorban, videóban, sorozatfelvételben, AF-ben olyan szinten b*ssza falhoz azt a belépő Canon DSLR-t, mint a huzat. Ja igen, mivel belépő modell kicsit öregecske EVF van benne, na bumm. A Canon vázban meg egy picike, béna nagyítású, sötét lyukon keresztül kell kémlelni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.