Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A videókqt nézve ez inkább 1.5 mint 2.0 nem?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

A minimum meg az ajánlott között nagy az ugrás.Nem sántít ez egy kicsit? :DDD

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) snecy20


snecy20
veterán

Szerintem nem lesz vészes. Tuti, hogy az ajánlottnál lényegesen gyengébb gépeken is jól fog majd futni.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#4) oriic válasza Televan74 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez a hivatalos. :D Aztán persze tudjuk, hogy a valóság közel sem ez amit itt látunk,ajánlottnak elég lesz gyengébb gép is.

Live-Die-Respawn

(#5) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Azt nem értem miért nem adnak ki inkább egy amoylan minden egybent, marmint az összes ország stb.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#6) snecy20 válasza laceszgamer (#5) üzenetére


snecy20
veterán

Mert 20 év alatt se készülne el? :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#7) laceszgamer válasza snecy20 (#6) üzenetére


laceszgamer
addikt

Azért szerintem össze tudnak hozni, felét kb lemodellezték már csak épp mindig 4-5 darab kerül bele egy részbe rotálva.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#8) PuMbA válasza laceszgamer (#5) üzenetére


PuMbA
titán

Ha megnézed a játék Steam oldalát, akkor láthatod a Deluxe edition-t vizslatva, hogy lesznek Season DLC-k és már tudható, hogy lesznek új pályák, helyszínek, autók :)

[ Szerkesztve ]

(#9) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Ki van adva a fejlesztőknek, hogy mostmár 1070 alatti gépigényt nem írhatnak le ajánlottnak, mert elfogytak az 1060-ak és jön az 1660ti... ;)
Amúhy továbbra is gyengusz a játék gtafikája.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) snecy20 válasza GodGamer5 (#9) üzenetére


snecy20
veterán

A Dirt Rally 1.0-t sem a grafika vitte el a hátán. :)
Viszont egy kis aggályom van, látva a gameplay videókat, hogy ez inkább a Dirt4 vonala lesz irányításilag, ami elég komoly csalódás lenne.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#11) PuMbA válasza snecy20 (#10) üzenetére


PuMbA
titán

Jókat mondanak a fizikáról, akik már próbálták :) A Dirt Rally fizika amúgy sem teljesen jó, mert többször könnyűnek tűnnek az autók és légpárnás-szerű szimulációba csap át. Itt már úgy érződik, hogy van súlyuk, szóval biztató. A Dirt 4-ben igaz, hogy már túlzásba estek, szóval valószínűleg tanultak belőle.

[ Szerkesztve ]

(#12) snecy20 válasza PuMbA (#11) üzenetére


snecy20
veterán

Ez így van, Dirt Rally sem hibátlan, nem ártottak hozzá az évek során ilyen-olyan fizikát megváltoztató, reálisabbá tevő patch-ek, user modok.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#13) Csoeri79


Csoeri79
csendes tag

No VR, no buy.:( Bár a remény hal meg utoljára...

(#14) D.Va


D.Va
senior tag

Manapság divat minden játékra óriási gépigényeket írni...

Én most raktam össze egy hete egy új PC-t, ezen is és a régi gépen is teszteltem a Dirt Rally 1 Benchmarkot.
Az új gép: Ryzen 2600, 16GB 3200MHz, RX580 8GB
A régi gép: Phenom II X4 940BE, 8GB DDR2, R9-270X 2GB

Az új gépen minden maxon élsimítással átlag 50 fps körül van.
A régi ddr2-es szutykon élsimítás nélkül high-on is elszaladt 40-55 FPS-el...

Ugyanez igaz a Dirt4-re is. Mivel ugyanaz az engine szerintem a Dirt Rally 2 is vígan elszalad jóval gyengébb gépeken is mint amit a fejlesztők hivatalosan mondanak...

(#15) PuMbA válasza D.Va (#14) üzenetére


PuMbA
titán

Kiváló gépigénye van, de ez kell is a minimum 60fps, átlag 70-80 fps-hez mert az alatt nem lehet rendesen szimulátorozni, ha droppol és összevissza kóvájog az fps szám. Ráadásul maximum grafikán is ha leveszel 1 opciót, az Advanced Blending-et, nyersz +30-40% sebességet és grafikában nem sok dolog fog változni.

[ Szerkesztve ]

(#16) snecy20 válasza PuMbA (#15) üzenetére


snecy20
veterán

Így van. Egyébként 165Hz@162FPS-sel orbitálisan jó a Dirt Rally. Előtte 3 évig 60Hz/60FPS-en küzdöttem vele. Ég és föld.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#17) PuMbA válasza snecy20 (#16) üzenetére


PuMbA
titán

Szerencsére a játék optimalizáltsága engedi, hogy ha nagyon sok Hz-es monitorod van, akkor azt ki tudod használni :) Nekem csak 60Hz van, de érezni, ha átlag 50 fps körül megy a játék vagy átlag 70-80 körül és ekkor van a minimum 60fps körül. Úgyhogy átlag 70-80fps-re lőttem be a grafikát úgy, hogy levettem az Advanced Blending-et és a Shadows-t Ultráról High-ra, na meg a Shaders-t Minimum-ra, mert nem szeretem az elmosódást. A Dirt Rally 2.0-ban lesz külön Motion Blur állító, úgyhogy király.

[ Szerkesztve ]

(#18) D.Va


D.Va
senior tag

Az advanced blending valóban sokat tud rontani az FPS-en ezt észrevettem, a régi gépen nem is kapcsoltam be soha... :P Sokat amúgy sem jelent, annyit vettem észre hogy ha be van kapcsolva a fák, a növényzet kicsit jobban néznek ki, de ennyi...

[ Szerkesztve ]

(#19) snecy20 válasza PuMbA (#17) üzenetére


snecy20
veterán

Lehet bőven a beállításokkal játszani, van pár opció ami semmire nem jó mert nem tesz hozzá a vizualitáshoz, de legalább megemeli a gépigényt. :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#20) D.Va


D.Va
senior tag

A WRC 8 bejelentésről meg egy apró hír se jött gamepodra... :U :P

(#21) laceszgamer válasza PuMbA (#15) üzenetére


laceszgamer
addikt

Legalább itt látszik fejlődés rendesen a motorral, anno mikor legelső Dirt kijött az azért elég húzós volt gépigány terén az akkori átlagban.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#22) D.Va


D.Va
senior tag

[link]

Hát most mondjátok meg. kell ennél élethűbb grafika és fizika egy játékba? :DDD :P

(#23) PuMbA válasza D.Va (#22) üzenetére


PuMbA
titán

Jó komment: "Typical Codemasters unrealistic physics. Car barely slides, has no weight and far too much grip! Ill Stick with Real simulation in RBR have fun with this arcade!"

(#24) D.Va válasza PuMbA (#23) üzenetére


D.Va
senior tag

:DDD :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.