Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Chp


Chp
őstag

Számomra nagy. :N

(#2) Televan74


Televan74
nagyúr

Nekem a piros -fekete tetszene,de most egy darabig megvan az ATX -s konfigom kuckója. :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#3) Duddi


Duddi
aktív tag

Tetszetős ház! Eddig az Aerocool P7-C1 el szemeztem erősen de ha ennek is tényleg sötétített de átlátszó az előlapja akkor versenybe szállhat. Egy dolog van ami aggaszt, mégpedig hogy az előlapi légbeömlő a frontpanel alján lévő nyílás akarna lenni és kétségeim vannak hogy így a mögötte berakott 3 venti nem e fuldoklik. [a cserélhető színes valami a légbeömlő]

(#4) DeltaPower


DeltaPower
őstag

Ebbe hogy lehet pl. optikai meghajtót tenni? Ahogy nézem az előlap nem ajtó.

szerk: közben megtaláltam, az 5,25-ös beépítő kerethez jár egy másik előlapi rács is [link].

[ Szerkesztve ]

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#5) DR|FTK|NG válasza DeltaPower (#4) üzenetére


DR|FTK|NG
veterán

Sehogy sem, maximum külső meghajtóval. Amúgy mostanában nem sokan használnak lemezolvasót.
Az nem csak a sima(azaz nem Lite) MasterBox 5-höz van?

Egész jó háznak tűnik €50-ért.

[ Szerkesztve ]

(#6) LLKobe


LLKobe
veterán

A tetejébe egyáltalán nem lehet ventit / radit tenni??

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#7) DeltaPower válasza DR|FTK|NG (#5) üzenetére


DeltaPower
őstag

Igazad van, a Lite-hoz nem jó, csak a simához. Pedig elég takaros doboznak tűnik, az elite 331-esem lecseréltem volna egy ilyenre a következő konfigfejlesztésnél.

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#8) nuke7


nuke7
veterán

ez mennyire hangszigetelt..? Melyik most a legjobb halk ház ATX-hez? :U (leghalkabb)

https://youtube.com/user/nuke7

(#9) hajbel válasza LLKobe (#6) üzenetére


hajbel
addikt

Nagyon úgy tűnik, hogy nincs rá hely.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#10) #56573440 válasza hajbel (#9) üzenetére


#56573440
törölt tag

Ez egyáltalán nem ahogy a példa is mutatja... Azért nézz megy egy bee quiet silent base 800-at egy kicsit máshogy néz ki kívül belül. Bitfenix nova midi is van hangcsillapítással, cm-nek is van a silencio sorozata. Attól függ mennyit akarsz rászánni... Elmehetsz ilyen nanoxia deep silence 6 fele de azért lehet az már sok :D

Ennyiért nyitó ajánlatként teljesen korrekt kuckó ez... Meg is lepett ezzel a cm, bár láttam hogy lite, de egész értelmes belső elrendezése van helyenként.

[ Szerkesztve ]

(#11) Raymond


Raymond
félisten

Az ara nem rossz es kinezete is pofas, de azt nem ertem hogy ha mar akkora batar darab es nincs 5.25" keret akkor miert van csak 2 darab 3.5"/2.5" ami raadasul ha jol ertem el van dugva alul(?). Mit kene belerakni fentre ami miatt igy kiuritettek? Direkt vizhutesnek van hogy 360-as radiator beferjen?

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#12) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Pont most volt két panasz is (lehet nem a light),hogy a vizhűtés pumpája/ventije miatt rezgett rajtuk a sok műanyag.Persze gumi bakkal orvosolható,de azért nah... :N

(#13) tailor74


tailor74
őstag

Lehet én vagyok az egyetlen itt, akinek nem tetszik ez a ház? :) Nagynak kicsi, kicsinek nagy, a szellőzése szerintem hagy kívánni valót maga után, és ez a fekete-piros már unalmas.

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#14) Milka 78 válasza tailor74 (#13) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Ha átfestem zöldre,vagy sárgára,kap 4 kereket,meg egy nehézekét akkor tetszeni fog? :DDD

(#15) tailor74 válasza Milka 78 (#14) üzenetére


tailor74
őstag

Akkor igen. :K Meg VISZLÁT! is. :DDD

Aminek kerekei, vagy mellei vannak, azzal előbb-utóbb gond lesz.

(#16) Milka 78 válasza tailor74 (#15) üzenetére


Milka 78
nagyúr

:DDD

(#17) Scholes9 válasza Chp (#1) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Legalább nem fő meg benne szerencsétlen hardver :D :U

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#18) zzola válasza Chp (#1) üzenetére


zzola
félisten

Épp az benne a jó, hogy NAGY! :)

(#19) Chp válasza Scholes9 (#17) üzenetére


Chp
őstag

Előny, ezt aláírom. :R

(#20) prochris


prochris
csendes tag

A piros-fekete kombó elég szép, bár a Bitfenix Aegis-em még megmarad. :)

(#21) Andrash22


Andrash22
csendes tag

zalman z9 neo plus vagy pedig ezt vennétek meg inkább . Külsöre cmaster jobban bejön. minöségileg , hangszigetelés,levegöáramlásba nmtudom melyik jobb

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.