Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Jó van', jöjjön csak! :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#2) BiP


BiP
nagyúr

Csak azok fognak örülni, akiknek megvan az Infinite is. Bár ha ők sokan vannak, akkor sokan fognak örülni ennek is :)

Bár a legutóbbi Infinite Warfare story trailer alapján pozitívan csalódtam. Rosszabbat képzeltem, de elég hangulatosra sikerült az a videó.

[ Szerkesztve ]

(#3) ricsi8800gt


ricsi8800gt
addikt

Remélem ez is kap egy jó kis denuvo védelmet és lehet meg venni meg várni rá plusz 3 hónapot mire torrenteken fenn lesz.

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#4) oriic válasza BiP (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Angliabol es USA-bol van privat infom elorendelesek mereterol, ezek alapjan kb rekordot dont majd a jatekcsomag par het alatt szoval sokan orulnek majd.:)

(bar tobbnyire majd konzolokon)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#5) GrG1210


GrG1210
aktív tag

Én vissza felraktam a régit és azzal játszok , majd ha külön megvehető lessz normális áron , akkor megveszem . Addig is kap...ják be!!
ui.: én anno a GOTYE-t vettem meg 4e.ft.-ért ,most a cdgalaxison 2500ft. , és sokan játszanak vele, sok szerveren.

[ Szerkesztve ]

(#6) .LnB válasza oriic (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Division a jelenlegi rekorder még?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#7) Dilikutya válasza ricsi8800gt (#3) üzenetére


Dilikutya
félisten

És ezzel mi a probléma?

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#8) ricsi8800gt válasza Dilikutya (#7) üzenetére


ricsi8800gt
addikt

Semmi :W

Opel Astra H Caravan 2007 Z16XER,Yamaha Yz450f 2007

(#9) Dilikutya válasza ricsi8800gt (#8) üzenetére


Dilikutya
félisten

Már megijedtem, hogy problémád van azzal, hogy pénzért árult dologért pénzt kell adni. ;]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#10) MerLinh válasza Dilikutya (#9) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát mocskos egy világ ez ;] :U

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#11) Šolaire


Šolaire
veterán

Kár hogy nem vásárolható meg külön. Pripyatba szétnéztem volna😃

“Praise The Sun” \[T]/

(#12) LLD


LLD
aktív tag

Még mindig üt mint Pap Laci.
#3 ezt miért kell??

"A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott."

(#13) tDr1v3r válasza Dilikutya (#9) üzenetére


tDr1v3r
veterán

dddehat alanyi jogon jar

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#14) ribizly


ribizly
veterán

Vitathatatlanul szebb, mint az eredeti, és jelenleg olyan mod sony amivel ezt a szintet hozni lehetne.
Így ebben a formában azok akinek kimaradt biztosan beleszaladnak, legyen szó PC-ről vagy konzolról.
Én azért reménykedek benne, hogy lelkes modderek tolnak az arcunkba egy csomagot hamarosan, ami közel ugyanarra a szintre húzza az eredetit, mint a Remastered. ;)

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#15) kengyel


kengyel
nagyúr

Így elsőre tetszik, majd később kiderül. :)

kengyel

(#16) Hunpriest


Hunpriest
senior tag

Nem húzták erről elég bőrt le eddig is?

(#17) Dilikutya válasza Hunpriest (#16) üzenetére


Dilikutya
félisten

Ez az első újrakiadás.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) Mister_X válasza Dilikutya (#17) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Dehiszen már rókabőr volt az MW2 és MW3 is, a BO1-2-3 meg egy rosszabb DLC, #ActivisionMonnyonle ;]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#19) oriic válasza Mister_X (#18) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lemaradt a #régenmindenjobbvót :D

Live-Die-Respawn

(#20) .LnB válasza oriic (#19) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

#deakkoriscsakPCn!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) voodoo98 válasza ribizly (#14) üzenetére


voodoo98
addikt

(#14) ribizly
Nem hiszem! Minek tennék? Amit tudtak, azt már kihoztak belőle. Minimálisan ugyan, de a Remastered szebb lett. Bár szerintem ezzel csak az IW-t akarják eladni. Ez az oka annak is, hogy külön nem lehet kapni.
COD3-ra kiváncsi lennék, mivel ugye azt nem adták ki PC-re.

(#18) Mister_X
Az összes cod rész egy-egy rókabőr, ha úgy nézzük. Nekem is meg van 1-től Ghosts-ig az összes, COD3 is.
Bár számomra BO1 után már vége lett a sorozatnak. :(

[ Szerkesztve ]

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#22) Dilikutya válasza voodoo98 (#21) üzenetére


Dilikutya
félisten

A CoD3 szépen fut PS2 emulátorral.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#23) voodoo98 válasza Dilikutya (#22) üzenetére


voodoo98
addikt

Egérrel es billel szeretnék játszani! :)

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

(#24) Dilikutya válasza voodoo98 (#23) üzenetére


Dilikutya
félisten

És mi tart vissza? :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#25) voodoo98 válasza Dilikutya (#24) üzenetére


voodoo98
addikt

Mukodik? PS2 szimulatorral? Mondjuk jo lenne jobb graffal tolni. De semminel boven tobb! Honnan tudom beszerezni a szimulatort?
Koszi!

Gangsters on the Boardwalk http://play.google.com/store/apps/details?id=com.hattedskull.gangsters

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.