Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Tök jó telefonokat csinálnak, csak ezek az állandó bakik, bankkártya adatok, kém progik, mindig elbizonytalanítanak. :(

Megyen!

(#2) janeszgol


janeszgol
félisten

Osszefuggesben van a bankkartyaszamok lopasaval a novekedes? :)

(#3) macii97 válasza janeszgol (#2) üzenetére


macii97
senior tag

Tudom (remélem), hogy irónia, de ugye az adatokat NEM a Oneplus lopta el, őket érte hacker támadás, ami bárkivel megtörténhet! :) Persze ez a felhasználók szempontjából nem oszt nem szoroz, de legalább tudomásom szerint senkit nem ért tényleges anyagi kár a kártyacserén kívül nálunk.

(#4) Matada2.3


Matada2.3
veterán

Troll ON: Nem nehéz bevételt duplázni 40 ezer ellopott kártyaadattal. :U Troll OFF.

Nekem viszont az utóbbi időben kezd egyre antipatikusabb lenni a brand. Remélem a következő készülék megfontoltabb lesz.

[ Szerkesztve ]

Finn the human

(#5) batai15


batai15
félisten

Múltkori eset után ezen meg lepődtem

(#6) tibi683 válasza macii97 (#3) üzenetére


tibi683
tag

Egyik ismerősöm még decemberben vásárolt 5T-t és egy 6 számjegyű összeget leemeltek a kártyájáról! :)
Egyből intézkedett a banknál kártyatiltás .stb, stb.és pár hét múlva visszakapta a pénzét! :R

[ Szerkesztve ]

(#7) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

De jó lenne leszállni a kártyalopós bakiról, annyiban tehet róla a OnePlus, mint a főnökmöm arról, hogy egy fos dolgozót vett fel a csapatunkba (akit ki is rúgott az első nagy hibája után). :U Nem tudhatták előre, hogy a bankkártyás partnerüknek a rendszerében ekkora hiba van.

Személy szerint kedvelem a telefonjaikat, jó ez a feltörekvés, jó megerősödő konkurenciákat látni a piacon, ez számunkra is jó hír, nem csak a cégnek :)

Üdv. Johnny

(#8) macii97 válasza tibi683 (#6) üzenetére


macii97
senior tag

Így van, a hazai bankokat ezzel már nem igen lehet átverni. Ha próbálkoztak is esetleg, visszajár a pénz.
Engem pl az otp kb fél órával a 3 db tranzakció után (amik apple itunes névvel futottak, ez a legdurvább!!) már hívott is, hogy én voltam-e, és ha nem, tiltják a kártyát kapok másikat. A letiltás, a kártya árát is visszakaptam!

(#9) opr


opr
veterán

Kivancsi lennek ehhez mennyit tett hozza, hogy a Samsung illetve a Sony mellett gyakorlatilag az egyetlen normalis gyarto, aki arul olyan csucstelefont, amiben van jack csatlakozo. Igy aki valamiert nem preferalja a samsungot (pl. En), de preferalja a jack csatit, ket valasztasa maradt. Sony, OnePlus.
Remelem mind a harom gyarto megtartja ezt a jo szokasat, es nem rohan eszetlenul az alma utan, mint mindenki mas. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#10) Wesder


Wesder
félisten

Ezek de kàkabelüek 800-an 300 pizza egy év alatt...

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#11) Kasya válasza batai15 (#5) üzenetére


Kasya
nagyúr

Az az eset aligha valtoztathatott mar a tavalyi szamokon.

A szamokat tekintve en tobbet vartam volna :D

[ Szerkesztve ]

(#12) joey04 válasza Wesder (#10) üzenetére


joey04
titán

nekem is ez tűnt fel. :DDD

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#13) Edge válasza Wesder (#10) üzenetére


Edge
veterán

ok hogy 300, de családi pizzából :DDD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#14) Mr.Silkó válasza CptAdamica (#1) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Jó az avatár! :)

(#15) Straw válasza Wesder (#10) üzenetére


Straw
senior tag

A többiek kínait ettek :)

42

(#16) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Minél nagyobb a kijelző/előlap arány egy telefonnak, annál jobban fogy,viszik,rendelik. A recept adott,ki kell használni. A másik amivel lehet zsonglőrködni az árérték. Pl. az iphone x inkább felezik a termelést mintsem engedjenek az árából. :N

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#17) janeszgol válasza jonnyjoker01 (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Bankkártyás partnerüknek? A másik topicban arról volt szó, hogy magán a weboldalon kellett megadni az adatokat, ami mentette (fogadta) és küldte tovább.

macii97, csak vicceltem. Klassz idő volt és klassz volt a kedvem is. Nem feltételezem, hogy az OP lopta el.

[ Szerkesztve ]

(#18) macii97 válasza janeszgol (#17) üzenetére


macii97
senior tag

Az oldal nem irányított át, hanem ott kellett megadni az adatokat. Ide került a kód, ami már az adatok bepötyögésekor elküldte azokat a hackereknek. Ha valaki egy korábbi vásárláskor elmentette a kártyáját náluk, azt nem tudták lelopni. Szóval nem a partner oldalán futott a kód (ami nem is folyton, csak időnként ment), hanem a oneplus.net-en, ez igaz, nincs mit rajta szépíteni. Továbbá az első jelek után nem állították le a vásárlást azonnal, napokig ment még utána is. Viszont abban a partner hibázott, hogy elméletileg pénzügyi szektorban üzemelő vállalkozás léttére nem figyelmeztette a oneplust erre a sebezhetőségre! Mindketten hibáztak, de nem szándékosan, és biztosan tanulnak az esetből. A bankoknak hála nem lett jelentős az anyagi kár.

(#19) Dr. X


Dr. X
aktív tag

1.3 millióan regisztráltak hozzájuk, akkor csak annyi telefont adtak el összesen?

(#20) opr válasza Dr. X (#19) üzenetére


opr
veterán

Egy regisztracioval nem csak egy telefont lehet venni, es egy regisztracio nem jelenti feltetlenul azt, hogy vasarolt valaki egy telefont, illetve a vasarlashoz sem kell feltetlenul regisztralni, siman tovabb lehet lepni facebook/google account-al, bar nem tudom, azokat a tagokat, akik igy jartak el, beleszamoltak-e a regisztralt felhasznalok koze. :)

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#21) Pitttyen


Pitttyen
csendes tag

" Our product flew rengeteg miles this year. "
Naív kérdés: honnan tudja, hogy épp hol van a telefonom?
Az elküldött használati statisztika helyadatokat is tartalmaz?

(#22) ribizly


ribizly
veterán

Gratulálok nekik! :C
Persze kár volt ezért a bankkártya adat fiaskóért. :U

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#23) ForRedGlory válasza Wesder (#10) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Egeszsegesen elnek. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.