Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) strogov


strogov
senior tag

Ez így kicsit brit tudósos. A legtöbb ember nem csak azért vesz band kategóriát mert az olcsó hanem azért mert az mindent tud amire szüksége van. De a band kategória nincs benne a felmérésben. Mi Band 4-ből 8 nap alatt elment 1 millió.
Lehetne cikk arról is, hogy melyik gyártó ad el legtöbb mobiltelefont 500k HUF fölött? Körömrágva várom az eredményt.

[ Szerkesztve ]

(#2) dajkapeter válasza strogov (#1) üzenetére


dajkapeter
senior tag

Ott a pont. :C

[ Szerkesztve ]

Ha írásommal megsértettelek akkor annak valószínűleg nem én vagyok az oka....

(#3) Feri bácsi válasza strogov (#1) üzenetére


Feri bácsi
tag

Az "others" -ben benne vannak a band kategóriás készülékek is...vagy nem?

(#4) peestee83 válasza Feri bácsi (#3) üzenetére


peestee83
aktív tag

Biztos, hogy nincs benne. A felmérés is smartwatch-ot említ, nem wearable devices-t. Abban - tudtommal - a Xiaomi a világelső, pont a Mi Band szériának hála. Amúgy kíváncsi leszek, jövő ilyenkor is készül-e felmérés, és ott melyik gyártó hol fog szerepelni.

Cor ne edito

(#5) Plug Life válasza strogov (#1) üzenetére


Plug Life
senior tag

Az okosóra meg a fitneszkarkötő jobban elválik, mint az 500+e Ft-os meg mondjuk a 200-499e Ft-os okostelefon kategória...

(#6) joey04


joey04
titán

Az AW sem egy kiforrott cucc még most sem, de kiemelkedik a mezőnyből, szóval nem meglepő az eredmény.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) Lami66 válasza Feri bácsi (#3) üzenetére


Lami66
őstag

Az others a többi OKOSÓRA márkára vonatkozik, pl Huawei, Asus.
Érdekes kimutatás ez. Mert ebbe a"okosóra" kategóriába nemcsak a fitnesz karkötők nem számítanak bele, hanem az aktivitáskövető órák sem, pl Amazfit, Garmin, Suunto, Polar.
Másik érdekesség, hogy az androidos és az ios piac szinte teljesen el van választva egymástól, ugyanis szinte csak a Samsung órák működnek ios-on is , de nem tökéletes funcionalitással. Tehát az van, hogy az ios tábor választéka kb így néz ki: iWatch, Fitbit (ami usában kb gyerekóra kategória, elég megnézni a letölthető számlapok stílusát) vagy kissé butított Samsung, amire nem tud telepíteni ios appot, Az android oldalon meg lehet választani egy rakás okosóra márkából, azon felül fitnesz karkötők garmadája, és az aktivitáskövető órák tömege.

[ Szerkesztve ]

(#8) strogov válasza Feri bácsi (#3) üzenetére


strogov
senior tag

Nincs benne. 2018-ban Mi Band 3-ból több mint 23 millió ment el úgy, hogy májusban jött ki. Nem nagyon férne bele abba az "others"-be.

(#9) NGA válasza Lami66 (#7) üzenetére


NGA
addikt

Ezekben pl nincs benne a Huawei Watch GT, Honor Watch Magic, mivel ezek nem okosórák, nem lehet letölteni rájuk appot.

(#10) Reverend válasza Lami66 (#7) üzenetére


Reverend
tag

Ez így pontatlan. A "fitnesz karkötők garmadája" átalában támogatja az iOS-t is. Nekem is Amazfitem van iPhone-hoz. Tökéletesen jól együttműködnek.

(#11) Schuler888


Schuler888
senior tag

Ez mit bizonyit? Androidosoknal boven van valasztek, iOSen meg ha maximalisan ki akarnak hasznalni mindent marad a Watch. Igy nem nehez ilyen szamokat produkalni, meg ilyen baltaval faragott designnal is :))

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#12) Lami66 válasza Reverend (#10) üzenetére


Lami66
őstag

Az okosórákra értettem, hogy nem teljes mértékben működnek együtt az ios-al. A fittneszpántok lehet, hogy igen, de azokat nem számolták bele az okosóra kategóriába.

(#13) lolal


lolal
senior tag

Mert ez a legjobb egyértelmű :K

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#14) Schuler888 válasza lolal (#13) üzenetére


Schuler888
senior tag

iPhonehoz konkurencia hijjan igen :)) amugy jopar otthagyja a rajtkovon a kis csufi kinezetevel meg a babzsak menujevel..

"Jelenleg 11(!!!) pro maxom van, minden téren megfelelő, az s21 ultrat földbe dongoli, aki mást mond az hazudik." - Tiger. :'DDDD

(#15) Predatorr


Predatorr
őstag

IQ teszt világméretben. :P

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#16) kalimist válasza Schuler888 (#11) üzenetére


kalimist
aktív tag

Az Androidnak 85%-os piaci részedése van és mégis az okosórák piacának a felét az Apple Watch viszi. Hogy lehet ez?

[ Szerkesztve ]

(#17) collecting válasza Schuler888 (#14) üzenetére


collecting
tag

Te használsz BÁRMILYEN apple cuccot?

(#18) helixP válasza lolal (#13) üzenetére


helixP
nagyúr

Egy bizonyos készülékhez ;)

(#19) joey04 válasza collecting (#17) üzenetére


joey04
titán

ne etesd.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) Noukoum válasza lolal (#13) üzenetére


Noukoum
veterán

Hogyne :DD

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#21) Mr.Grincs válasza lolal (#13) üzenetére


Mr.Grincs
veterán

A legjobb és a legdrágább. Én is rá voltam izgulva egy 42 mm-es Apple Watch 3-ra, amikor megjelent, mert tök jó lett volna az úszáshoz, meg a bringához, de aztán hála az égnek elmúlt a megvásárlási szándék, mert sokalltam a 150 000 Ft-os vételárat újonnan. Úgyhogy elengedem ezt a dologot, de nem bántam meg. A mostani széria árát meg inkább hagyjuk. Nem ér ennyit a számomra. :O

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#22) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

Érdekes hogy a telefon eladási számokat most nem hozta le MA.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#23) Noukoum válasza 7Heads Drago (#22) üzenetére


Noukoum
veterán

Amit az Apple mutatott meg?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#24) kalimist válasza Noukoum (#20) üzenetére


kalimist
aktív tag

Akkor légy olyan kedves és sorold fel azokat az okosórakat amelyek jobbak hardveresen, szoftveresen és funkciók tekintetében az AW-nál.

(#25) 7Heads Drago válasza kalimist (#24) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Nálam mondjuk nem ez a fő szempont. Ha nem tud 1 (de inkább több) hét üzemidőt normál használat mellett felőlem a KIT-et is irányíthatja az se érdekel. És ezen a téren pl nincs még a térképen se az Apple tudtommal.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#26) Noukoum válasza kalimist (#24) üzenetére


Noukoum
veterán

Felesleges hiszen apple telefonon kívül nem lehet használni..

Milyen jó az a bögre amely szép, kecses, magas, csak éppen inni nem lehet belőle:))

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#27) Lami66 válasza Noukoum (#26) üzenetére


Lami66
őstag

Pont ezt akartam írni, hogy androidon a legolcsóbb kínai vacak is jobb mint az iwatch, mert a kínai hulladék kommunikál az androidos telefonnal, az iwatch meg nem.

(#28) Uzi74


Uzi74
senior tag

LTE/3G Roaming továbbra sincs vagy végre engedélyezték?

(#29) jacis


jacis
nagyúr

Érdekes, hogy a Samsung milyen mértékben megerősödött. Eddig kb sehol nem voltak.

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.