Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L0CK3


L0CK3
csendes tag

[cryptocat]

[ Szerkesztve ]

..trying to make the best of, it's absurd..

(#2) L0CK3 válasza L0CK3 (#1) üzenetére


L0CK3
csendes tag

Videó (konferencia) is, másodjára sikerült felfogni.^^

..trying to make the best of, it's absurd..

(#3) FodZilla


FodZilla
csendes tag

Böngésző only -> halott.

(#4) saelin válasza FodZilla (#3) üzenetére


saelin
veterán

Miért? Így minden platformra eljut, csak egy böngésző kell neki.

Az már más kérdés, hogy én használnám-e...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#5) zulu_mester


zulu_mester
tag

Nem rossz ötlet, csak az a kérdés, hogy mennyire lesz életképes hosszútávon ez a kezdeményezése.

A brit fejeseknek nem fog ez tetszeni :DD

"Te is fiam Bluethooth!"

(#6) Cs1csó


Cs1csó
félisten

Hatalmas arc! :)

(#7) sztanozs válasza Cs1csó (#6) üzenetére


sztanozs
veterán

szó szerint

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#8) Cathulhu


Cathulhu
addikt

Imadom a dagi nemetet, tetszik ahogy csinalja. A meganak sajnos meg mindig vannak gyerekbetegsegei, de szvsz meg igy is az egyik legjobb tarhely. Mondjuk egy kepnezegetot rakhattak volna bele, mert vicc ha kuldok egy linket valakinek, le kell toltenie kepet, hogy megnezze. 20 kepnel mar gaz.

Akinek meg a bongeszo only dologgal van gondja, az nyugodjon meg, a mega is igy kezdte, azota mar van minden OS-re kliense. Vicc, hogy a google drivenak meg mindig nincs linux kliense, holott sajat linux OS-uk van par.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#9) #57638400 válasza L0CK3 (#1) üzenetére


#57638400
törölt tag

Próbáltam már, illetve utánaolvastam, hogyan működik. Bájos, egyszerű, és jól működik. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.