Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Seangaijin


Seangaijin
senior tag

Nem unjátok még? :F Nem vagyok ellen samus de azért ez már tényleg sok... Akkumulátor, telefon 64 szögből... Mindjárt MWC bírjátok már ki.

[ Szerkesztve ]

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#2) Seangaijin


Seangaijin
senior tag

Majd mindjárt elküldenek melegebb éghajlatra.... ;]

[ Szerkesztve ]

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#3) kelly416 válasza Seangaijin (#2) üzenetére


kelly416
veterán

Én is unom, ezért nem is szoktam kommentálni. Ha elküldenek, azt meg magadnak köszönheted, végy példát rólam és nem leszek elküldve. :))

(#4) roli543


roli543
őstag

Már csak egy dolog maradt számomra tisztázatlan, hogy az Edge verzió mindkét oldalán lehajlik majd a kijelző, mert ebből a képből nekem sajnos nem esik le :DD

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#5) rodrigez válasza kelly416 (#3) üzenetére


rodrigez
senior tag

+1

A hír ugyanis elfér, nem floppyra dolgoznak már a srácok, lehet megnyitni, meg ignorálni is. :) Senkinek a tarkójához nincs egy 38-as Colt szegezve. :)

(#6) Seangaijin válasza roli543 (#4) üzenetére


Seangaijin
senior tag

Holnap kiteszik másik oldalról is a telefont, onnan lehet, hogy látszik majd :DD ;]

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#7) Legendd válasza Seangaijin (#1) üzenetére


Legendd
senior tag

Na kérlek, a cím egyértelmű: "Még többet látni a végleges S6 Edge-ből"

Ebből Te már úgy gondolom tudod, hogy Téged NEM fog érdekelni...akkor minek kattintasz bele, miért kell a fórumon okoskodni, szítani a tüzet?
Ignorálod a samsungos híreket és azt olvasod, ami érdekel.

Nem túl bonyolult szerintem ez a feladat :)

Alea iacta est!

(#8) Tsebacsi válasza Legendd (#7) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az átlag magyar MINDENBE beleszól, mert az átlagmagyar ilyen :D Nem lehet vele mit csinálni. Tudod jól, ez a 10 millió focista, futballedző, politikus, stb. stb. hazája! :C

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#9) helixP válasza Seangaijin (#6) üzenetére


helixP
nagyúr

Gratulálok, ezzel a cikkel is +3-val növelted a Hsz-szeid számát. Csak így tovább... :U

(#10) wlandroid


wlandroid
tag

Legyen itt egy pozitív komment is, szerintem a ,,Six appeal" tök jó reklámszöveg :D

(#11) zsoc93 válasza Legendd (#7) üzenetére


zsoc93
csendes tag

+1
egy nagyobb méretű képet tudnátok linkelni pls :)

(#12) Seangaijin válasza Legendd (#7) üzenetére


Seangaijin
senior tag

Nem ezzel van a bajom, hanem a Samsung meg Apple mindig valahogy kiemelt szerepet kap. Van még HTC, LG stb... amelyekről alig van hír. Hülyeség azzal takarózni, hogy nincs mert igenis van. Az meg, hogy az s6-ról már akkumulátor meg homályos ujjlenyomatolvasó stb közölve van számomra vicc kategória. Minden egyes nap van Samsungos hír. Most az alja látszik, holnap a teteje, holnapután meg a hátulja. Jövőhéten jön a doboz, a töltő stb... Szedjétek össze egy cikkbe vagy olyat közöljetek le ami már tuti mert ezek az infok csak bulvárok, semmi más és kattintás vadászat.

YouTube csatornám gameplayekkel: https://www.youtube.com/c/seanjrrussel

(#13) atus72


atus72
senior tag

Várjuk mint egy falat kenyeret a lehajló kijelzős :W köműves telefont!

(#14) Csapoati válasza Seangaijin (#12) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Te meg lelkesen ra is kattintottal es begyujtottel 4 hsz-t. Problem? ;]
Amugy valoban kicsit uncsi, de hat sokakat erdekel az S6, meg nyakunkon a bemutato.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#15) AS


AS
félisten

EDGE lesz legszebb telo idén . Igy 0 káva dolog megoldva :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#16) marositech


marositech
senior tag

Hááát ámbörök. Én sehogy le látom az edge csudaélét...olyan mintha kapna egy rohadt vastag üveget a kijelző után, de az amolyan íves. :)

Olyat rádverek...hogy megkulázol! :)

(#17) kelly416 válasza roli543 (#4) üzenetére


kelly416
veterán

Azért, ha jobban megnézed, látszik, hogy görbül. Ahogy a szád is fog, amikor az árát meglátod. :DDD

Seangaijin:
Van némi igazad, ezt el kell ismerni, nagyon sok az apró hír, aminek néha kétes az igazságtartalma, de akkor sem kell leosztani azokat az embereket, akiknek mi ilyen sokat köszönhetünk, hiszen mégiscsak Magyarország szerintem leginkább elismert lapcsaládja. Nagyon sok munkájuk fekszik benne, és nem hiszem, hogy ezért cserébe almás meg Samus ingyen-eszközök tömege állna otthon a sarokban, egyszerűen ezekről az Ő forrásaikból többet tudnak, mint más kütyükről. Ha Neked van értesülésed olyanról, ami hír értékű és még nem jelent meg a lap hasábjain, írj a szerkesztőknek, küldj linket, szerintem boldogan kiteszik. Meglátjuk, Te mit tudsz összeszedni üres vagdalkozáson túl.

(#18) Prstin1


Prstin1
aktív tag

Nekem így már jobban tettszik, vékonykának tünik a káva ami miatt az egész minőséget sugároz. Jobb lesz a kijelző aránya mint az eddigi s szériásoké.

#kelly416:+100

[ Szerkesztve ]

(#19) Just_Reboot válasza Seangaijin (#12) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Hatalmas +1!

(#20) Dinsdale válasza Seangaijin (#12) üzenetére


Dinsdale
tag

Tetszik, nem tetszik, az Apple és a Samsung lefedik az okostelefon eladások kb. 80%-át, szóval igen, sokat foglalkozik velük a sajtó. Az is ténykérdés, hogy az S6-ból annyit fognak eladni mint néhány más gyártó összes termékéből együttvéve, szóval ezek szerint sok embert érdekelnek az erről szóló hírek. Tessék ebbe beletörődni.

(#21) Tomi_Ohl


Tomi_Ohl
veterán

"A renderképen látható készülékek igencsak mutatósak úgy, hogy a Samsung tradicionális formavilága megmaradt."
Na ne, ebből most mi mutatós?

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#22) zsoc93


zsoc93
csendes tag

ilyet találtam.. ha kamu ha nem szerintem szép lesz... :))

(#23) zsoc93


zsoc93
csendes tag

(#24) AS válasza zsoc93 (#23) üzenetére


AS
félisten

Ez a proto nem végleges .

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#25) Agrippa22


Agrippa22
tag

Használ egyébként EDGE-t valaki? Hogy védték ki végül azt, hogy véletlenül megnyomd a kijelző oldalán lévő dolgokat?

(#26) papi77 válasza Agrippa22 (#25) üzenetére


papi77
addikt

Én inkább arra lennék kíváncsi;hogy a manóba lehet majd megfogni -biztonságosan-az edge verzsönt,hogy ne essen ki a kezemből :F

Az első: NOKIA 1611

(#27) rnyk válasza zsoc93 (#23) üzenetére


rnyk
tag

Ez nem jo, nem lehetne inkabb a horcsogoset? :)

Modern az, ha látsz valami szépet, ami nagyon drága és nincs pénzed megvenni.

(#28) joey04 válasza Seangaijin (#12) üzenetére


joey04
titán

Nem ezzel van a bajom, hanem a Samsung meg Apple mindig valahogy kiemelt szerepet kap.
mert ez több embert érdekel, ezek a cikkek több hozzászólást kapnak, több a kattintás. így erről írnak. azzal hogy te is kattintottál és írsz csak "magad alatt vágod a fát".

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) stilo18 válasza AS (#24) üzenetére


stilo18
addikt

Én úgy tudom, hogy a szolgáltatóknak kiadott tesztpéldányok, sokat nem fognak már változtatni rajta!

[ Szerkesztve ]

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#30) Garada


Garada
őstag

Én biztos a sima mellett fogok dönteni, de meg kell hagyni most már bejön ez a formavilág,

(#31) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

feketében egész dögös:

már ha így fog kinézni

(#32) doooo válasza Dr.Anonymus (#31) üzenetére


doooo
veterán

Hmm.. tetszetős.. :B ha erre is azt mondja valaki, hogy copy.. :(

(#33) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nem veszek, de ha vennék az edge választanám. Végre valami más mint a megszokott. :)

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#34) stilo18 válasza Dr.Anonymus (#31) üzenetére


stilo18
addikt

Tényleg pofás! Majd jönnek a káva huszárok, aztán mondják, hogy alul felül...

#PS5#C9/QN95#Xiaomi13TPro#SSArctisPro+DAC#Aonic50

(#35) gerii


gerii
addikt

Amúgy az Edge-nek a semmin kívül mi értelme van? Mert ez a kis lekerekítés semmire nem jó (max a jövőbeli értelemes fejlesztések finanszírozására).

[ Szerkesztve ]

(#36) AS válasza gerii (#35) üzenetére


AS
félisten

Mert jól néz ki , és nincs káva. :K

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#37) dlaj válasza Dr.Anonymus (#31) üzenetére


dlaj
őstag

Jöhet a nyafogás: "Nagyon kiáll a kamera!"

(#38) MartOOn válasza Dr.Anonymus (#31) üzenetére


MartOOn
addikt

Hát ha ilyen lesz akkor egy edge verzioval lepem meg magam. Feketeben jol nez ki nagyon sztem.

HTC G1 > Spica > Milestone > SE X10 Mini > HTC Hero > ZTE Blade > DELL Streak 5 > SGS2 > HTC Desire > SGS3 > Nexus4 > SGS4 > Nexus5 > OnePlus One > SGS5 > OnePlus 2 > LG G4 > SGS7E

(#39) Dr.Anonymus válasza dlaj (#37) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

az a kiálló kamera az iphone 6 után már kötelező elem samsungon és htc-n egyaránt

egyébként az utóbbi évek legszebb Samu designja lenne :K

(#40) Mr.Silkó


Mr.Silkó
veterán

Naszóval: Szar a táccsviz, minek a lehajló kijelző, inkább vindózzal kéne, karcolódni fog, túl nagyok a kávák, miért nem a htcxiaomilenovosonymicrosoft-ról van hír helyette, tuti biliműanyag lesz mint az essöt, biztos vacak lesz az ujjlenyomat-olvasó.

Na, azt hiszem, semmi nem maradt ki, ezeket már nem kell felsorolni senkinek.

[ Szerkesztve ]

(#41) pusszycat válasza Mr.Silkó (#40) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kicsi lesz az az akku... :D

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#42) fogtunder válasza AS (#24) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hát a teszt példányok nem ilyen házban jöttek, az tuti.

ez ránézésre olyan 0.8-0.9-es hw lehet, kb. az előlapi minták és címkék fognak eltűnni róla és ennyi.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#43) roli543 válasza Dr.Anonymus (#31) üzenetére


roli543
őstag

Azt hiszem, sosem mondtam ilyet Samsung telefonra, de ez nyálcsorgató, de komolyan. Dögös nagyon :Y :))

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#44) Quqesz


Quqesz
nagyúr

Dizájnban 0 előrelépés,de az edge jobban néz ki,inkább az ha már a két készüléket nézzük. Na jó az edge egész jó feketében.....de árban fingatós lesz

[ Szerkesztve ]

(#45) pusszycat válasza roli543 (#43) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Remélem, csak kicsit kerül majd többe mint a sima. :U

Samsung Galaxy S9 Plus & Xiaomi Mi 10T 8/128 GB 5G Cosmic Black & Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB

(#46) dlaj válasza Dr.Anonymus (#39) üzenetére


dlaj
őstag

Nekem is nagyon bejön bármennyire is kiáll, de a én pénztárcámhoz közelebb fog állni valami jobb minőségű kínai copy.
Kérdés csak az, hogy mennyi idő kell nekik meghajlítani a kijelzőt?

(#47) Mr.Silkó válasza pusszycat (#41) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Bakker, éreztem, hogy nem teljes a lista. :)

(#48) doooo válasza Mr.Silkó (#47) üzenetére


doooo
veterán

szifon copy.. ez is lemaradt.. :U

(#49) Mr.Silkó válasza doooo (#48) üzenetére


Mr.Silkó
veterán

Na jólvan már, én naív meg azt hittem, mindent összeszedtem. :D

(#50) Dr.Anonymus válasza Mr.Silkó (#49) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

kezdő troll vagy még, fejlődnöd kell :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.