Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) shifty!


shifty!
senior tag

Ha volt valaha egy hátránya a Noctua ventiknek, az csak a színük volt.

Problem solved :))

"Vasárnap ne lopj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő."

(#2) icp1970 válasza shifty! (#1) üzenetére


icp1970
senior tag

Igen.Mondjuk jó nehezen jutottak el oda,hogy választhat a felhasználó a fos színű változat helyett végre más színt is.

(#3) B.Á.L.!.N.T


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Jól néz ki,de én maradok a jó öreg barnánál ;)

(#4) Synthwave válasza shifty! (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Már akinek.

Szerintem ritka guszta az eredeti Noctua színséma.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#5) haxiboy válasza Synthwave (#4) üzenetére


haxiboy
veterán

+1 imádom a bagoly színét :K

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#6) Synthwave válasza haxiboy (#5) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Yesss.

Lassan itt is beesnek az ajtón a 14 cm-es Redux 1200 PWM-ek, mert gyó az. Igaz, hogy ezek szürkék, de a leendő színkavalkádba jobban passzolnak. Viszont ha már itt tartunk, akkor gyökkető kérdés; 6 év gari, meg doboz és kutyafülék, az oké, de jól tudom, hogy minden ventijükhöz jár az a baglyos matrica?

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#7) B.Á.L.!.N.T válasza Synthwave (#6) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Nem jár, vettem már 12,14 és 20cm-es Noctuát, egyikhez sem volt. Eddig csak proci hűtőnél találkoztam vele.

(#8) Synthwave válasza B.Á.L.!.N.T (#7) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Comorú leszek. (; ______ ; )

Akkó nincs más hátra, gubázni köll valahonnan egyet.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#9) B.Á.L.!.N.T válasza Synthwave (#8) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

Kell vegyél egy Nocuta proci hűtőt :)

(#10) green dude válasza Synthwave (#6) üzenetére


green dude
tag

Megerősítem ami a fórumtárs írt, csak a CPU hűtőkhöz jár.
Amúgy annyi pénzért amennyibe a ventik kerülnek, tehetnének mindegyikhez. ;]

(#11) green dude válasza shifty! (#1) üzenetére


green dude
tag

A régebbi házamban full barna garnitúra volt. A házat le kellett cserélnem majd az új vga miatt. Ablakost választottam, emiatt átnyergeltem a fekete változatra, még a CPU hűtőn lévőt is lecseréltem. :D
Preferencia kérdése, de nekem is jobban bejön a fekete, ha már látszik. Viszont a színes sarokelemeket fel sem tettem, vhogy olyan hülyén néz ki. Ez vmi RGB pótló?

(#12) tibaimp válasza Synthwave (#4) üzenetére


tibaimp
nagyúr

+1 Legalább kilóg a sorból a "nem megszokott tucat-cucc" színével! Nekem is bejön.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#13) Synthwave válasza B.Á.L.!.N.T (#9) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A Mugen 5 PCGH push-pullban megteszi, főleg, hogy egy 10-esért vettem tavasszal, és én szedtem le róla a fóliát. :D

Már látom, hogy kénytelen leszek baglyok irányába rebegő szempillákkal feltúrni a szerkesztőséget. :D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#14) B.Á.L.!.N.T válasza Synthwave (#13) üzenetére


B.Á.L.!.N.T
senior tag

A gépemen meg öcsém gépén is van egy ilyen. Igaz nálam már bequiet hűtő duruzsol,de ez a matrica örök. ;)

[ Szerkesztve ]

(#15) haxiboy válasza Synthwave (#6) üzenetére


haxiboy
veterán

Procihűtőhöz kaptam matricát, bár kevésbé hívnám matricának mert fémből van :)

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#16) hoffman_ válasza Synthwave (#4) üzenetére


hoffman_
nagyúr

szerintem is kifejezetten jó színvilága van az eredetinek, de a kompatibilitást - már annak, aki design-ra épít gépe - erősen csökkentette. az én fekete / lila setupomba sehogy sem tudtam bepaszírozni. így viszont nem kérdés, hogy tudok Noctuára váltani végre :K

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17) szasanyi válasza shifty! (#1) üzenetére


szasanyi
félisten

Ízlések és pofonok... de én 1etértek. :K És már a toronyhűtői is feketében készülnek, csak az még nem kapható nálunk.

(#18) MeszesKPT


MeszesKPT
őstag

Eddig is szerettem a Noctuat, most még jobban szeretem. :)

(#19) Beretvás válasza Synthwave (#8) üzenetére


Beretvás
addikt

Ez nem matrica.. :D Annál sokkal komolyabb, mert egy vastag fémlap... :D

[ Szerkesztve ]

(#20) forgonati


forgonati
őstag

Azt mindig becsültem bennük, higy tartják magukat a dizájnjukhoz, mondván ők erről ismertek, ha fosbarna szín, akkor Noctua. Hozzáteszem, nekem tetszik. Mostanra gondolom úgy vannak vele hogy beálfozzák az egyediséget a több vevő és ezáltal több bevétel oltárán. Valahol kicsit elszomorít.

Keelah Se'lai!

(#21) Synthwave válasza Beretvás (#19) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Amit én láttam, az is fém volt, csak nem ennyire vastag.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#22) DBob válasza forgonati (#20) üzenetére


DBob
őstag

Ugyanez az én gondolatom is.
A brand része volt. Immáron 12 egy tucat.

(#23) haxiboy válasza DBob (#22) üzenetére


haxiboy
veterán

Attól hogy nagyobb a célközönség még nem áldoznak a minőség rovására semmit....

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#24) HaZsolt válasza shifty! (#1) üzenetére


HaZsolt
őstag

Hát igen, a legszebb gépet is elcsúfította a nagy barna ventivel. Bár elképesztően jó minőséget képvisel, de a dizájn nem igazán talált be.

(#25) fecke78


fecke78
senior tag

végre nincs higfossbarna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.