Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) forgonati


forgonati
őstag

Oké. Nincs még elég :)

Keelah Se'lai!

(#2) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Itthon meg úgyse 100k-ba kerülne....mondjuk MediaTek-kel mindegy is. :(

B.Cs.

(#3) t72killer válasza bollokcs80 (#2) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Adjunk neki egy esélyt. Hardveresen jó hangzik a dimensity 800, de az egész elcsúszhat a supporton. nagyon tudnám értékelni, ha végre a mediaretek feljönne a qualcomm mellé, mert a samu pl nagyon béna kacsa lett, a hüvej alól meg most rántja ki a geopolitika a gyártási kapacitást.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#4) Graphics válasza t72killer (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Előtte azért egy 700 millió dolláros megrendelést leadtak, ami nem kis mennyiség.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#5) Postas99


Postas99
senior tag

Amint jól látom a második képen levő információból, arra lehet következtetni hogy ez a lemez addig fog pörögni amíg ki nem kopik?

[ Szerkesztve ]

(#6) bollokcs80 válasza t72killer (#3) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Igen, erre gondoltam én is. Sajnos bennem még él a régi idők középkategóriás MTK-inak teljesítménye és support problémái. :U

Miközben számítógép prociban meg hajlok az Intel felől az AMD irányába, tehát nem vagyok "CPU-rasszista" :D

B.Cs.

(#7) t72killer válasza bollokcs80 (#6) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Jó lenne, ha a mobil világnak is lenne egy "AMD-je", de ez összetettebb dolog. CPU-knál nem komoly tétel a driverkörnyezet, SoC-knál (ugye grafika incl...) ez élet+halál...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#8) Doki42 válasza t72killer (#7) üzenetére


Doki42
őstag

+1 :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#9) Gerybut


Gerybut
tag

A hülye Európaiaknak meg jó lesz az ipari hulladék 2x ennyiért :D :D Nem rossz üzletpolitika na!

Samsung Galaxy S23 Ultra | Apple iPad Pro 11"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.