Hirdetés

2019. szeptember 15., vasárnap

Gyorskeresés

(#1) Dr.FantastiK

Dr.FantastiK
(őstag)

:DD

Main full time job : >>> The ultra fast money producer !!!

(#2) Duracellm...

Duracellm...
(veterán)

Ez pont az ellentetje annak, amit Lian-li képviselt, de legalább kurv@ olcsóra kihozták.

Down!(Up!)

(#3) Dr. Akula

Dr. Akula
(nagyúr)

Hát ez már nem az a Lian Li minőség.

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

(#4) DzsannyX

DzsannyX
(csendes tag)

"a processzorhűtő magasságát pedig 167 milliméterben limitálták"

Akkor pont nem fér bele egy Noctua NH-D15, ha mondjuk pl.: 44 mm-es RAM van alatta.

(#5) imibogyo válasza DzsannyX (#4) üzenetére

imibogyo
(addikt)

Ezt én sem értem. Adott egy böhöm nagy ház, ami sok tekintetben eleve túlzó, akkor már nem fért volna bele 1-2 cm-el nagyobb szélesség? :F

ELADÓ: Fémeszterga (60k) + "Kis" traktor utánfutóval (120k). Mind a kettő olyan 60-80%-os készültségben. Anet A6 3d nyomtató upgrade cuccokkal (e3d v6 + Titan - 40k)...

(#6) tibaimp válasza Duracellm... (#2) üzenetére

tibaimp
(őstag)

Ez sajnos így van. Van régi Lian-Li házam, ez nem az....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#7) Demo07

Demo07
(tag)

Nem értem ezt a sok negativitást, már ennek a háznak a kisebb tesója is eleve elegendő méretű volt szélességben is, másik dolog aki ilyet vesz, nem fog beletolni egy nagy otromba levegő hűtőt... Akár tetszik akár nem... ez showcase, más kérdés hogy lehet bele építeni levegő hűtős setupot is.
Az elődmodell is már elég nyíltan a vízhűtéses build-re volt kihegyezve, ahogy ez is, ezért sem kell az a hülye nagy szélesség az első kamrában... A 167mm bőven elég egy 140mm széles radiátornak és még úgy is marad hely a kábeleknek bőven!
Akinek nem elég 167mm annak a 187mm sem lenne megoldás :R
A 200$ árával meg teljesen baráti.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.