Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Televan74


Televan74
nagyúr

AMD jól betett az új biossal a partnereinek.Inkább szerényebb profittal kellene árulni őket a 80.000-90.000 Ft -os ársávban.

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#2) tibaimp válasza Televan74 (#1) üzenetére


tibaimp
nagyúr

"szerényebb profittal" - az ám nem "kapitalista módi"!

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#3) Hellwhatever


Hellwhatever
aktív tag

Szemét pénzéhes nVidia, csak a profitra hajtanak innováció meg nulla, 2080 Ti is milyen túlárazott. Oh wait... ;]

(#4) arnoldito


arnoldito
senior tag

Nyílván korona miatt... :) Egyébként az emberek 80% tünetmentesen átmegy a vírus, ezt tudjuk, azt is, hogy a csecsemők és gyerekekre veszélytelen, a középkorú emberekre sem veszélyes, az idős, öreg, amúgyis betegségben szenvedők emberekre veszélyes, akiket egy sima tüdő gyulladás elvinne. Arról nem szól a fáma, hogy olyan országok lakói halnak meg akik életükben védőoltás nem láttak. De pánikoljon a világ tovább és generáljunk mesterséges recessziót...

(#5) #06658560 válasza Hellwhatever (#3) üzenetére


#06658560
törölt tag

És még a koronát is az NV engedte el, hogy jól kitoljon a kínaiakkal és a vörösökkel.

(#6) arty válasza Hellwhatever (#3) üzenetére


arty
veterán

nem tulárazott a 2080ti? vagy mit is akartál mondani?

(agyébként vicces a relativizálásod egy hírnél, ahol arról van szó, hogy TÖBBET/JOBBAT kapsz végülis a pénzedért... mondjuk az aláírásod alapján ezen ANNYIRA nem vagyok ledöbbenve, nyilván folyamatosan és kényszeresen ideologizálni kell a konfigra költött pénzt, hamár hátradőlve élvezni nem tudod... :C )

(#4) arnoldito: a recesszió kinek is érdeke tulajdonképpen? a múgy majd ha a 65 pluszos anyád/nagyanyád elkapja, akkor lehet te is picurit bepánikolsz... (janeeeem, ez veled tutira nem történhet meg... :U )

[ Szerkesztve ]

"ugyanitt hazájából elüldözött nigériai herceg aranybányájának tulajdonjogát megtestesítő NFT jegyezhető."

(#7) laika1200


laika1200
csendes tag

"Talán árpilis-májusra már készleten lesznek a javított darabok."

(#8) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Kár, hogy a januári cikketeket nem frissítettétek, miután kiderült, hogy az "első szériás" bios-ok Linux alatt nem működtek megfelelően. Azóta megoldódott a probléma újabb biosz-ok és amd firmware kiadása után.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#9) Hellwhatever válasza arty (#6) üzenetére


Hellwhatever
aktív tag

Nyugodj meg, attól megnyugszol. Kicsit túltolod. :U

(#10) arnoldito válasza arty (#6) üzenetére


arnoldito
senior tag

Kicsit túl liheged ahogy sokan mások ezt a témát. Tisztázzunk valamit, a 65 éves nem öreg, abban a korban nem halnak bele egy tüdőgyulladásba. Itt a 80 év fölötti emberekre gondolok, és ha megnézed az Ázsiai népességet pl. Japánt ott 90+ emberek rohangálnak. Ott veszélyes a vírus. Persze egyszerű csúsztatni, meg sarkítani, de amit tudunk azok alapján nem.indokolt ez az őrült nagy hisztéria. Egyébként meg biznisz az egész, felverik az árát minden terméknek, utána meg vissza nem fog menni, mikor lesz elég, lásd bányász biznisz! Vagy esetleg valaminek meg le pl tőzsdei részvények, nemesfémek stb. Ezen most páran meg gazdagodnak, te és a többi ember meg pánikol,és nem látja a fától az erdőt...

[ Szerkesztve ]

(#11) TIT válasza #06658560 (#5) üzenetére


TIT
veterán

Mintha az nv nem kínai lenne.

(#12) Hellwhatever válasza TIT (#11) üzenetére


Hellwhatever
aktív tag

Az nVidia mindig is amerikai volt.

(#13) TIT válasza Hellwhatever (#12) üzenetére


TIT
veterán

Sose volt az,az amd amcsi,az nv tajvani mint majdnem minden.
Most azt írja amcsi,múltkor meg azt írták taiwani,az egyik alapító csingcsángcsong mondjuk.
A koronát elég komolytalanul veszik,ide is beengedik a repcsit és beviszik a városba a kórházba a betegeket,ahelyett,hogy a reptéren lenne karantén.

[ Szerkesztve ]

(#14) Juhaszatti válasza arnoldito (#4) üzenetére


Juhaszatti
addikt

"Arról nem szól a fáma, hogy olyan országok lakói halnak meg akik életükben védőoltás nem láttak."

79-en hunytak el eddig az olaszoknál, így azért elég erős ez a kijelentés. Nemrég vették le azt a 36 éves olaszt is a lélegeztetőgépről, aki csak a gyors és hathatós egeszségügyi ellátásnak, és a légterápiának köszönheti az életét.

(#15) Hellwhatever válasza TIT (#13) üzenetére


Hellwhatever
aktív tag

Santa Clara, Kalifornia tudtommal még az USA területén fekszik.
Vagy lemaradtam valamiről? (Spoiler: mindkét cég amerikai, olyannyira hogy kb. 1.5 km-en belül van a székhelyük.)

[ Szerkesztve ]

(#16) #06658560 válasza TIT (#11) üzenetére


#06658560
törölt tag

Hol írtam, hogy kínai?

(#17) TIT válasza #06658560 (#16) üzenetére


TIT
veterán

"Kínaiakkal és vörösökkel",gondolom összekapcsoltad.

(#18) #06658560 válasza TIT (#17) üzenetére


#06658560
törölt tag

"És még a koronát is az NV engedte el, hogy jól kitoljon a kínaiakkal és a vörösökkel."

Hogy az egész mondatot lássuk, és akkor álljunk neki mondatot elemezni, általános iskolás módszerrel!
Állítmány: elengedte.
Alany: NV.
Tárgy: koronát.
Célhatározó: hogy jól kitoljon a kínaiakkal és a vörösökkel.

Kérdezem akkor, honnan a fészkes fenéből szoptad, hogy én kínainak titulálom az NV-t?

(#19) arnoldito válasza Juhaszatti (#14) üzenetére


arnoldito
senior tag

Már csúsztatsz is, attól, hogy olasz vagy német vagy akár milyen nyugati ország, nem jelenti, hogy minden védőoltást megkapnak az ott lakók. A legtöbb nyugati országban adható vagy nincs oltás. Itt egy táblázat. Vigyázz spoiler! Magyarországon szinte minden kötelező! [link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.