Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Nagyon izgalmasra sikerült a teaser, én kíváncsian várom az előzetest! Már attól féltem, hogy végül lellövik a projektet, mert szinte semmit nem lehetett hallani róla.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#2) Shing


Shing
őstag

Szóval így fognak elindulni az expedíciók? Nagyon ott van a hangulata...

(#3) Low Noise


Low Noise
senior tag

Hát én nem ájultam el ettől a (zombis ?) játéktól :( [link]

(#4) Shing válasza Low Noise (#3) üzenetére


Shing
őstag

Mivel ez egy pre-alpha valami. Ilyen ha valaki nem tákol össze egy E3 videót ahol szebben és jobban működik a játék mint megjelenéskor. Most már várjuk meg az új gameplay-t, de még most is csak early-access változat jön, szóval sok minden változhat 1-2 évig.

(#5) AxBattler


AxBattler
félisten

Fo$atós. Várjuk... :K

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#6) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Mondjuk úgy egyediséget valahogy nem sikerült benne felfedezni, oké sötétebb a hangulat, de tulajdonképpen technikailag a Destiny 2-ben is ezt kapjuk igaz ott 3 fős partykban mennek vagy 6-ban.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.