Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AxBattler


AxBattler
félisten

Hajrá, abba ne hagyják! :DD

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#2) Fücsök007 válasza AxBattler (#1) üzenetére


Fücsök007
őstag

Hajrá! :C

(#3) batman91


batman91
őstag

Imádtam az első Gothic-ot. Szóval jöjjön csak, én várom. :K

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#4) Daelion válasza batman91 (#3) üzenetére


Daelion
őstag

Nekem kimaradt az eredeti, mondogatták hogy nem rossz csak akkoriban még annyira nem vonzott ez a stílus. 'sulis gyerekként meg kb 0 angol tudással akkoriban'
Most meg már inkább megvárom ezt. :D

[ Szerkesztve ]

(#5) Norb79


Norb79
őstag

Reméljük jobb lesz a harcrendszer, mint a demóban.

(#6) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Nagyon hangulatos, ami nálam rpg-nél döntő. Nem is tudom mikor tetszett ennyire rpg a mai fostengerben. Nagyon várós.

(#7) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Nekem kimaradt a Gothic 1-3-ig. Most vettem meg a 4. részt, ami a "nem igazi Gothic", de nekem tetszett.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#8) AxBattler válasza tibaimp (#7) üzenetére


AxBattler
félisten

Az 1 zseniális volt a maga idejében, a folytatásokra már nem volt időm.
Azért is szurkolok, hogy legyen sikeres a Remake, mert úgy talán a köv. részek is új motort kaphatnak... legalábbis a 2. szerves folytatása volt az eredetinek.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#9) GypsFulvus2 válasza AxBattler (#8) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

A 2. rész még az elsőt is felülmúlta. A 3. már nem annyira, de nem volt rossz, a community patch-ek után.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#10) AxBattler válasza GypsFulvus2 (#9) üzenetére


AxBattler
félisten

Nem tudtam, mit veszítek, most meg nem visz rá a lélek... a grafika nem öregedett túl jól.
Persze a nosztalgia faktor ott van. :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#11) flexxx2


flexxx2
őstag

Az ELEX 1 is nagyon jó, a 2-t hamarosan kezdem.

(#12) batman91 válasza AxBattler (#10) üzenetére


batman91
őstag

Próbáld ki! Hidd el olyan hangulata van amit egy Elder Scrolls sem tudott elérni szerintem. A grafika egy ilyen régi játéknál már teljesen háttérbe szorul. Nem azzal kell foglalkozni. Teljesen beszippant a játék atmoszférája.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#13) AxBattler válasza batman91 (#12) üzenetére


AxBattler
félisten

Tudom, emlékszem az elsőre... majd nézegetek videókat.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50 ......................................................................................................................

(#14) tibaimp válasza AxBattler (#8) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK! Amúgy gondolkodtam rajta, de a régi grafika engem is eltántorított. De majd ez a felújítás! :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#15) batman91 válasza tibaimp (#14) üzenetére


batman91
őstag

Nem értem, hogy ez miért tart vissza? A mai napig szoktam játszani 20+ éves játékokkal is mégsem akadok fent ezen. Olyan hagulatuk van a régi játékoknak amit nagyon kevés új képes elérni. De hát te tudod.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#16) tibaimp válasza batman91 (#15) üzenetére


tibaimp
nagyúr

RPG-t annyira nem. Az Arcania ahhoz lépest jól néz ki. Például a kilőtt tűzlabda szépen végigvilágítja, ahogy kell a sötét járatot, vagy a korai HDR effektek se rosszak, pedig abban az időben nem voltak ilyen fejlett shader-ek, mégis megoldották valahogy.

SW űrszimem van meg az összes Steam-en, azokkal szoktam játszani, ott nem zavar a 640*480 :K érdekes módon.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.