Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Mint egy FPS játékban, olyan HUD lesz a katonák szeme előtt élőben. Az a kérdés, milyen infókat tud kiíratni oda. Okos fegyverrel, mennyi töltény van még a tárban? Bejelöli az ellenséget? Érdekes.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#2) gulyasa válasza tibaimp (#1) üzenetére


gulyasa
őstag

Csak a töltény mennyiségre reagálva.
Amit írsz, abban a formában csak a lövöldözős játékokban működhet.
A való életben (és itt most az amcsikról beszélek) csak a mesterlövészek azok, akik mindig tisztában vannak vele, pontosan darabszámra mennyi töltényük maradt.
A többi fegyver mind sorozatlövő, előre - géppel - töltött tárakat kapnak és visznek magukkal a katonák, némelyik típusnál maga a tár átlátszó műanyag, emiatt látja a katona, körülbelül mennyi lőszere van még és (sajnos) környezetszennyező vagy sem, tárcserénél egyszerűen eldobják - akár a még csak kiürülőfélben lévő tárat is, egy-két maradék tölténnyel együtt.
De van olyan helyzet, amikor minden egyes darab számít.

Visszatérve a kijelzésre.
A hardver kapacitása fogja eldönteni, hogy szoftveresen mit bír el - csak nehogy Windows-os legyen! :D Harc közben egy kék halál! :D

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#3) moleculez válasza gulyasa (#2) üzenetére


moleculez
veterán

"Harc közben egy kék halál! :D"
Az konkrétan fatal error. Szó szerint.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#4) tibaimp válasza gulyasa (#2) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi a felvilágosítást :R

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.