Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37) Hopkins95 válasza Plazmacucci (#29) üzenetére


Hopkins95
addikt

Én mondok neked egy baromi jó példát: van pl. ez a DJI Fly app. Miután nemrég megvettem a drónom, azután szembesültem vele, hogy nem megy fel a Nexus 5x-emre, mert nem kompatibilis vele :W

Aztán rákeresek neten, s látom hogy iPhonokból iPhone 5s-től már kompatibilis, ami 2 évvel régebbi telefon!

Vagy tavaly pl. akartam volna játszani a Life is Strange játékkal a telefonomon, mert olvastam hogy elérhető Androidra is. A Play Store ki sem listázta és egy Google kereséssel megállapítottam, hogy az eszközöm nem kompatibilis. :((( iPhonokból meg iPhone 6-tól kezdve kompatibilis.

Androidos gyártóknak és a Googlenak van mit tanulniuk az almától, szoftveres támogatás terén eléggé le vannak maradva. :K Már nekem is eszembe jutott, hogy ha már drágábban veszek Android csúcsmobilt, akkor kipróbáljam -e a szifont.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.